Отговори
  • Мнения: 3 804
125
Подаваме ръка за добре дошли на всички любители на арабската култура


Който няма минало, не разбира настоящето, а който не разбира настоящето се страхува от бъдещето, така че без страх от бъдещето разгледайте поименно нашето минало тук, а ако предпочитате математическия подход към красотата на арабския свят, ето и кодовете отварящи нашите порти:


Ако след лятната почивка, жадувате да се запознаете с нас и с магията на приказките от 1001 нощ направете го тук

За любознателните и широко скроени фенове на Ориента тайни вратички към:



Подсладете Вашето пътуване с нашите дарове



Влезте с мир и усмивка по всяко време



Можете да ни видите в нашия албум. На тайно местенце. Ще получите парола, ако пишете в 1  тема,но редовно. Представете обстойно себе си, семействата си, направете ни съпричастни към живота си. Бъдете искрени - дайте и ще ви дадем!!!
п.п. След като мине темата  изпратете ЛС с ваш имейл на потребителката Миг_незабравим, ако никой от старите не е против тя ще ви  изпрати паролата!


Добре дошли !



Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 12:30 от Дон Койоте

# 1
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
 Stopна сладките и дай ряз на диетите , 4ееееееееее.... Joy! да се запищем и успешен ден!

# 2
  • Мнения: 3 804
запис само, че съм под напрежение  Close

що така бе Кате  Thinking

# 3
  • Мнения: 4
Честита нова темичка! Много интересни неща виждам тук (мерси Дон Койоте  Hug )и започвам да чета веднага.
Успешен и усмихнат ден на всички арабелки!   bouquet

# 4
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Хоп в темата и аз!
Дон Койоте, супер е, не съм и очаквала друго от арабелките-все красиви теми!!!
Да сложа кафенце за сладките. аз вече пих, така че ще наблегна на яденето-щом е сладко никога не е много  Simple Smile



Хубав ден на всички!   bouquet

# 5
  • Мнения: 800
запис само, че съм под напрежение  Close

що така бе Кате  Thinking

питай финансовия министър  Laughing

# 6
  • Мнения: 427
                       Запис и от мен момичета.  bouquet
             Честита ни нова темичка.Деси,отново си се справила чудесно.Момиченцето  е много сладко.  bouquet
       Мойта щерка от днес е в ново училище.Сега трябва бързо да приключа с домашните задължения,и хуквам да купувам наново помагала.  Малкият ми пак не е на градина.Вчера отиде за първи път от няколко дни,и днес отново сме болни и с пристъп. CryМисля да питам дали мога да го дам някъде на частно,но незная все още дали ще ми издадат документ,че е завършил предучилищна.
      Цецифло-струва ми се че вчера те видях до халите с твоето малко съкровище.Дали не съм се припознала?
    Катенце-пожелавам ти скоро да се оттървеш от причината,която те държи под напрежение.  bouquet
             Алверче-благодаря за кафенцето,имам нужда от големи дози тези дни.  bouquet

       Момичета пожелавам ви лек и приятен ден от мен.  И много   Hug  bouquet

# 7
  • Варна
  • Мнения: 909
Привет и от мен в новата тема , Мисис Койот   bouquet чудесно оформление както винаги  Flutter, ох аз не пиша но пък за сметка на това чета редовно  Mr. Green,
запис само, че съм под напрежение  Close
аз пък съм под вълнение , като отмине ще ви разкажа  Crazy, по старите арабелки се досещат, след едногодишно чакане най накрая ще си видя мъжо , боже боже дочаках  Praynig, притеснена съм за пътя че ще сменям 3 самолета , дано господ е с мен  Praynig , нямам търпение да дойде утрешният ден , стягам багажа и подаръците , дано се вместя в допустимите килограми  Grinning, че иначе ще трябва да изхвърлям по пътя  Mr. Green

# 8
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Много, много, много красива тема!!!
Благодаря ти Доня  bouquet

# 9
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Оууууу...Либрич, пак по ИгиИтскУ ли ще ходиш...ауу...браво,!!!.....как ми се ходи и на мен ....дано пътуваш леко и да си много щастлива ти желая от сърце !!!  Heart Eyes Hug  bouquet


Дес , моля те поправи в първи пост от 5 теми на 1 тема , че то с този брой страници е все равно , май....какво ще кажете колежки , съфорумки и съалбумнички , ако съм в грешка дайте вие предложение...плииисссс...?!?


СКайБлу - не съмо , че те помня , ами и ей тъй по никое време все се сещам какво ли става със семейството ви . Радвам се  ,че си си в къщи , наслаждавай се на мига и после ела при нас да ни разкажеш и да ни покажеш !  Heart Eyes Hug  bouquet


Аз съм ОК , днес ще отида до личната да ми махне кончетата, дано да не ме разрани нещо , че много ме е страх от болки....Разшетах се , неиздържах на мъжки грижи.....оправя се , амаа...не , че съм педант , ама...някакси не се сеща за някои очебийни детайли.....и почна да мърмори , че го командвам.....представяте ли си смее да протестира , значи .....аааа. Wink Mr. Green Laughing Laughing Laughing

# 10
# 11
  • Мнения: 689
началото на темата ми звучи като магична формула за отварянето на пещерата със съкровищата на Аладин  Party

Шилано-да ти пусна една снимка,да релаксираш?
Тука нашия шейх омъжи щерка си за бахрайнския принц,ама много хубав бе,по-хубав от оня дето ти е фон на екрана  Crazy

хадил-какви са тия ислямски митологии,кафето ми преседна от термина,я разкажи туй-онуй,дай примери ако искаш.

Дуа-как са зетьовете?Инша'Алла кхайр!Да не забравиш да ги учиш Куран,че свекървата ще ги изпитва Naughty Heart Eyes

Миг-не болят конците,не бой се.Сега ти е време да се глезиш ,ама българките сме едни ,,аптекарки,,

# 12
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пак  аз! 4е да не съм по 4орапи!ама успоредно гледам и филма" john rabe"! някой гледал ли го е?
либра, приятно изкарване, да не ни ми махаш по комшийски,4е може  и да те видя- нали от нас до пирамидите няма една планина да ми затули пейзажа! , Mr. Green
лили, а щерката  бива лия по красота? пусни снимка на младите ,де! Party
давайте идеи как да променя режима на линда! ляга късно, става  и рано и късно според  у4ебната програма и свирката на коменданта(аз)! но не ми харесва,4е не може да заспи както другите около 21.00 ,а и у4им ве4ер поради мъжкото присъствие тогава за помощ!поне да е  веднага след  това!ама  от дребно е така! нощна птица, има ли подобни деца от вашите?

# 13
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Marsy, и моето малкото е такова. Не мога да го накарам да си легне по-навреме. Тогава се разиграва и започва едно тичане, все едно сме го държали вързано цял ден. Ама се е метнало на мен-и аз обичам да си лягам по-късно, ама и да ставам по-късно  Embarassed
Либра, лек път, да пътуваш безпроблемно и много , много щастие   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 171
Деси,   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт