Гаденето си отиде вече, тупка сърчицето на Юнското човече - тема 5

  • 26 297
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Добре дошли на всички бъдещи Юнски мами.
За сега сме 58, очакваме 61 бебета, от които 3 двойки близнаци.

01.06
panty-второ дете
Donna_Ani - второ дете
Ана2 - второ дете
Kреола - първо дете
gabriela.gri - първо дете - Пловдив - 29 г.




02.06

nilata - второ дете



03.06
FIRE_GIRL -второ дете




04.06




05.06
chin- първо дете - София
vova- второ дете - Варна





06.06


Alexxx- първи деца -(близнаци) София - 31г
ornella - първо дете, Пловдив - 24г




07.06

Mаidenly – първо дете
Volna_peperudka - четвърто дете - Варна/ Алпите
deskatta - първо дете




08.06
Silver_Angel - първо дете - гр. Варна
             ЙО- първо дете - гр. В.Търново
Severinka -  второ дете





09.06

macinda - първи деца



10.06

lbaltova – първо дете
sunshine33- първи деца





11.06
avgusta21, второ дете
    Шунка, второ дете - София
    eva_82, първо дете - Пазарджик
    dimar_t, първо дете, 31 г.
    tzvetich - второ дете
Eldra - четвърто дете - Гърция, 35г.





12.06
iani87, първо дете, 23 г.
          А н и, второ дете - Шумен                                          
 Mia-mia, второ дете - София
m-i - първо дете





13.06
sisi_dac - второ дете
Буби - първо дете
mundi - първо дете - София
AuroraZora - второ дете





14.06
mama_nanka -  второ дете
misi- второ дете
bubulina83 - първо дете
the blue fairy





15.06

Terrana – второ дете
Vache – второ дете




16.06
Мама_Звярка - второ дете - 30г.




17.06
Plamito - второ дете, гр. София- 28г.
zorreto - второ дете





18.06



19.06

m-g -първо дете (татко)

TinaT - първо дете
Mi6ki
М@я – второ дете
◊●иРеТо●◊





20.06

РаО - първо дете




21.06

ҳ̸Ҳ̸ҳBunnyҳ̸Ҳ̸ҳ – първо дете
Zzvercheto - първо дете
ВяраВики - второ дете
gachoni - второ дете





22.06



23.06

silvia7712 - първо дете




24.06




25.06

aneli- второ дете
didolinkata - второ дете
mu6moronko




26.06




27.06

juji123 - първо дете




28.06



29.06

enny_art - второ дете




30.06

GARLEY
Nakri88 - второ дете




Полезни линкове и статии



Калкулатор
Календар на бременността
Бременността по седмици
Приблизителни размери на бебето


Прегледи и изследвания
Хранене по време на бременността
Калкулатор за препоръчителното наддаване по време на бременността



Коремни болки и спазми по време на бременността

За секса по време на бременност
Запек по време на бременността
Красива бременна
Грип и бременност
Как изглежда бебето през различните седмици от бременността
Неудобства и притеснения на бременната
Баба каза така...
Дневник на бременността
Билки по време на бременност


Раждане



Кърмене и живот с бебето




Online магазини за бебето






Албум - www.snimka.bg -> mamajune2011, парола на ЛС

Предложения за заглавия :
„Първият триместър почти отмина за Юнската дружина”
"Коледа дойде,Юнското бебе расте ли,расте..."
"Коледа наближава,Юнското бебе започна да шава."


Очакваме още много бъдещи мами да се присъединят към нас..

За юзърнейм и парола на ЛС- chin, М@я

Последна редакция: сб, 04 дек 2010, 21:10 от mamajune2011

# 1
  • Мнения: 4 370
Старата тема е заключена,затова се разписвам първа в тази.

Мушмуронко, как върви преместването? Снимки има ли? Като гледам с мъжа ти сте арт натури и ще ми интересно да видя новото ви жилище.

# 2
  • Мнения: 14
Честита коледна тема   bouquet Между другото, може да измислим коледни заглавия за следваща. Предложения?

# 3
  • Мнения: 102
Уау, благодаря, че сте ме включили в списъчето. И аз ще помисля за коледно заглавие, но ми се струва доста трудно римуването с Коледа...

# 4
  • Мнения: 71
Много ни е хубава новата тема Simple Smile

Коледа не мисля,че се римува трудно.Ето идея :

Коледа дойде,Юнското бебе расте ли,расте...
или
Коледа наближава,Юнското бебе започна да шава.

