Холандска тема - 34

  • 25 826
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914

 





 

това сме ние: Hug

 
Мопси 10.12 - София 08.01.2007
Milika 06.04 - Ариена Слава 29.10.2007
megan79 - 09.02 Елисе 13.06.2006, Емма 25.06.2008  
Marieta 13.12 - Мартин 15.09.2005
Милен@ 07.01 - Александър Юлиъс 08.03.2004
kartinka 04.08 - Себастиан 22.07.2006
kariluis 01.12 -  Александър Ерик 06.07.2005
Mari-7 08.09 - Калина Кроон 07.03.2007
sterje 25.05 - Ванко 03.10.2002
звездичка 02.04 - Ерик 22.05.2007
eddita 21.01 - Максим 14.03.2007, Алекси 10.07.1996
Kalina_I 28.09- Александър 20.09.2007
SaraJK 20.02 -  Даниел- 25.10.2002, Рубен 20.01.2005 Томас- 12.11.2007
fata morgana 07.04 - Джордана и Мариза 15.08
zoe 26.11- Sophia 19.02.2008
Britt 13.12- Точица 20.08.2008
Илче - Виктор 26.04.2006
asotirova - Яков 10.01.2006
puh golqm - Ангел 17.06.1998
windy [YES] - Борил 23.01.2006
mimkata - Станислав 30.08
A.A.M.Belev - Алекс 28.09
Milla Elaine - Мила 28.08.2006
еими - Даниел 04.09.1997
mimkata - Станислав   30.08.2003
мими 23 - Джей Джей 08.12.2004
Toni_NL 30.07
dimitiya
red_girl8602

 
полезна информация:
- Данъчната служба;
- Българско посолство в Холандия;
- NUFFIC- Холандска организация за международно сътрудничество в областта на висшето образование;
- Клуб на българските студенти в Холандия - Информация за кандидатстване в Холандия и контакти на много български студенти;
- Холандската служба по имиграция и натурализация;
- Министерство на правосъдието на Кралство Холандия;
- Правителство на Холандия;
- Целта на този сайт е да внесе повече яснота относно възможностит … Кралство Холандия;
- Всичко за Холандия; информация за Холандия на 6 езика
- българско училище в Холандия
- български магазин в Хага
- жилища под наем и за продан
- детски добавки и как се получават - таблица с надбавките; допълнителна страница за детските надбавки
- здравната система
- образованието в Холандия
- свободното време с деца
- пенсионните фондове
- стандарт на живот - тук, тук и тук

 

предишни теми:

тема 1
тема 2
тема 3
тема 4
тема5
тема 6
тема 7
тема 8
тема 9
тема 10
тема 11
тема 12
тема 13
тема 14
тема 15
тема 16
тема 17
тема 18
тема 19
тема 20
тема 21
тема 22
тема 23
тема 24
тема 25
тема 26
тема 27
тема 28
тема 29
тема 30
тема 31
тема 32
тема 33

Последна редакция: пн, 26 окт 2009, 20:51 от звездичка

# 1
  • Мнения: 1 132
Пу, първа! Mr. Green
Честит Димитровден!

# 2
  • Nederland
  • Мнения: 856
Пу, втора тогава Laughing

Честит Димитровден и от мен!

И честита нова тема! Дано тази тема да е пълна с много хубави бебешки новини и не само! Grinning
Благодаря Звезди!  Hug В този ред на мисли може ли да помоля да ме впишете и мен в темата, макар, че не съм мама холандка, но ми е много приятно във вашата компания  bouquet

Приятен ден на всички! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 581
Пу и аз, да ни е бяла, снежна, вкусна и бебешорова темата!!!!  Hug Heart Eyes

Меган - и аз гласивма за мыжко. На мен пык ми предложиха, че аз като така и така ще минавам под ножа, можело и тази работа да свыршат и да сме си правели купона по-нататык без да му мсилим за хапчета и не знам какво си. Обаче ние мислихме, мислихме и решихме, че е много драстично това решение (понеже е необратимо- поне не ако на жената се направи). Та така, казах - вадете бебето, другото си го оставете както си е  Laughing

Мопси - бягай за тиква, тиквеника супер бырзо става и с малко канелка вытре ...само за гадно дыждовно временце е.

И честити имед ден - на който днес празнува!!!!!

# 4
  • Мнения: 7 914
Пу, втора тогава Laughing

Честит Димитровден и от мен!

И честита нова тема! Дано тази тема да е пълна с много хубави бебешки новини и не само! Grinning
Благодаря Звезди!  Hug В този ред на мисли може ли да помоля да ме впишете и мен в темата, макар, че не съм мама холандка, но ми е много приятно във вашата компания  bouquet

Приятен ден на всички! Simple Smile
разбира се!
 давай данните да те вписвам, че след 24 часа ще е късно Hug

# 5
  • Nederland
  • Мнения: 856
Ами рожден ден - 30.07. Laughing Деца - засега не. Местоположение - тялом - в София, духом - в Холандия  Laughing
Друго какво? newsm78

Благодаря ти! Hug

# 6
  • Мнения: 1 761
Честит Имен ден на Стерече!

Най-искрено и пожелавам  да и се случи най-хубавото нещо на света, а аз обещавам да я последвам след Нова година.  bouquet

# 7
  • Мнения: 581
OO Стерече - честити имен ден !!!!! Аз точно тази сутрин си мислех - ти кыде изчезна?! Или аз ысм изпуснала някое важно сыобщение/сыбитие/развитие на нещата?

Миленка - сега пак разгледах твоят блог за тортите и украсата - лелееее само като погледна тези красоти и ме обзема див вызторг!! А сега малкия калпазанин като заспа, успях да видя и обясненията и след 4 седмици, пырвият ден, който не сым на работа познай какво ще става в нас  smile3508  Да и е яка дущата на печката (тя сывсем е сдала багажа, ама айде), и на мыжо - стомаха - а аз ще започвам да правя шоколадови торти и украси, И на теб да ти е як телефона - за выпросите, които ще има  Hug    chef Видях, че си имаш специално приспособление за рязане на блатовете - аз выобще не знаех, че на света сыществуват такива благинки. Моята резачка досега беше половинката и аз - двамата хванали края на един конец и молещи се да не разкысаме сывсем блата.  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 559
Пу запис.. Laughing
Илче вие може да си гласувате,ама за трето няма да се навия(имаме си такова 2 пъти месечно за уикендите...значи туй четвърто ша стане Naughty).Не не...каквото и да е,аз наистина не искам повече.Тези са ми достатъчни. Joy
Мопси,абе не я искам и тази спирала,щото пак са си хормони.Някак не го приемам това да не ти идва въобще newsm78
Стерече ,честит имен ден и от нас  bouquet.И ти се загуби по трасето  ooooh!

# 9
  • Мнения: 407
Ууууу Я, и аз да се разпиша на новото!  newsm44
Но, рецептите не ги виждам, нееее ги виждам  Whistling няма да ги ям тия вкусотиииии... изведнъж за седмица и половина качих сума ти кила  Crossing Arms няма пък да ставам от сега мецана, че още кооолко много време има до края.

# 10
  • Мнения: 581
Маги - ама ти не гледай рецептите бре, гледай снимките на крайните продукти и те рецептите сами ще си дойдат и докато се усетиш, вече сте го излапали  Joy  и станало кысно да мислиш за килограмите!

# 11
  • Мнения: 1 559
Маги - ама ти не гледай рецептите бре, гледай снимките на крайните продукти и те рецептите сами ще си дойдат и докато се усетиш, вече сте го излапали  Joy  и станало кысно да мислиш за килограмите!


