Че е готин НОЕМВРИйският отбор, всеки знае - няма спор!!!

  • 10 271
  • 284
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 064


 








04.09 - Александър на diana_vr



29.09 - Ангелина на velinova07.10Андрес на frikiЮлияна и Станислава на Esma
14.10 - Виктор на TALI 121.10 - Димитър на Evita Fr
23.10 - Калина на antoshkaГeорги на DilЛорейн на Тами

 

24.10 - Владислав на ТочкаТеа на Lightblue26.10 - Весела на Цветка27.10 - Мария на Angeliha

28.10 - Неда на ЦветинаТеодор на Веси 1Ян на Catty29.10 - Александра на Anika 82Моника на Бубулина77
30.10 - Николай на Веси С.Анелия на ЕлимираМагдалена на Tanija31.10 - Виктория на Ками2Илина на ЗЛАТИ
01.11 - Теодор на ДеничкаБорис на Дари МКалоян на Mira SMИвайло на lukreciaКатерина на Gugi
Кейтлин на donatellaБорис на galpetaБожидар на i n a 79
02.11 - Александра на BildanАлександра на SalviМихаела на Maria VЕма на GadamerЦвети на sisi1977
03.11 - Александър на бебка и бебкоАнгел на dreben78София на RaliarЦветозара на mama desy:)
04.11 - Александър на mery1106Дарина на AngelEyes
05.11 - Даниел на didi777Георги на ivanka1979Георги и Антония на Radi Twin
06.11 - Кристиян на Lussy Ивелин на Pal4etoБоил на benightedАндреа на myrenаМагдалена на kachkaНия на Rali84
07.11 - Ваяна на IvicheЯнита на dida_di75Ани на m1m1
08.11 - Михаил на mashaМихаил на echiТодор на magikaНикол на Peti n
09.11 - Данаил на KarilНики на 4efiКристиян на dima1980
10.11 - Каан на МamaminionАлександра на Мими и Dr.JendМихаил на bedstvietoПолина на ki4o22
Симона на Simona sМоника на monita911
11.11 - Велимир на Dani DjonevaБорис на мама ЛучияВиктория на Tery12.11 - Калина на SiqВелизар на mariya86
13.11 - Рами на irbi6aНия на МерелинИвайло на КлюкаркатаИвет на Анита 1Александър на Jenny_bГабриела на Сhapelita
14.11 - Филип на Iveto75Лина на RonjaВладислав- Методи на eeyoree
15.11 - Гергана на Роси74Даниел на raqtimeГергана на pepipetiaКонстантин на ВаничкаДиляна на SbrynyДариян на dima_dari
16.11 - Дани на sofkobofkoДимана на eli_mamaНикола на МишенцеМихаела на ivahilatorТервел на mim4o]Ивана на tzuky
17.11 - Ралица на ЖужаРадослав на lina_dТеодора на pepolina18.11 - Стилян на tanita 78Вилхелмина на sheherazada
19.11 - Йоана на ФъстъчкаЗлатина на ZLATNAПитър на julia asenova20.11 - Светослав на ani_78Стоян на bev11
21.11 - Мартин на mina77Дарин на ВениАлександра на lavitsata1000
22.11 - Кристиян на Теди91бебе Никол на Greta 81Михаела на nadi mishi


         

22.11 - София на gorisВиктор на santanqela
23.11 - Моника на Pam219Преслав на istar83Кристина на Borislava BCЙоанна на blaqМоника на pebble
24.11 - Алекс на БубалинаДимитър на miamyСимона на karmen66Мая на beboninaСвилена на tuest
26.11 - Борис на СофияНикола на kreoАлесия на Бимба25София на SOPHI
28.11 - Поли на gabonchi29.11 - Димитър на Мони30.11 - Дана на Grig
01.12 - Мила на veselinkaМириам на djein03.12 - Йоана Албена на Шоколадкина
06.12 - бебе на ger4e  07.12 - Даниел на violina





Септемврийско - октомврийско - ноемврийско - декемврийско - януарските ноемврийчета са
63 и 73 , от които 2 двойки

 

Най - много бебета - 8 са се родили на 1 ноември
Най - предпочитано име за момиченце - 5 принцеси носят името Александра (на Anika, Bildan, Salvi, Dr. Jend, lavitsata1000)
Най - предпочитано име за момченце - 4 - ма юнака носят името Александър (на diana_vr, jenny_b, mery1106, бебка и бебко)
Най - пухкавият мъж е Теодор на Деничка- 4050 гр
Най - пухкавата девойка е Вилхелмина на Шехеразада - 4300 гр
Най - дългото бебе сред мъжете е Радослав на lina d - 56 см
Най - дългата девойка е Кейтлин на donatella - 56 см
Най - "мързеливото" момиченце (родено 8 дни след термин) е Ивет на Анита 1
Най - "мързеливото" момченце (родено 14 дни след термин) е бебето на ger4e
Най - "изпълнителното" момченце (родено на термин) е Михаил на bedstvieto и Преслав на istra83
Най - "изпълнителното" момиченце (родено на термин) е Алесия на Бимба, Дана на Григ и Ивана на tzuky


Най – нежни ноемврийски мамиbubalina и Дени4ка
Най – забавна ноемврийска мамаkaril rotfImbo
Най – секси ноемврийска мамаЦветина 4470
Най – раннобудна ноемврийска мама –  SOPHI ku-ku
Най - надарена ноемврийска мама - iviche bombs
Най - фешън ноемврийска мама - mina77

 

СНИМКИ НА НОЕМВРИЙКИТЕ И ТЕХНИТЕ СЛАДКИ БЕБЧЕТА
потребител noemvri парола 12345 smile3509


ТАБЛИЦА ЗА НОРМИТЕ НА КЪРМЕНИТЕ ДЕЦА goodscale


ВСИЧКО ЗА ЗАХРАНВАНЕТО feeding


ДЕТСКИ МАГАЗИНИ

Family-bg.com          Арбор ООД          ДаНет Електронен магазин          Barbaron          ШТЪРКЕЛ - Всичко за вашето бебе!          Dibo

МаЛеЧкО - Винаги различни          Магазин "Мечо Пух"          ПИНОКИО - истински приятел от първия ден          Premaman

Специализиран детски магазин "Бебе маркет"          Детски играчки          "КРЕМИ 74"ЕТ          Бебешки онлайн магазин ПАКОСТНИК         

Стефи - царството на детските стоки



ПОСЛЕДНИТЕ НИ 5 ТЕМИ:

НОЕМВРИйските хлапета имат "бански на лалета"!!!
На море или на планина, НОЕМВРИйчето ни навсякъде е звезда!!!
НОЕМВРИйче месец август най-обича, на морето по брега да тича!!!
НОЕМВРИйските хлапета фръцкат с тен дупета!!!
НОЕМВРИйска морска чета, друска със загар дупета

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 14:33 от Дени4ka

# 1
  • Мнения: 301
Първаааа  Party

Добро утро, Желая ви Хубав Неделен Ден  Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 549
И аз се записвам  Mr. Green

# 3
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Айде кафенце и от мен

# 4
  • Мнения: 85
запис и от мрачен и дъждовен Самоков
благодаря за предложенията за подарък-Мина май ще се спра на твоята идея защото и аз си мислех за такъв род подарък
пари-тя сватбата е доста нетрадиционна и не знам как с плик в ръка да поздравяа младоженците-малко ми е странно
Питам ви пак за детски кухни Ози-нямате ли мнение ,не сте ли чули нищо за тяхната храна?
приятен неделен ден
добре дошла на Дени и останалите завърнали се почиващи

# 5
  • Мнения: X
Добро утро вместо запис Simple Smile

Гадамер, стархотно кафенце, страхотни снимки, страхотна Емка!

Дени, добре си ни дошла, също много хубави снимки на Тедката, много голям ми се вижда, бравос! Пу-пу!

Лек неделен ден, да си починете добре!

# 6
  • Мнения: 136
здравейте мами,моят Криси днес е с  Ill,надявам се да е от зъбите,защото нямаме други оплаквания.На кухня не съм го записвала,той си яде всичко,мръщи се само на картофите(не и когато са пържени).За ноемврийския отбор,разбира се че няма спор,едва ли има някой на друго мнение.

