д-р Иван Вълканов-уролог,шарлатанин и НЕКАДЪРНИК!Убиец!

  • 26 396
  • 49
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 564
Искам да изразя възмущението си от безхаберието и алчността на д-р Вълканов уролог , град Хасково също той работи и в "Каспела" - Пловдив.
Вуйчо ми,на 51 години, отиде при него за второ мнение.Първият доктор в Стара Загора при преглед на бъбреци и простата установява, след ехографско изследване,че вуйчо ми има два дивертикула с образование във всеки.Вуйчо ми си взе документите и отиде при д-р Иван Вълканов в Хасково.Въпросният доктор му бил препоръчан от приятел.Отивайки на преглед в Хасково,лекарят-шарлатанин го посреща,гледа го на ехограф,установява,че има дивертикули и му казва че трябва да се оперира спешно до 3-4 дни.Казва му,че оперира в болница Каспела в Пловдив и иска сумата от 1000 лв за избор на екип,другото щяло да бъде по здравна каса.Всичко щяло да е наред,може да не са тумори,а само образования.
На 29.04 моят вуйчо влиза в болница,правят му стандартните изследвания за операция.Бяха казали,че ще му правят цистоскопия,преди операцията,но я изместиха в деня на самата операция,която докторът прецени ,че ще бъде лапароскопска.
Всичко мина добре...вуйчо ми ходи няколко пъти на преглед, след операцията .при д-р Вълканов като всеки път плащаше по 40 лв,а докторът ми казваше-няма ти нищо.Всичко съм махнал!Да ,ама не...Два месеца по-късно,след нетърпими болки ниско в корема и отказ на лекарите в Онкото в Стара Загора да започнат химиотерапия на 20.07,моят вуйчо влиза за скенер и се установява,че целият мехур е в тумори.Намерихме връзка веднага да бъде опериран във Варна,където живея,при професор Хинев,да отстрани целият пикочен мехур и да му направи нов.След отваряне на коремна кухина ,Професор Хинев,вижда,че всичко е в тумори!Вика,свои колега,коремен хурург,който поглеждайки пациента,казва да се затвори с всичките тумори ...нямало какво да се направи...Но професор Хинев,истински лекар по-диплома и сърце,отстранява всичко,което може...Вуйчо ми се събуди след 7 часа операция без пикочен мехур,семеници,простата,ректум,апендикс,част от дебело черво...
След лапароскопската операция в Пловдив,явно туморните клетки са тръгнали навсякъде.
Вуйчо ми е на 51!Никой доктор за тези 2 месеца не му каза колко е сериозно всичко!Д-р Вълканов в епикризата е написал грешни и заблуждаващи данни от хистологията .В Онкото в Стара Загора изискаха стъклата да направят хистологичен анализ и установиха,че туморът е карценом и е бил в капсула,при тази операция която са направили в Каспела са  го разкапсоловали и навсякъде са тръгнали туморни клетки.
Полагаше му се скенер и цистоскопия след първата операция,но Вълканов казал,че няма място за притеснение,да отивал на работа да работи,а след 3 месеца щял да направи скенер!
След целият този ужас,прочетох още негативни отзиви за този мизерник Вълканов...но вече е късно...Осакати ни!Вуйчо ми и цялото ни семейство!

# 1
  • Мнения: 2 420
съжалявам за вуйчо ти, ако става въпрос за истински случай.
откъде обаче да може да сме сигурни, че горният постинг не е на конкурент на охуления доктор???
нали не си забравила, че живеем в ерата на фейкнюз

# 2
  • варна
  • Мнения: 564
съжалявам за вуйчо ти, ако става въпрос за истински случай.
откъде обаче да може да сме сигурни, че горният постинг не е на конкурент на охуления доктор???
нали не си забравила, че живеем в ерата на фейкнюз
Много филми гледаш!
Това е действителен случай ,с действителни потърпевши!Не мисля,че някой би могъл да се подиграва с такава страшна диагноза!Искам да се знае що за лекар е въпросният Вълканов.Ако бях чела такива коментари по-рано,нямаше да се стигне до това състояние на вуйчо ми!Бих искала да споделя опита си,по-точно опарването ни,за да предпазя други хора.А,и не съм единствената недоволна от него.Има в друг форум още много такива.
А за достоверността на казаното по-горе мога да постна епикриза и хистологично изследване.