мдаа..туй беше и мойта практика hahaha..и затуй и на 2 пъти по 30 кила...слон  Sick
олээ,да не се услушвам ами да отивам да си прибирам зверчето от училище..после 6те кулинартсваме  Flutter

# 12
  • Мнения: 407
Илче, миналия път на консултацията нямаше работещ кантар ама аз спокойна, сичко на шест и гледкам си ви вкусотиите, уж само очи плакна от снимките ама тихо тихо току забъркам някоя в къщи, мъжо почна да се репчи дали не съм искала да го угоявам  Joy и миналата неделя като ходихме при свекървата и се качих на кантара  Sick УЖАС!!!! позеленех!  ooooh!
Меган и аз имам такъв опит с 33 кг от предишния път  Blush и като знам кви бяха последствията от толкова кила на гръб дето влачих сега не ми се ще...ама знаеш ли как ще е, то пък и да не се яде не става.

# 13
  • Мнения: 1 761
Аз се чух в неделя със Стерече.Много обичам да си приказваме,даже песнички си разменяме.
Тя е добре,работи и не й остава време за форума.

Днес заведох Себастиан един час по-рано на училище.Единият от часовниците не знам как точно се сверява-има капак и не мога да го отворя.И,естествено,забравих,че този часовник не е верен....Един час го люшках на люлка в двора.Добре поне,че му хареса.

За килограмите-аз никога не съм била стройна фиданка.Качих само 11 кила по време на бременността.Сега съм на мнение,че така и така имам само един живот,искам да се наслаждавам на всичките му благини-сладки или солени според случая.А аз съм хубава само,когато съм доволна.Ако гладувам няма да съм доволна,а щом няма да съм хубава не се хващам:)Ограничавам мазните сирена и млека (колкото и да ги обичам),но поне веднъж седмично си готвя каквото ми се яде и ям колкото ми се яде.Това забранено,онова не е полезно,ясно ми е,че съм далеч от съвършенството,ама точно така ми е добре на мен, а и на хората около мен.Веднъж свалих 10 кг за един месец.пиех само бира и приятелите ми се изплашиха,че съм болна.А брат ми-че съм станала алкохоличка.То наистина по едно време вече не знаеш от толкова бира кога си  точно в безтегловност и кога и се приземил,но поне тази бирена диета беше само един месец.

Илче-точно хрупкавите мюсли са най-калорични.Ама пък другите не са вкусни.Аз салагам в тиквеника и малко тиквени семки-много са полезни.А захар слагам нискокалорична- от АХ,специално за хора на диета и диабетици.Старата ми хазяйка в Бг прави страхотен тиквеник, с тиква-кестенка.Тук съм виждала такива в турските магазини.Има два сорта-едните са за печене и са по-месести,другите са с по-шарена кора и са за тиквеник и рачел.

# 14
  • Мнения: 1 132
Kartinka, много поздрави на Стеречето като се чуете.
То и аз не съм била никога супер слаба, ама тоя път се улях с кг. Предишната бременност 13 кг, тази до сега сигурно са 20 вече. Спрях да се тегля, че си образувам нерви само. А на консултациите не теглят. Браво на тях.После ще слабея. Непрексънато се движда, карам колело по 5-10 км на ден, ама и ям шоки до умопомрачение. Предишния път в края на първия месец след раждането бях по слаба от преди да забременея и после за 3 месеца качих 12 кг докато кърмех.  Crazy Сега се надявам само да слабя.  Mr. Green
Картинка, аз бях пазила диета с бяло вино и кашкавал, но само 5 дни. Ти цял месец. Crazy
Иначе и аз не обичам да се лишавам, изобщо даже. Май единствено бих се навила да пазя 90 дневната, че там се хапва на корем.
Илче, утре ще кулинарствам. Днес съм на йога, а като ям не мога да правя упражненията , че ми е тежко и ми се доспива.  hahaha
Мегън, и на мен ми е странно това с цикъла при тази спирала. Уж не при всички било така. До сега обаче чета все хубави отзиви. Но то има време де.

Общи условия

Активация на акаунт