# 7
  • Мнения: 558
Запис и чао, че дребния лази и си търси белята!!! Ох, кафенцеееее.... сръб- сръб!!!! ааах!!!  Crazy

# 8
  • Мнения: 2 274
  Здрасти, сладурани с малки сладуранчета  Hug!
Да се похваля: купихме нов стол за колата - Джордани от 9 до 36 кг.. Много е хубав и Боил много си го хареса  Mr. Green! Ето това е:
  Верче, за пишата на алекс взела ли си кремче Банеоцин? Много помага  Peace!
  Аз на големи патерици да честитя именния ден на всички именници   bouquet! Да са живи и здрави, много умни и послушни да растат   bouquet!
  Сега да се оплача и на тези които не бяха на срещата в Борисовата: Боил ми отвори шкафа до печката и ми строши една пълна със зехтин бутилка от 1л.! Едва съм го изчистила  ooooh!! Пак добре, че не се наряза  Whistling! На всичкото отгоре като го дръпнах от местопроизшествието, младежа ми се разсърди, а след като му се скарах, така се разрева, че после 1 час докато почистя Вили не успя да го успокои !
  Дима, дано се оправи бързо малкия  Praynig!
  Софко, младежът ти е много хубав и така! И на мен ми се ще да го острижа нашия вече, че е като пиле в главата  Crazy!
  Чао за сега от нас, че аз имам да готвя и чистя  Confused!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 041
Рени, абе много е хубав стола - ще вземем да си купим и ние такъв...

Софко - браво на теб. А дребния е такъв сладур, чак не мога да се го представя ревящ.

Юли днес мина около метър и половина сама - вървейки... ей, ще вземе да проходи това дете.

Мами, много се радвам, че ви видях на живо в Борисовата. Беше вълнуващо  Laughing

Айде, лека вечер.

 Hug

# 10
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Ееей, забравих да почерпя - Ема днес става на 10 месеца! Да ви е сладко!!!!



# 11
  • Мнения: 2 274
Ейййййййй, Мариянка, до преди малко бяхме заедно, а аз въобще не се усетих  smile3555! Ужас  smihesorry! Да ви е честита месечинката и Емката да става все по-хубава и умна  babydust7!
Мерси за почерпката, много вкусна изглежда  Rolling Eyes!

# 12
  • Мнения: 498
Ох, запис и от мен Simple Smile

Дени, Честита ви месечинка! Теди много BRITISH с тази прическа  Crazy кефи ме!
Веси, и Тедката с тези черни очецааааааааааааа.... Май си приличат с батко, а?

Честита месечинка на Ема   bouquet. Гадамер, страхотна разходка из Рим си направих..Много благодаря  Laughing.Ех, засега все още само на карта знам целия Рим, но ще ми трябва сигурно месец да го обиколя целия  newsm78

Софко, бравос за прическата  Mr. Green..ама що пъро не му изподстрига някоя фигурка на главата?  Joy Аз моя Дани, като го подстригвам, му правя сърчица, и какво ли още не.

Лина имаше цицина и ожулено, но и мина. Важното е, че вече и за секунда не я оставям без надзор!

Забравих да се похваля...ИМАМЕ СИ ВЕЧЕ ! ЗЪБ!  Flutter

Злати, дори пари в плик, могат много добре да ги опаковат...има специални картички с джобчета май  newsm78

# 13
  • Мнения: 483
Хайде и аз да се разпиша!

Гадамер, страхотни снимки  Peace Много сте готини и тримата  Simple Smile Честита ви месечинка!  Hug
Дени, радвам се, че си вече тук  Hug Тедката много е порастнал и е Hug голям хубавец  Heart Eyes Честита месечинка и на вас!
Роня, браво на Лина за зъбчето.Да ви е честито и скоро да извади и другите  Peace
Софко, мен страшно ме кефи Дани и с новата прическа  Peace Голям е сладур, един такъв сериозен  Hug
Есма, Юли е страшна бе  #Crazy Напред е с материала кукличката.Тъкмо после ще помага на Стаси в прохождането  Wink

При нас нищо ново.Още се борим с хремата.Поне спря да дриска, ама пък сега май се запече горкото  Sad То не е едно  ooooh!

Лека нощ милички!Дано спинкат бебоците  Praynig

# 14
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Здравейте момичета,
страхотни снимки изгледах, браво на всички красиви малки дами и младежи, големи фотомодели са  Flutter

Ние се завърнахме от Трявна, прекарахме страхотно без Диляна само аз и нашият тати, на връщане минахме през Етъра, не бях ходила там, не останах впечатлена, но все пак е хубаво, впечатли ме обаче пещерата Съева Дупка, препоръчвам на който не я е посещавал да го направи много красиво място а и екскурзовода е доста забавен тип и разказва интересни истории!!!

Това е от нас засега, милото ми детенце толкова му е липсвала мама, че като ми чу гласа се разплака почти неутешимо, докато не я нагушках хубаво и ме дари с най-прекрасната усмивка на света!!!

Лека нощ от нас! Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт