Много мина, мъничко остана МАРТенче да гушка мама- тема 9

  • 40 429
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 508
Момичета, гледам, че отпред като се почне под врата и по корема имам едни големи вени, толкова са видими, че направо са плашещи.Някоя от вас има ли толкова очевидни вени по тялото или е признак за нещо друго?

# 46
  • Мнения: 899
Момичета, гледам, че отпред като се почне под врата и по корема имам едни големи вени, толкова са видими, че направо са плашещи.Някоя от вас има ли толкова очевидни вени по тялото или е признак за нещо друго?

Аз имам на гърдите... направо са плашещи Laughing продират големи сини вени. Хммм за корема май те е много добре защото е изтъняла кожата и би трябвало да е от разпъването. Аз така си го обяснянам не знам... за всеки случай се мажи обилно с крем да не изтънее още и да се появи някоя стрия.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 508
На корема си виждах открай време вената ,една голяма, която се раздвоява около пъпа.Ама къде ми хрумна да се погледна и отпред. Сега се показах и на мъжа ми, вика:да, имаш и какво. Смята, че съм параноичка, признавам, такава съм.

# 48
  • Мнения: 345
mia1, и аз се гледах, че имам видими вени около пъпа точно,  но са тънки. Имам и по гърдите, но виж за вените не съм се параноясвала. За всичко друго да, обаче   Laughing

# 49
  • Мнения: 899
Ох момичета мен нещо ме хваща депресията... според вас колко ще качим до края на 9ти месец още....? Cry изоообщо не се харесвам вече... до сега качвах до 5ти месец по кило,от 6ти качвам по 2кила на месец... не искам да качвам още много защото се чувствам ужаснаа Cry

# 50
  • Мнения: 6 539
Мерси за темата Simple Smile
За вените - аз също имам, но по гърдите. И то още от 1,2-ри месец. Не мисля, че е притеснително.
Колкото до килограмите, бях чела някъде, че 9-ти месец почти не се качват. Така или иначе, когато се появят малките от търчане по тях ще ги свалим Wink

# 51
  • Мнения: 152
Вероника, аз ще раждам в Шейново, мисля при Герджиков.
Мен нещо ме опъва около пъпа, и малко ми е дискомфортно..

# 52
  • Мнения: 140
Добро, снежно утро !

Момичета, 45 - дневния болничен преди раждане от АГ ли с дава или от лл?

# 53
  • Мнения: 152
От Аг-то.

# 54
# 55
  • Мнения: 256
Момичета моля някоя запозната да даде малко информация за тази молба декларация ,която трябвало да се подаде при работодателя след раждане за гледане на дете , чета в интернет но нещо немога да разбера  newsm78 - какъв е срока на подаване ?и каква е тази молба декларация - има ли я в интернет да си я изтегля  newsm78 ? и акта за раждане на детето - копие ли се представя или оригинала?
Здравей, в страницата на НОИ има пълна информация но тоа е:
ЗАЯВЛЕНИЕ-ДЕКЛАРАЦИЯ
за изплащане на парично обезщетение при бременност и раждане на основание
чл. 50, ал. 1 и чл. 51 КСО за остатъка от 135 до 410 календарни дни (приложение №2 към чл.4), Копие от акта за раждане, декларация за банкова сметка ако не и ползвала до сега болнични. Надявам се да не пропускам нещо

# 56
  • Мнения: 18 557
Аз нямам такива вени никъде. За килограмите-колкото толкова, аз съм над 15 кг вече и какво? Да се гръмна ли? И аз съм много суетна, не искам да ставам дебеланка, ама килограми се свалят.
Братовчедка ми, същия термин като моя е вече 25 + кумата ми качи 30 кг, беба е на 8 месеца, а тя е вече с върнати килограми от преди това,как ги свали и тя не знае, щото нищо специално не правила, освен че бебката имаше алергия към млечни и тя не ядеше много неща, та оттам е основното сваляне.
Аз свалям много трудно,с много мъка, затова силно се надявам да не кача повече от още 5 кг най-много за тези два месеца  Simple Smile Някои казват, че сега се качва най-много, други, че не се качва-и аз не знам кое е вярно и кое не.
А при мен освен всичко друго вървят и на бедра и на гъз и на лице, не са ми само на корема. Както и пръстените ми -халка и годежен вече не ми стават, а ръцете ми не са по-дебели отпреди, просто малко по-подути.

# 57
  • Мнения: 152
Аз до тук съм + 8кг. С предната бременност качих 36кг от тях ми останаха 10кг и предполагам, че за това не качвам много.. Все пак си имам в запас..  Joy

# 58
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Аз не знам колко съм качила, последно бях +8, но с тази резистентност към инсулин, няма как да е друго ...
Като цяло се надявам да не са повече от +15 до края. Освен това ще спестя едни 10дни заради планираното секцио. Малък бонус, ако въобще има такъв, от операцията.
Рибко върви доста напред, и много ме притеснява да не тръгне сам и да ни свари някой студ Sad

Всички бижута съм ги махнала, не нося нищо ... не искам да ми режат пръстените и затова съм свалила всички. Още от начало ми отичат пръстите.

За счетоводството нищо не мога да помогна, нямам идея даже ... на 20ти ще ми издадат 45дневния. Тогава вече ще говоря със счети Simple Smile

# 59
  • Мнения: 164
Страхотна нова тема bouquet

Какво ще кажете за варианта барбарон вместо шезлонг? Гледам ги в Галикс и доста ми допадат, а и са на приемлива цена.

Общи условия

Активация на акаунт