Един въпрос

  • 13 871
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 540
Джия по-добре иди някъде за малко,но му кажи,че щом не приключва връзката с онази,ти повече няма да търпиш,и го остави да избира,теб или нея,не може да продължава вечно нали така.

# 91
  • Мнения: 2 222
Зависи от жената. Аз знам само за един реален случай, в който жена търпи мъжът й да си има паралелна връзка с друга от години. Лъжат се, мажат се, уж той все скъсал с другата.  Crazy Жената изпада в кризи периодично, обаче седят и се мъчат заедно. Според мен за нея това е наистина по-добрия вариант, отколкото да остане без този златен мъж, явно той й е най-важен  ooooh!

# 92
  • Мнения: X
Е, как, моят бивш мъж също беше така - имам друга, но не искам да те напускам.
Т.е., той ясно и директно ти заяви:"Да, Бърди, имам любовница, влюбен съм, няма да я оставя.Но не искам да се разделяме!", така ли?
И какво обяснение даде, след като е влюбен в другата, що иска да седи и при теб?
Защото точно такова "жУвотно" не съм срещала.
Иначе, мъже, дето увъртат, "ама има друга, ама само си говорим....", "ама няма друга, каква муха ти влезнала в главата", "Ама с Пена само кафе пием, какви любовници, какви 5 лв..." -при положение, че си му показала доказателства, са повечето сигурно.

# 93
  • София
  • Мнения: 17 429
Не, Краси, те ако имаха смелост директно да ги казват нещата кръшкачите, животът щеше да е песен  Laughing

За втория вариант говоря, 'с Пена само на кафе'  Laughing

# 94
  • Мнения: 2 222
Наша Пена пиеше чай, същата работа. И задължително са само приятели Naughty Аз досега жив мъж да си е признал за друга не знам  newsm78 Обвинява се съпругата, че е ревнива, мнителна, измисля си  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 36 204
Е, как, моят бивш мъж също беше така - имам друга, но не искам да те напускам.
Т.е., той ясно и директно ти заяви:"Да, Бърди, имам любовница, влюбен съм, няма да я оставя.Но не искам да се разделяме!", така ли?
И какво обяснение даде, след като е влюбен в другата, що иска да седи и при теб?
Защото точно такова "жУвотно" не съм срещала.

има, повярвай, дори обяснения защо е така имат  Joy
заради децата, с теб имаме кредити, тя не е подходяща за дългосрочен партньор, тя има съпруг, не искам да гледам нейните деца и т. н., и т. н., и т. н.

# 96
  • Мнения: 2 222
Леле, честно, за първи път чувам за толкова смели мъже  Crazy Ама и коя жена ще седи да слуша тия глупости?

# 97
  • Мнения: 36 204
обясненията от този тип са след като го хванат "на калъп"
иначе да дойде и сам да си каже, че му е каф на успоредката, май наистина е нереално
коя търпи - която иска - става дума и за двете - и съпругата, и любовницата
която не иска да търпи, намира изход от ситуацията
"който каквото си направи ... "

# 98
  • Мнения: X
Не, Краси, те ако имаха смелост директно да ги казват нещата кръшкачите, животът щеше да е песен  Laughing
За втория вариант говоря, 'с Пена само на кафе'  Laughing
Е, аз затова написах, че още не съм срещала мъж, който директно да каже:"Да, Пена ми е любовница.Ама няма да си тръгвам...!И няма да я оставя!"
Затова мълчаливото признание на мъжа на авторката и репликата му, че няма да се разделят, са ми странни...
Разбираш ли, мъжете най-често са два типа, т.е. поведението им.Едните отричат "Ама тя никаква не ми е, само колежка/само позната/само кафе....аз съм с теб и децата, нали?" Другите просто си събират багажа и си тръгват.
Но мъж, който не отрича, че има друга, защото мълчанието аз приемам за съгласие и положителен отговор, и в същото време казва "оставаме заедно", още не съм срещала.
Не казвам, че няма, но явно са рядка плетка.

# 99
  • Мнения: X
Не всички, които имат любовница и признават затова (в случая мълчаливо) искат да се развеждат. Имам такива познати, той от години има любовница, тя го търпи заради децата и парите. Той не иска да си разваля семейството, да бъде далеч от децата, но му се хоцка от време на време.
Хем любовницата му нито е омъжена, нито деца има. Веднага би се навила да живее с него, но той никога няма да се разведе и й го е казвал.

# 100
  • Мнения: 55 067
И аз не разбирам защо се очаква, ако има друга, независимо на какъв етап, задължително да се разделят?
Първо, мъжът може да няма такива намерения, ако другата не го иска, второ, авторката също може да има причина да не иска раздяла.
Пък и не е казано, че това ще е вечно.
Тези, които искат раздяла, действат в такава посока.
Тук явно не е така.

# 101
  • Мнения: 14 172
Явно човекът се разнообразява, но не се е научил да се крие, та така лесно е разкрит. А може и другата да се разнообразява с него и това да му е ясно, както и че няма смисъл да се разделя с авторката, защото ще остане от два стола на земята. При всички случаи засега му е изгодно и удобно да е с авторката.

# 102
  • Мнения: X
И аз не разбирам защо се очаква, ако има друга, независимо на какъв етап, задължително да се разделят?
Първо, мъжът може да няма такива намерения, ако другата не го иска.....
Мъжът да няма намерение за развод е едно, а да седи при жена си, щото другата не го иска по 24 часа е съвсем друго.  Laughing
Макар че това не е чак толкова важно...По-важно е защо една жена трябва да търпи нещо такова?
И някак не мога да повярвам, че жена предлага на друга жена просто да си затваря очите и да се прави, че нищо не става, докато мъжа й си играе с друга.
Аз, честно казано, дори не мога да си го представя като как се случва.....прибира се вечер мъжа ми, аз знам, че е бил при другата, а нещата си вървят по обичайному:"Здрасти, мило, как беше в службата?/Пак ли те ядосва Пешо?/Детето утре е на плуване, в 17 трябва да го закараш ти, аз съм на лекар./Майка ти още ли е с болки в краката?" и т.н.Нещо хич не ми го побира "пилешкия" ми мозък.

# 103
  • Мнения: 14 172
А може и да го питаш "Прави ли ти се още секс или тя те изтощи"?  Crazy

# 104
  • Мнения: 55 067
Не ѝ предлагам да си затваря очите.
Тя сама каза, че на този етап не е опция раздялата.
Защо, аз не знам, тя си знае.

Общи условия

Активация на акаунт