Няма радост по-голяма, ЮЛЧЕ да се гушка в мама

  • 59 187
  • 695
  •   1
Отговори
# 15
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Честито Ани , как се чувстваш след операцията ?

Добре се чувствам.Не ме боли много,ама и аз имам висок праг на болка.Боли ме леко при контракциите за контрахиране на матката, но пак се ядва.
Много съм гладна честно казано .Утре ще ми дават кисело мляко и вечерта картофено пюре.Иии ще ме раздвижват утре

# 16
  • Мнения: 700
Ani-bani, честито и от мен! Да бъде жива и здрава малката! Бързо възстановяване на теб.

# 17
  • Мнения: 510
Ани, честито и от мен. Страхотни новини  bouquet

# 18
  • Мнения: 63
Честито на всички родили мами! Да са здрави прекрасните ви бебенца и много да ви радват!
Мишолинка, моят термин е един ден преди теб. Още нямам никакви позиви за раждане, а утре влизам в 40-та седмица. Преди да ти падне тази част от тапата имаше ли някакви други признаци за наближаващо раждане? При мен още нищо не се случва и започвах да се притеснявам. На всичкото отгоре лекарката, при която ходя на ЖК и ще раждам отиде на море до сряда. Сега ако стане нещо трябва да раждам при непознат лекар. Ама хайде, дано само това да е поводът ми за притеснение...

# 19
  • Мнения: 123
Добро утро момичета Simple Smile Първо честито на родилите мами,да сте живи и здрави и много да ви радват малките бебчета:)
Вчера вечерта ходих до Майчин дом,бебка много се местеше и страшната болка и имах само стягания.Прегледаха ме още съм си с 2см разкритое 70% скъсена шийка.Прибрах си се и казаха почнат ли контракции или изтичане на води да отивам.Иначе тапата почна да ми пада след онзи ден като бях на преглед....

# 20
  • Мнения: 515
Любомир вече е с колики и е много жална гледка, сега го приспах с едно приложение с бели шумове и засега има ефект + масаж на корема, да видим нощта как ще е
Аз на моя бебок му давам от 5-6 дни вече Еспумизан и действа добре. Имахме 2-3 тежки нощи, не заспиваше и плака по 5-6 часа...но сега се нормализираха нещата.
Шумът от сешоар е вълшебно нещо!

# 21
  • Мнения: 149
Честито на всички родили мами! Да са здрави прекрасните ви бебенца и много да ви радват!
Мишолинка, моят термин е един ден преди теб. Още нямам никакви позиви за раждане, а утре влизам в 40-та седмица. Преди да ти падне тази част от тапата имаше ли някакви други признаци за наближаващо раждане? При мен още нищо не се случва и започвах да се притеснявам. На всичкото отгоре лекарката, при която ходя на ЖК и ще раждам отиде на море до сряда. Сега ако стане нещо трябва да раждам при непознат лекар. Ама хайде, дано само това да е поводът ми за притеснение...
Здравей , и аз съм в 40 седмица , терминат ми е 12 юли и още нямам признаци най- вероятно защото бебето е седалищно. На 11 съм на контролен преглед и ако не се е обърнало ще раждам секцио. Иначе сега усещам само режещи болки ниско и опъването на бебето.

# 22
  • Мнения: 1 787
Добро утро!
Чудя се защо никой не пише, а то имало нова тема.
Тази нощ и аз имах регулярни контракции на 30мин., но без болка.Продължава да ми пада тапата.
Днес ще ходя на запис на тонове и се надявам и аз вече да имам поне 2 см разкритие, че след 2 дена ми е терминът.

# 23
  • Мнения: 700
Добро утро Simple Smile Аз не знам дали това ми е било тапата, защото вече не изтича, но да видим. Казват, че момчетата се пренасят. Аз все си мисля, че ще е по-рано, ама знае ли човек ...

# 24
  • Мнения: 149
Добро утро Simple Smile Аз не знам дали това ми е било тапата, защото вече не изтича, но да видим. Казват, че момчетата се пренасят. Аз все си мисля, че ще е по-рано, ама знае ли човек ...
Не разчитай много какво се казва , моето момче се роди 5 дни преди термина  Wink , дъщерями се роди точно на датата на термина  и както върви с третото очаквам пак да е на самата дата  Simple Smile . Майка ми казваше , че няма преносени бебета просто детето се ражда когато е готово да си излезе.