# 3
  • Мнения: 2 420
съжалявам за вуйчо ти, ако става въпрос за истински случай.
откъде обаче да може да сме сигурни, че горният постинг не е на конкурент на охуления доктор???
нали не си забравила, че живеем в ерата на фейкнюз
Много филми гледаш!
Това е действителен случай ,с действителни потърпевши!Не мисля,че някой би могъл да се подиграва с такава страшна диагноза!Искам да се знае що за лекар е въпросният Вълканов.Ако бях чела такива коментари по-рано,нямаше да се стигне до това състояние на вуйчо ми!Бих искала да споделя опита си,по-точно опарването ни,за да предпазя други хора.А,и не съм единствената недоволна от него.Има в друг форум още много такива.
А за достоверността на казаното по-горе мога да постна епикриза и хистологично изследване.

Аха,
и в друг форум има още много такива...
И те се появиха едва след като вие бяхте на преглед при др. Вълканов?
В този форум е практика когато се събират пари за някой болен например да се постват и доказателства- епикризи и други типични документи.
Ако това е действителен случай, няма да бъде трудно да качиш доказателства за твърденията си.
В противен случай убиецът си ти! Убиец на репутацията на един може би отдаден на работата си лекар.
В Германия се казва Руфморд.
Ruf- репутация
Mord-убийство
И такива твърдения отиват директно на адвокат.

# 4
  • варна
  • Мнения: 564
Не искам да влизам в спорове с вас.По-късно ще кача епикриза и хистологичен резултат.Тук във форумът има много коментари за всякакви лекари.Аз съм потърпевша и изказвам мнение!Вие да не сте защитник на този доктор,че така яростно се впуснахте в дискусии с мен?Аз казвам моя опит и това е!Не е нужно да се съобразяват хората с мнението ми!Но,бих искала да го споделя и евентуално да предпазя други хора.
Повече няма да отговарям на заядливите ви коментари,госпожо!По-късно ще кача и доказателства за думите ми!На Вас ви пожелавам здраве,за да не ходите по-тези пътеки,които минахме ние!

# 5
  • Мнения: 11 337
Хистологичния материал взет от операция НЕ СЕ изследва от опериращия! Поне един патоанатом преглежда хистологиите. Дори и стъклата казвате са запазени.

КАК ТАКА "Вълканов бил написал"? В болницата лекарите не си правят каквото и когато си искат. Има си ред и в документацията и в изследванията на материала.
За какво му е на Вълканов да заблуждава вуйчо ви, че е здрав?

Спукана капсула по време на операция НЕ ПРАВИ множествени разсейки за 3 месеца в толкова органи - и то видими.
Нещо не се врзва във тази история  Thinking

# 6
  • варна
  • Мнения: 564
В болница Каспела се прави операцията,която по епикриза е Дивертикул на пикочен мехур. и е направена частична цистектомия.В дивертикулът има формация.Тази формация с отстранения дивертикул е изпратена за хистологичен анализ.Хистологичното изследване е направено в същата болница.Д-р Чонова е изследвала материала.
Аз не съм казала,че въпросния доктор Вълканов е изследвал материала.Но той си е поставил подписа в епикризата,казал е че всичко е наред,няма разсейки,и вуйчо ми е бил спокоен.Казал му е ,че един месец след това може да почне работа.А той за този един месец не можеше да уринира,ходи при Вълканов на ехограф.След изписани хапчета ,вуйчо започна да пикае/тънка струя,с кръв/.Пак ходи до Вълканов в Хасково и той му казва,че ще е така и му изписва само витамин Ц,всеки ден по 3 таблетки.
След 30 дни вуйчо ми влезна в болницата ,където му правиха скенер и вече му инжиктираха дицинон за кървавите съсиреци.Яд ме е,че доктор Вълканов нито веднъж не му каза,че са тръгнали разсейки,че от тях вдига температура-37.5 целодневно,от там са и болките ниско долу...А всичко се е виждало на ехографа!

