СЕДМИ клас - 7 - Успех!/30.05. - 5.06.2016 г./

  • 210 667
  • 1 482
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 5 873
До кога трябва да е активен линка с резултатите от НВО? Не трябва ли, докато излезе първо класиране? Страницата изчезна по едно и също време с тази, на която беше страницата с резултатите от септемврийската сесия на ДЗИ.
Интересно ми е само на мен ли не зарежда? Не ми е проблем, каквото трябва съм проверила.
http://7klas.mon.bg/

# 1 426
  • Пловдив
  • Мнения: 9 735
На първо класиране пак се виждат резултатите от изпитите и резултат от класирането. Та линкът е активен целогодишно. До края на май излизаха резултатите от миналогодишната кампания.  Peace

# 1 427
  • out of space
  • Мнения: 8 574
До кога трябва да е активен линка с резултатите от НВО? Не трябва ли, докато излезе първо класиране? Страницата изчезна по едно и също време с тази, на която беше страницата с резултатите от септемврийската сесия на ДЗИ.
Интересно ми е само на мен ли не зарежда? Не ми е проблем, каквото трябва съм проверила.
http://7klas.mon.bg/

Споко, това е всяка година по много пъти  Grinning
Така и не си намериха свестни програмисти, а и е неделя- всичко живо ръчка по сто пъти  Simple Smile

# 1 428
  • Мнения: 16
Debora Stoicheva,  въобще не съм сигурна, че има грешка, но се радвам, че ако има грешка, все пак ще може да опитаме да направим нещо.
По принцип имам доверие на сина си Simple Smile
А 50 стотни въобще не са 2 точки ...
Благодаря!


Исках само да ти кажа да не се ядосваш, защото 50 стотни са около 2 точки, а десетите са друго нещо-около 13 точки правилно

# 1 429
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Debora Stoicheva,  въобще не съм сигурна, че има грешка, но се радвам, че ако има грешка, все пак ще може да опитаме да направим нещо.
По принцип имам доверие на сина си Simple Smile
А 50 стотни въобще не са 2 точки ...
Благодаря!


Исках само да ти кажа да не се ядосваш, защото 50 стотни са около 2 точки, а десетите са друго нещо-около 13 точки правилно

 Peace

Едно е 30,050, друго е 30,50

# 1 430
  • Мнения: 41 368
Сега пък ново двайсе. Дъщеря ми се отказа от немската, искала във френската да ходи.  newsm78 В немската били много смотани хората,  много трудно било, немският бил ужасен език...

Че е ужасен, ужасен е. Но зависи, ако вече го е учила, значи и харесва.

Имам един въпрос - теоретично, ако бележката от втория модул не е тази, която е в писмената работа, какво следва? Представете си, че служител който вкарва числото, обърне цифрите.

За съжаление резултатите са окончателни и не подлежат на промяна под никаква форма.

Имам смътни спомени, че не е съвсем така. Нямате право на контестация, но имате право на искане за поправяне на техническа грешка, ако не се лъжа. Т.е. ако неправилно са оценили детето с 5,30 вместо с 5,80 нищо не може да се направи, но ако поради техническа грешка са разменени двете оценки май може. Проверете.

Последна редакция: нд, 05 юни 2016, 19:06 от Черна станция

# 1 431
  • Мнения: 164
Интересуват ме впечатления относно 32 училище. Каква е атмосферата, нивото на изучаване на езика и каквото се сетите друго. Благодаря предварително  Hug

Побут

# 1 432
  • София
  • Мнения: 62 595
не си губете времето с нещо, което няма да ви донесе никаква полза. Дори сега някой да каже, че трябва да има протест за право на промяна на оценките, никой няма да си сложи главата в торбата да го направи от МОН, защото тогава никоя кампания няма да завърши - ще има не дъжд, а градушка и потоп от жалби за оценки.

# 1 433
  • Бургас
  • Мнения: 4 076
децата само с родител ли могат да си видят работите, че моят ученик май искал да си ги види, ама аз съм на работа, пък и честно казано не виждам смисъл, оценките са му отлични, не ме интересуват грешките

# 1 434
  • София
  • Мнения: 3 611
Аз да попитам: Откъде се получават служебните бележки с оценките от изпитите по БЕЛ и математика?

# 1 435
  • Мнения: 164
Аз да попитам: Откъде се получават служебните бележки с оценките от изпитите по БЕЛ и математика?

От училището, в което учи детето

# 1 436
  • Мнения: 16
децата само с родител ли могат да си видят работите, че моят ученик май искал да си ги види, ама аз съм на работа, пък и честно казано не виждам смисъл, оценките са му отлични, не ме интересуват грешките

Само с родител

# 1 437
  • Мнения: X
Исках само да ти кажа да не се ядосваш, защото 50 стотни са около 2 точки, а десетите са друго нещо-около 13 точки правилно
Винаги съм била слаба по математика, но 50 стотни не са ли пет десети?

Интересно ми е само на мен ли не зарежда?
От сутринта е така.

# 1 438
  • София
  • Мнения: 3 611
Аз да попитам: Откъде се получават служебните бележки с оценките от изпитите по БЕЛ и математика?

От училището, в което учи детето
Благодаря!

# 1 439
  • София
  • Мнения: 18 116
Дебора, 50 стотни и пет десети са едно и също - все половин единица. И все точките за тях не са 2. Peace Малка разлика би имало само при хилядните, въпреки че понятие "малка" няма, тъй като и хилядните след удвояване или утрояване дават преднина или съответно оставят някого малко под чертата. Борбата е за всяка точка.
Дидева,повярвах ти hahaha

Общи условия

Активация на акаунт