Като смъкна излишните кила с Дюкан ще полетя - 233

  • 33 393
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 850
   Ейй , дружина , как е днес ... след 3 П дни резултата ми е 2,300кг , което е задоволително ... мисля и днес да си направя П ден и от утре съм на ПЗ 3 дни ! Както се казва "добре познатата стара схема" !

  Цвети , много кофти това със съпруга , дано да започне да мисли да прави нещо по въпроса , а не само да се опитва да се скрие !  Hug А по повод котаците , те не са лоши , явно ти не ги харесваш , а това ще го усети всяко животно.  Hug
 
  RNR
, браво , поздравления , само така и много скоро ще си и под неговите кг !   bouquet

 Тони
, за да свалиш въпросния плюс защо не направиш 2 П в седмицата , а другото да си е нормално хранене , примерно в деня на луната и деня преди нея ! Мисля , че так аще имаш добър резултат  Hug

 Хайде хубав ден от мен и пийте много вода !  Heart Eyes

# 751
  • Мнения: 0
здравейте!
аз съм една от по-старите Дюканеси,но от вчера отново съм решила да стана по -стриктна.в трета влязох 75 кг-това бяха кг.-те ми от калкулатора -от 105кг Grinning .5 месеца успешно си ги поддържах,но после качих 2кг.2-3 месеца си варирах 77-78.при условие че цял живот съм била 85-90 кг ,а след раждането 105 тези кг ми се струваха добре.но през последния месец качих още 2 и цифрата 80 вече ми се струва доста стряскаща.не искам всичките ми усилия да са напразни.так че отново съм тук.
много се радвам на успехите на всички -особено на успешното задържане на Мис Марпъл-тя винаги е била пример за всички.
лек и усмихнат ден!!!

# 752
  • Мнения: 972
Добро утро и от мен!  bouquet
Поздравления на всички за добрите минусчета! Peace

RNR ,само така,скъпа! За всичко в живота се борим да сме нагоре,само килата -стремително надолу! Joy Joy Дано твоите се смъкват светкавично!  bouquet

Аз нямам с какво толкова да се похваля... Blush Доста бавно вървят при мен нещата,но аз си знам от какво е... Не,не е от прегрешения,със сигурност...Друг е проблема,но аз си го знаех още като започнах...По-важно е да не се отказвам!

От тази сутрин започнах да си пия кефира от тибетската гъбка!
Не че е много вкусен,ама не е и чак толкова лош... А бе ще се преглъща... Mr. Green
Дано да има полза от него! Peace

# 753
  • Мнения: 1 731
Шушкаааа,златна си направо  Hug Hug Hug.Замислих се над предложението ти и си викам :я да видя лунният календар и гледам снощи в 22,41 е влязла луната,значи днеска спокойно си карам пак на протеини . Party Party Ммм,много те обичам !   love001 аааа,гледала съм за юли -уффф ,сега на 16 август влиза.Нищо де ,то реших вече -днеска ще е ,това е положението.Няма си играем на дребно тука с някакви си 300-400 гр. Joy
Като знам ,че съм само на протеини и съм много стриктна с храната,обаче като имам и зеленчуци и познайте:цял ден гъча ...я домат,я пипер,я краставица-градината пълна с какво ли не...и накрая си регистрирвам един плюс ,който е вода ама дразни много. #Crazy
Отивам да си вадя месото от фризера. Party Party Party

Сисссс,да се отчиташ как действа тоз кефир ,че аз си го осигурих ,не съм го взела още ама да знам какво да очаквам от него. newsm78

# 754
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен  wavey

Много минуси тази сутрин, а при мен точно обратното, след онова гадно мляко вече трети ден съм с плюс  #Cussing out #Cussing out Не е огромен, но ме дразни  Crossing Arms
Сиссс, Тони, не написах марката на млякото, т.к. не живея в БГ, иначе нямаше да пропусна възможността да им направя една хубава антиреклама  Naughty Както и да е, ще има пак минуси, нали съм си режимна, няма мърдане...
Следя ви за гъбата с интерес, ако има добри отзиви след седмица като се прибера в БГ ще си я набавя, даже ми се иска повече заради мъжо да я взема, но как ще я пренасям по летищата още не знам  ooooh!
Така... оплаках се и аз тази сутрин  Crossing Arms

Хубав и режимен ден на всички и много  Hug

# 755
  • Мнения: 110
ШУШКАААА,браво,сладурка  bouquet  bouquet  bouquetКак ги правите с тези номера за 3 дни-2,300 кг #CrazyПри мене вече не върви-ни3 ни 5 протеинови дни-нищо не свалям Embarassed

# 756
  • Мнения: 621
Здравейте момичета   bouquet

Аз да питам пак за луната. Когато върви от новолуние към пълнолуние значи се пълни  newsm78 което някой беше казал че значело че и ние се пълни сиреч ще задържам вода - така ли да го тълкувам  newsm78

Иначе днес отбелязах -2 см. от талията, чакам МЦ и това ми се струва направо супер  Party Въпреки собствения си съвет се претеглих (ей, тва кантарю е голямо изкушение  Mr. Green) и съм - 300 гр, не е много ама предвид зациклянето ми, предстоящото МЦ и факта че до сега след първи ден на ПЗ съм +1 кг съм си пре доволна  Mr. Green

Лек и успешен ден на всички   bouquet

# 757

Общи условия

Активация на акаунт