Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 34

  • 45 393
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

NEXT                    Nike                    Elc                 Mamas&Papas             Esprit          
Clarks                  Adidas                 ToysRUs          John Lewis                   Argos  
MotherCare           SportsDirekt          Kiddicare        HUGO BOSS                   Amazon
Adams                 M&MDirect             Marks&Spenser
Wynsors              Vertbaudet            
 


От NEXT се пазарува само с посредник . НЕ ПРИМАТ Бг. КАРТА !!!
В сайтовете Adams, Marks&Spenser, Mothercare, Amazon, Asda може да се плаща с Бг карти.
От Теско, поне доскоро, първата поръчка минаваше. Следващите обаче ги отказват под претекст, че артикулите са изчерпани/което разбира се не е така/.


                            Таблици за размери:                      
 
         Детски дрехи :   от 0 до 5 год.       от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

Буквите в размера на обувките означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                 Дамски дрехи          Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи           Мъжки обувки

                                    
                                                            

Фирми , които могат да се ползват/с офиси в:

Посредници:                                                                Превозвачи:

Almuz  - Варна, Пловдив, Бургас                                       Empresa -Сф, Бс, Пловдив, Варна, Плевен  
Детство мое Пловдив                                                    Gab_Co София
RiminiKids                                                                   Give Transport София
ТheWinCompany                                                          Marina Trans София                        
                                                                                   Алезар- Варна, Добрич
                                                                                  Brits Варна                      
                          
                                          
Още един сайт "Онлайн пазаруване с посредник" с рейтинг на фирмите .
Изрично е забранено развиването на търговска и посредническа дейност във форума, както и предлагането на пускане на "общи" поръчки!
Всякакъв опит за развиване на подобна нерегламентирана дейност (посредничество при пазаруване срещу заплащане) от страна на фирми и потребители, както и обяви за пускане на "общи" поръчки, ще бъде санкциониран и достъпът до форумите ще бъде забраняван безсрочно без предупреждение.



Teма 15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33

# 1
  • Мнения: 2 122
 Hug  bouquet мерси Танче

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 424
   bouquet

# 4
# 5
  • Мнения: 11 680
Танче   bouquet

# 6
# 7
  • Мнения: 486
Някой пускал ли е от Алмуз ,как се получават поръчките,гледам че доставят в Бургас ,но офис ли е какво ли  newsm78

# 8
  • Мнения: 4 204
Благодаря за темичката!   bouquet

Взех от зимните якенца на Теско за децата, но на големия му е мъничко. Ако някой иска да го смен с нашето?! 9/10 е размера, търся 10/11годинки.


# 9
# 10
  • Мнения: 4
цоп и аз тук  Hug

Някой пускал ли е от Алмуз ,как се получават поръчките,гледам че доставят в Бургас ,но офис ли е какво ли  newsm78

Алмуз нямат офис в Бургас а когато дойде буса звънят и се уговаряш с шофьора който спира някъде по паркингите на големите магазини или мол-а, където изчаква определено време, ако не ни е удобно се уговаряш с човека за удобно на тебе време тъйкато самия шофоьр е от Бургас, това ми обясниха от Алмуз и бяха наистина любезни   Peace
получихме първи покупки и ние ще снимам тия дни и пускам снимки  Blush

# 11
# 12
  • Мнения: 166
Цоп  Mr. Green
Нова тема,нови покупки:
http://maeva.snimka.bg/other/pokupki-asda-tesco.524905.all
Дрешките са от Асда и Теско.
Сложих размери под снимките,ако някой иска подробни да свирка  Grinning
Много съм доволна,всичко е улучено  Party Вече тръпна в очакване на следващата партида в събота  Mr. Green  Crazy

# 13
  • Мнения: 486
цоп и аз тук  Hug

Някой пускал ли е от Алмуз ,как се получават поръчките,гледам че доставят в Бургас ,но офис ли е какво ли  newsm78

Алмуз нямат офис в Бургас а когато дойде буса звънят и се уговаряш с шофьора който спира някъде по паркингите на големите магазини или мол-а, където изчаква определено време, ако не ни е удобно се уговаряш с човека за удобно на тебе време тъйкато самия шофоьр е от Бургас, това ми обясниха от Алмуз и бяха наистина любезни   Peace
получихме първи покупки и ние ще снимам тия дни и пускам снимки  Blush
Благодаря ти!Аз сега дадох част от сумата по банка,а останалите на шофьора ли?За колко дни ще дойдат ?В петък пуснах и ми писаха че са ми поръчани нещата!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Някой пускал ли е от Алмуз ,как се получават поръчките,гледам че доставят в Бургас ,но офис ли е какво ли  newsm78

Аз също ги ползвам, на мен човека си ми донесе нещата до блока, само излязох да си ги взема.Платих като ми казаха, че тръгват за Бг, ако преди това има липсващ/изчерпан артикул - винаги ми пишат да заменя с друг ако искам.Абе като цяло аз съм много доволна, има комуникация с тях и не плащам допълнително на куриери до Бургас, нещата идват за около 15 дни.

Общи условия

Активация на акаунт