Идеи много Simple Smile

Така ми се иска да си сложа елхичка вече...извадила съм малко коледни неща,но искам и елхичка.А живи още е рано да намеря...Поне най-накрая си уредих новата година...няма да си празнувам вкъщи  newsm44

# 5
  • Мнения: 0
Момичета имам проблем , днес отново имам болки ниско долу , въпреки, че вземам нош-па можете ли да ми кажете дали е нормано това и дали трябва да ходя в болница, четвъртък последно бях на лекар и всияко за сега е наред освен тази плацента ,която не си е на мястото  newsm12 cry
Много съм притеснена, моля дайте ми съвет  Sad

# 6
  • Мнения: 71
 roxygirl  и аз имам болки,но чинно си пия но-шпа...и пак си ги имам.Не знам какво да те посъветвам,ти можеш да си решиш-ако смяташ,че ако те прегледат,това ще те успокои,отиди.Не мога да ти кажа дали е нормално или не.Но ако наистина ще се почувстваш спокойна,отиди до Шейново примерно да те погледнат (имам някакви спомени,че си от Сф,ако бъркам-извиняваи)

# 7
  • Мнения: 2 456
Здравейте, благодарско на М@я за новата тема. Simple Smile
Връщам се от изпит, който ми беше последен и го взех  newsm44 и честно казано нямах време да подготвя нова тема, за което се извинявам.
Креола, има общ акаунт. Добавих те още вчера, но явно не си забелязала на 1ва страница, но за напред ако имаш някакви претенции и искаш повече картинки - искай парола на общия акаунт  и ги качи за 5мин. Тук всяка една от нас има личен живот и отделя от времето си за да направи темата по-шарена и уютна. Повярвай ми не отнема 5мин и никоя от нас не е длъжна да го прави!
Шунка, не се чака много, бързо се минава на БХС.
Рокси, хапни едно но-шпа и си почивай повече.

# 8
  • Мнения: 130
Честито Чин! cheers

# 9
  • София
  • Мнения: 142
Запис и от мен в новата темичка Flutter  благодаря и аз на правещите я, ще взема да се образовам малко по въпроса и да започна да помагам  Embarassed

roxygirl ако наистина са силни болките може да отидеш на преглед...но опитай да се поуспокоиш все пак, не е задължително болките да са признак на проблем с бебето.  ако имаш възможност, обади се по телефона на лекаря си и се консултирай Hug

аз пък вече съм в коледно настроение, дори днес в мола имаше музиканти, които свиреха коледна музика, и ми стана много приповдигнато и приятно  Simple Smile  нямам търпение за елхичка и украса вкъщи...

chin поздравления! спомням си хубавото усещане след успешно приключена сесия, наслаждавай му се сега  Party

# 10
  • Мнения: 74
 Здравейте момичета,
страхотни коремчета си имате , скоро и аз ще добавя моето.
Нямам много време да се включвам , но ви чета редовно. Сега правим довършителните работи по ремонта на апартамента , за да можем да посрещнем новата година там , а в останалото време гледам да си почивам.
Новата темичка е страхотна! Изглежда сериозно ни завладява коледното настроение и в тази връзка да попитам .. мислите ли вече какви подаръци ще има под елхата за бъдещите татковци ?

# 11
  • Мнения: 102
chin - аз мога, дайте ми на лични паролата за общия акаунт, за мен не е проблем , нека да създадем малко настроение. Само побързайте, че не знам колко дълго още ще е активна възможността да се преправя темата.
И бъди по-учитива с езика, предложенията не са капризи, грозно се изразяваш!

# 12
  • Мнения: 2 456
Темата може да се поправя докато не се заключи.
Благодаря Ви момичета, пооправих малко коледната тема, а сега отивам да почина, че съм станала в 5  Rolling Eyes
panty, бързо да се справите с ремонта, а за таткото и подаръците под елхите - може би едни пантофки в цвят, който да показва пола?  newsm78 До коледа ще се знае Simple Smile

# 13
  • Мнения: 141
Ето ме и мен в новата ни прекрасна тема,момичета много хубави коремчета,скоро и аз ще кача моето..вече ми се струва променено Simple Smile .
В понеделник ще видя бебо,последно бяхме при док. на 1ви номеври и вече нямам търпение,ухххх дано всичко да ни е наред.  Praynig
За болките мога да споделя,че също усещам от време на време,но си лапам но-шпа и ми е спокойно,отдавам го на това,че всичко в коремчето си сменя положението заради уголемяването на матка,а и съм чувала,че жените с болезнена менструация усещат такива неща..дано наистина това е причината.В понедлник ще попитам и ще видим мнението на др.Бабаков.
Лека и спокойна вечер на всички юнски мами Simple Smile   bouquet

# 14
  • Мнения: 0
Момичетаааа благодаря ви много за бързите отговори  newsm51
 Страхотни сте, мен малко ми поотмина вече, но аз съм голяма паника и много се притеснявам  Flushed Сега съм по добре , ианче пия 3х2 нош па заради тази плацента превиа, която в момента е там където не трябва, но се надявам да се премести, ианче лежането до юни не ми мърда.
veshtizata да наистина живея в  София и ако видя зор в Шейново ми е надеждата, но за сега се разминаха нещата болките не са чак силни и непоносими , просто напомнят , че нещо става , дано всичко с всички е наред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт