Есента дойде, но АВГУСТчето иска пак да ходи на море!

  • 10 247
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
заглавието е дело на Оранжево небето

Ние сме 168 мами августинки
Имаме си 70 момиченца и 100 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК
За добавяне в списъците или нанасяне на корекции изпратете ЛС на Август07

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Захранване
Естествено въвеждане на твърди храни (Педагогическо захранване)
Захранване
Захранване - 2
Алергии при бебето
Грижи и развитие
Полезно за уменията на бебето
Развитието на детето
Първите игри
Масажи и гимнастика - описание
Масажи и гимнастика - с картинки и примерна програма
Комуникативен бебшки масаж
ЕБХ (естествена бебешка хигиена)
ЕБХ - помощни средства
ЕБХ - Развенчаване на традиционните митове за приучването към гърне
ЕБХ (на немски)
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg


Предложения за заглавия:
АВГУСТинче зъби се в огледалото, майка му старателно и четката и пастата подбрала е - Оранжево небето
Най-прекрасното е то, АВГУСТинчето добро! - DiVeNa
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! - PIVANOVA
Августински смях се чува отдалеко, ето Първата годинка празнуваме с детето!- PIVANOVA и лято
Пие мама кола и кафе, а не дава на АВГУСТинското дете! - PIVANOVA
Стана вече на годинка АВГУСТовската дружинка! - DiVeNa
Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани! - DiVeNa
АВГУСТинчетата гъби са зелени, за майките си вечно залепени - Гита Ог
С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони! - фетица
Мама прави торта, тате пазарува, иде празника голям - АВГУСТ, ставам с 1 годинка по-голям - Оранжево небето
Бели ще правим и през АВГУСТ, то се знае. Шкафове отваряме и дърпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето
Успокой се мамо вече, станах аз човече /АВГУСТ/ - vezni4kadobri4ka
Слънце грее у дома, АВГУСТчето стана на една - vezni4kadobri4ka
Става мрачно и студено, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен - Оранжево небето
(Иде есен/зима, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен)
Иде есен и децата на училище отиват, аз сьм още малко АВГУСТинче и ще мьрзелувам - Оранжево небето
Домашните си пишат бате, кака, а пьк АВГУСТинчето катери им се по главата - Оранжево небето
Който АВГУСТ е роден, от сьдбата е благословен - Оранжево небето
Миналият АВГУСТ мама ме роди, таз година няма тя да се поти - Оранжево небето

 
Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

# 1
  • Мнения: 514
Пу първа! Hug Hug Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 5 721
Оранжево небето!   bouquet

Оффф............спането днес е ад ooooh!
Заспа в 14,00 до 14,50 и не иска и това си еее ooooh!
За първи ден ни се случва иначе спи по 2 пъти за по 1 час и половина или един път за по 3 часа но днес нещо не му е ден,не иска и да яде  Rolling Eyes

Шоши,ние сме също така Crazyако ме няма не мигва тва дете! Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 1 554
ей къде без мен Crazy

Френско Тони,наш'та съвест няма,а и няма к'во да си кажем,за мен е затворена страница Peace

Теди спа от 14 до 18 почти Mr. Green

# 4
  • Мнения: 467
Хайде и аз да се курдисам тука  Flutter
Много ви спят децата, направо се шашнах. Нашто чудо дремва за по час, но с голямото торнадо, явно не може да издържи повече и се буди. После е кисел и пада голям рев докато дойде време за баня, ужас  Tired
Момичета, я кажете, мажете ли се с някакви кремове за лице, от които да сте осбено доволни. Искам да купя някакъв,че кожата ми става суха като паднат температурите, а и нали съм във възрастта на първите бръчки.   BlushКажете какво ползвате вие ?

# 5
  • София
  • Мнения: 5 721
Вале,браво на Теди! Party

Тони,аз ползвам продукти на La Rosche 2  серииRedermic и Еfaclar на второто измиващата гел пяна на първото крема за нормална към смесена кожа и околоочния контур и всяка сутрин и вечер се пръскам с Термалната им вода страхотни са всичките! Hug

Айде бягам,че готвя разни вкусотийки Mr. Green

# 6
# 7
  • Мнения: 1 216
Имали сме днес и друг рожденник - herelina, мама на Слави, да си щастлива и засмяна и все да сияеш  малчо около теб!
Аз съм голям фен на козметиката на Българска роза Карлово, всичко е с рози и розова вода. Горещо ги препоръчвам. Виж термална вода си нямат...  Laughing

# 8
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
  bouquet

# 9
  • Мнения: 116
herelina, да си жива и здрава и мноооого, мноого обичана!  Hug Честит да ти е деня рожден!   bouquet
Ей shoshi здравей мила! Много съжалявам за невиждането ни  Sad . Мнооооого исках да видя малките, е и теб де   bouquet Следващия път  Heart Eyes  Hug Камъчето много зъбчета е наредил бе браво ... дайте назаем - ние сме с цели ДВА  Mr. Green
Бате, голяма Увабавица си имате!  Hug
mari_eta, кажи нещо де  Crossing Arms Как е ученика, пишете ли домашни, ходите ли на училище още?  Mr. Green
mentina, ей голяма си мъгла  Heart Eyes
Кремчета за лице /и не само де/ ползвам на DOVE, незнам защо, но съм доволна  Simple Smile
Морска, хубава кола, ама за мен не става ... жалко   Sad  Joy
нещо не ми се пише сега ... мързи ме май  Embarassed

# 10
  • София
  • Мнения: 5 721
Херлинке,да си жива и здрава и много щастлива!

# 11
  • Мнения: 525

mentina, ей голяма си мъгла  Heart Eyes



Нали.. Wink

Херелина,   bouquet

Пиванова, и как го махна тоя сън ?Simple Smile
Аз май няма да успея. Не че съм се опитвала, но определено към 10 иска да спи. Става около 7 де.
Днеска така и не заспа, накрая в 4 несе търпеше и я изведох. В колата веднага глътна плувката. Mr. Green
За 20 мин. Laughing

Гледам да правя каквото тя иска. А вече нали е затвърдила умението да става от легнало и току я намерим седнала.
Голям смях пада.

# 12
  • Мнения: 243
Хелоууу  Hug
Едно бързо въпросче към Танчето Как даваш Цитросепта на ситнежа, че нещо от листовката не можах да се ориентирам - по 1к 3 пъти на ден и после увеличаваш или онова с килограмите  newsm78

# 13
# 14
  • Мнения: 223
Ей, изчетох, ама малко запомних Embarassed
Елис,   bouquet
Ние имаме баба за два дни и може да отидем на кино утре. И аз видях програмата за седмицата на театрите и ми се искаше да отидем с Явор. Дали да набера смелост?
Иначе без мен слуша много бабите. Когато си дойда, започва протягането на ръце и глезотията. Когато сме навън без него се чувствам странно - все едно или аз съм друг човек, или сме двамата, години преди днешната дата. Почива си умът ни, но се лутаме
Абсурд е да заспи без мен обаче. Е, веднъж успя, но после страдаше дълги дни.
Никога няма да го отбия.  CryАко не го кърмя през нощта, става неспокоен през деня и все вика "мама, мама, мама". Все едно всеки момент ще го изоставя. Вече съм изморена малко от тази игра. Ще подновя опитите след две седмици. Сега го приема просто зле. През целия ден е нервен.
Аз лично се радвам, че не спя с него. През нощта не ми липсва. Напротив, стократното ставане и надничане в леглото ме тревожи. Когато спи той, аз спя като пън Whistling Whistling
От една седмица е страшно говорене. Явно защото е по-голям(юлско бебе е) е така бърборив. Проста стана отведнъж. Всяка дума, която кажем, повтаря без да се бои дали е правилно. Броя за знаене на думи само, ако ги знае поне три дни:)Добре, че не говорим лоши думи у нас  Laughing Последните думи са буки(обувки), море, книги.
Вчера си взе четката за зъби. После я сложи на капачето на пастата. После я потопи във водата и я пъхна в устата си.После си се разпляска. Ще го изям.
Ако питате дали е проходил като е почти най-голям тук. Не, не е. Само се прехвърля от стол до стол. Вие от много време вече се радвате на такива изправени деца.
Явор се кефи само на няколко реклами. Сега е фен на една със зелени сапунени мехури на Глобул. Още на първия такт и вика"ей, ей, ей"
А за съня - през деня спи по един час следобед
За срещата - гарантирам, че през октомври ще е горещо. Защо не се видим в някой парк. Така никой няма да се ангажира с оргазнизация
Дълго Sad Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт