Искам да кажа ... (33)_20.04-26.04

  • 38 567
  • 1 097
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нова седмица и какво искате да кажете  Hug


 

# 1
  • Мнения: 22 534
Ще ви кажа Лека  нощ!
Днес  съм като пребита, нищо не съм правила, спах 2ч. след обед  и едвй се надигнах.

# 2
  • Мнения: X
Благодаря за темата !
   Аз нали съм си сова и си се мотам още Grinning

# 3
  • Мнения: 9 578
И аз благодаря за новата тема и пожелавам успешна седмица на всички  Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 377
  Аз нали съм си сова и си се мотам още Grinning
Още няма полунощ!  Wink Кукумявките в квартала още не са се обадили за лягане.  Laughing

# 5
  • Мнения: 4 740
Благодаря за темата   bouquet

# 6
  • Мнения: X
 Стейси аз осъмвам без да се усетя  Joy
 

Последна редакция: пн, 20 апр 2015, 00:14 от Анонимен

# 7
  • Мнения: 11 036
След 23 ч. е моето време, когато останалото домочадие вече спи.

# 8
  • Мнения: 9 493
Ето меее! Пристигаааам!
Лил, мерси за темата   bouquet

# 9
  • Варна
  • Мнения: 6 377
У нас още никой не спи! Искам си тези час-два само за мен, но не: "мамоо, маци,мяяя...

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 7 461
Дано на тази тема вече вляза в час,че предната  я изпуснах Simple Smile

# 11
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Искам да кажа, че много ми харесва оформлението на темата. Мацките са готини - казано на жаргон  Laughing.
Искам да кажа, че съм на линия за нощната смяна.
Искам да кажа, че пожелавам слънчева и лека седмица на всички!   bouquet

# 12
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Естел Бързоход, на мен лекар, който работи в клиника "Св. Петка" във Варна ми каза цена за корекция по 1280 лв. на око.
Но преди това се ходи за измервания. Купуват се и се капят някакви капки. После се ходи за операцията. Плащало се за нощувка, ако се наложи да се отиде по-рано от предния ден. И т.н. и т.н.
Та сумата общо може и да надвиши 2000 лв.

Мен повече ме притеснява това, което чух и аз, че след време диоптрите се връщат. И че имало случаи на увредени очи в следствие на операцията.
Да не стана по-зле, от колкото съм сега. Sick

# 13
  • Мнения: 14 400
Добро утро!

Мерси за новата тема!   bouquet

Успешна и слънчева седмица ви пожелавам!

# 14
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Добро утро от мен Simple Smile
Лили, благодаря за труда   bouquet
Моя приятелка си прави корекцията на очите в Истанбул. Изключително е доволна. В сумата, която даде, влизаха и хотела, и самолетните билети, и панорамна разходка на града- 2000 лв. Тогава се бях навила, проучих нещата, имам контакта (момичето, което набира клиенти от България), но така и не се навих. Нави се обаче друга моя дружка, която наистина остана възхитена и много доволна. И на двете корекциите са на по 3-4 години, за сега не са мръднали, но клиниката им дава сертификат и доживотна гаранция. Ако зрението се влоши, го оправят напълно безплатно.

Блаккат, не знам защо вчера пропуснах, но по отношение на леко киселата жилка на сиренето Ситово, имено този вкус показва, че сиренето е истински продукт. Бабчето ми правеше сирена от краве, овче и козе мляко, както и смесени, та вкуса на оригинала ми е познат и определено е същия!   Peace
Лек ден, момичета Simple Smile

Последна редакция: пн, 20 апр 2015, 08:34 от Shagya

Общи условия

Активация на акаунт