# 25
  • Мнения: 580
Здравейте момичета, аз съм нова и не съм още много наясно с нещата в сайта, но ще се радвам да споделям с някой.Честито на всички вече родили! А на останалите от нас пожелавам леко раждане! В 37 седмица съм,терминът ми е на 29 Юли с момче (първа бременност), живеем в чужбина и тук ще раждам, така че някой неща с докторите и болниците са по рзлични. Всичко е купено и подготвено, от количката и леглото, до болничната чанта(аз съм от нетърпеливите 😄) Чувствам се много добре, за сега нямам признаци за раждане, освен че коремът ми спадна ниско долу.Надявам се да не преносвам, защото тук те оставят още 2 седмици след термина и чак тогава те приемат.На 14 съм на запис на тонове и лекаря каза (междудругото), че ще гледа за разкритие. Вас проверяват ли ви за разкритие вече? Някой мой познати се шашнаха и ми казаха да не му давам, за да не предизвика раждане (защото тях не са ги гледали,чак в болницата, но съм забелязала,че моя лекар работи малко по-различно), на мен пък ми е интересно да видя до къде съм стигнала хахах!

Последна редакция: пт, 08 юли 2016, 10:34 от Merilin2

# 26
  • Мнения: 106
Здравейте и честито на всички нови мами да са Ви живи и здрави бебоците и много да Ви радват,   Аз имам още 6 дена до термин,но признаци за раждане никакви... Страх ме е да не родя на 18-ти,защото преди 2 години на тази дата почина майка ми и не искам да се съвпадат най тъжния и най щастливия ми ден на едно ....... Искам да попитам от 2-3 дни имам само стягане на корема и то не на целия а само на определено място се издува и става на кокал за около минутка това контракции ли са или бебето напъва там? ?  Доктора ми каза да правя повече секс и по дълги разходки за да тръгне бебчо да излиза,но полза няма никаква само където после имам мусколна треска и за капак на всичко немога да спя,защото мъжа ми ме буди през 30 минути да ме пита РАЖДАМЕ ЛИ (ми не не раждаме  smile3511 bash )...

# 27
  • Мнения: 1 119
Добро утро Simple Smile
Аз доколкото разбрах, всяка бременност и раждане са много индивидуални, така че не може да се каже нищо предварително. Аз до момента все още не съм имала болезнени контракции, не бих казала, че имам и много подготвителни, а ето в сряда бях с 2см разкритие. Досега на запис на тонове нямам отчетена нито една. Иначе снощи имах изпадания на още парчета от тапата bowuu
Гледам да се подготвям, че може да започне раждане във всеки момент. Притеснява ме само това да не ми изтекат водите докато съм по улиците или в метрото сама Confused Просто много ще се засрамя, не за друго Joy
Merilin2, добре дошла bouquet Моля пиши на mamaJuly2016 за добавяне на първа страница Peace
Chudoto_stana, това за което говориш, мисля че е бебето - дупе, гръбче и т.н. Simple Smile

Последна редакция: пт, 08 юли 2016, 10:42 от мишолинка

# 28
  • Мнения: 106
Добро утро Simple Smile
Аз доколкото разбрах, всяка бременност и раждане са много индивидуални, така че не може да се каже нищо предварително. Аз до момента все още не съм имала болезнени контракции, не бих казала, че имам и много подготвителни, а ето в сряда бях с 2см разкритие. Досега на запис на тонове нямам отчетена нито една. Иначе снощи имах изпадания на още парчета от тапата bowuu
Гледам да се подготвям, че може да започне раждане във всеки момент. Притеснява ме само това да не ми изтекат водите докато съм по улиците или в метрото сама Confused Просто много ще се засрамя, не за друго Joy
    За водите и аз имам същото притеснение да не вземат да ми изтекът някъде по магазините или по улиците,че ще умра от срам ахаха онзи ден имах чувство че толко ми е опъната кожата на корема,че секи момент ще ми се плиснат водите в кауфланд Grinning е да ама не.

# 29
  • Мнения: 580
Здравейте и честито на всички нови мами да са Ви живи и здрави бебоците и много да Ви радват,   Аз имам още 6 дена до термин,но признаци за раждане никакви... Страх ме е да не родя на 18-ти,защото преди 2 години на тази дата почина майка ми и не искам да се съвпадат най тъжния и най щастливия ми ден на едно ....... Искам да попитам от 2-3 дни имам само стягане на корема и то не на целия а само на определено място се издува и става на кокал за около минутка това контракции ли са или бебето напъва там? ?  Доктора ми каза да правя повече секс и по дълги разходки за да тръгне бебчо да излиза,но полза няма никаква само където после имам мусколна треска и за капак на всичко немога да спя,защото мъжа ми ме буди през 30 минути да ме пита РАЖДАМЕ ЛИ (ми не не раждаме  smile3511 bash )...
Здравей мила, за датата много добре те разбирам, термина ми е 29 юли и се надявам да не се роди на 4 Август, защото и аз го свързвам с лошо! Аз имам постоянно "безболезнени" стягания на корема и то от дост време,лекаря каза,че матката се упражнява за раждането.

Общи условия

Активация на акаунт