# 7
  • Мнения: 9
Аз съм пациентка на др  Иван Вълканов и имам точно противоположното мнение на вашето . Когато всички професори в София ми поставяха различни диагнози и се надпреварваха кой да ми поиска повече пари на ръка , единствено доктор Вълканов ми обърна внимание  и ми помогна , и благодарение на неговите грижи и човешко отношение сега съм ЖИВА. Моята диагноза също е онкологична и съм наясно , че болестта може да рецидивира и съм била свидетелка на други такива случаи в онкодиспансера . Но това не означава ,че трябва да плюете по докторите ,които са се опитали да ви помогнат и да ви избавят от болестта!!!

# 8
  • Мнения: 11 337
Яд ме е,че доктор Вълканов нито веднъж не му каза,че са тръгнали разсейки,че от тях вдига температура-37.5 целодневно,от там са и болките ниско долу...А всичко се е виждало на ехографа!

Добре, смятате че лекарят е виждал, че чичо ви има разсейки и го е лъгал? Защо да го прави?

# 9
  • Мнения: 9
Как по -точно си мислите ,че разсейките се виждат на ехограф?? ако беше така всички щяха да знаят ,че имат рак навреме и да са излекувани.Разсейки госпожо за съжаление се виждат САМО и единствено на СКЕНЕР!

# 10
  • варна
  • Мнения: 564
http://prikachi.com/images.php?images/666/9158666
Това е епикризата на вуйчо ми.След операцията при доктор Вълканов.
По думите на комисията от лекари в Онкото в Стара Загора тя е неточна от към хистология.Следва ново изследване на материала и ето резултатът
http://prikachi.com/images.php?images/671/9158671U.jpg.
Относно ехографа-туморите много добре се виждаха на ехографа на уролога във Варна,който ни прие за операция.Съпругът ми,ветеринарен лекар, ходи като придружител и лично ги е видял при прегледа.
А скенера показва разсейки,които щяха да се видят много по-рано ,ако доктор Вълканов го беше изпратил,един месец след операцията.
Вуйчо за жалост става все по-зле.Надува му се коремът,задържа течности...Не яде..Говорихме с лекари от онкологията във Варна...оставиха го вкъщи на домашно лечение,явно,да си изживее последните дни!Не могат да ни помогнат!

# 11
  • варна
  • Мнения: 564
Яд ме е,че доктор Вълканов нито веднъж не му каза,че са тръгнали разсейки,че от тях вдига температура-37.5 целодневно,от там са и болките ниско долу...А всичко се е виждало на ехографа!

Добре, смятате че лекарят е виждал, че чичо ви има разсейки и го е лъгал? Защо да го прави?
Не знам...Трябваше и можеше да го прати един месец след операцията на скенер.

# 12
  • Мнения: 9
Едва ли му е забранил да си прави скенер..а и контролен скенер се прави на 3 месеца,но все пак всеки може да си направи когато си пожелае.Такива са болестите -тежки и коварни понякога , а ние пациентите сме вечно неблагодарни и за това всички лекари бягат в чужбина.

# 13
  • Мнения: 11 337
Опасявам се, че в мъката си търсите виновен на когото да стоварите всички негативни емоции.
За съжаление, това няма да ви облекчи. Толкова е тъжно и ужасно, някой бавно да угасва. И то някой, когото познаваш открай  време и ти пука за него  Sad
Съжалявам за болката ви  Hug

# 14
  • Мнения: 2 420
the doris,

не е само търсене на виновен.
авторката твърди за други недоволни от Др. В. пациенти.
досега не е дала линк към тези недоволни.
аз търсих в нета и намерих оплаквания само от нея.
аз виждам стремеж да се омаскари и унищожи един лекар

първият файл не се отваря

Общи условия

Активация на акаунт