True blood - набираме скорост за втора гугут-Коледа - 37 тема

  • 13 651
  • 709
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 736




Благодарение на изобретената от японски учени синтетична кръв, вампирите вече не са легендарни чудовища, а миролюбиви съграждани на останалите хора през нощта.

И въпреки, че хората отдавна са извадени от менюто, мнозина продължават да се страхуват от “съществата, спящи в ковчези”. Религиозните лидери и правителствата по света вече са избрали своята позиция, но в малкото градче Бон Тан в Луизиана решението все още не е взето.

Местната сервитьорка Суки Стакхаус (Ана Пакуин) знае какво е да си аутсайдер. “Прокълната” с дарбата да чува мислите на другите, тя е открита за интеграцията на вампирите в обществото, особено когато се запознава с Бил Комптън (Стивън Мойър) – красив 173-годишен вампир без дом.  И когато Суки е намесена в серия мистериозни случки, свързани с появата на Бил в Бон Тан, толерантността й ще бъде подложена на тест.

Секси, плашещ драматичен сериал от създателя на “Два метра под земята” Алън Бол,  “Истинска кръв” навлиза в старателно изградения свят на писателката Чарлийн Харис. Описан от носителят на награда Emmy Алън Бол като “пуканки за умни хора”, разказващ историята на колоритна група местни неудачници, “Истинска кръв” обещава силни преживявания.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Към новодошлите: В темата обсъждаме свободно както сериала,така и книгите.Имайте го предвид,ако не желаете да знаете какво се случва напред!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВАЖНО Списък със заетите територии:

Ерик-TraYkovA  Бил-zisska Джесика-Джес Alcide-mamakaty
  Лафайет-Dementia Джейсън-svetla_zlateva Сам- Ян Бибиян
Хесус-Ceciliya Пам- Maria D Франк - Ян Бибиян Рене- Sarcasm™
Суки-WomanitKaКраля-sunnny Хойт-Mamacita Bandida
Тери-ИрПуц Анди- ИрПуц
Томи- plami89Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Кут-Ян Бибиян


Органите на реда,които пазят тези територии са:
командир Патинсъновица/ИрПуц,майор Ел/Dementia,старши лейтенант Tara RZ
лейтенант Дю/R_Dew, сержант Sarcasm™ и ефрейтор plami89Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Ако искате да се присъедините към тях,трябва да кажете/напишете следната клетва
:
"Заклевам се да изпълнявам длъжността пом. шериф и да не залитам по вампири, върколаци и хора, собственост на други съфорумки.
В името Нортманово, Комптъново и прочие (тук да се попълни по избор), амин.
И ще слушам командир Патинсъновица, да не ме хвърли на лошите фенки.Заклех се!!!"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Клуб "Гугутка" с почетен председател zisska

Авторитетният клуб “Гугутка” набира нови членки! Критериите са групирани в три раздела:
-физически
-психически
-бойни умения

Гугутко-български разговорник за начинаещи
Групата на клуба във Фейсбук
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Спешна помощ"
 Всички временно изпаднали в несвяст съфорумки,могат да разчитат на помощта на Джеси и NellyR
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Тайни служби и Контраразузнаване: Ceciliya
 smile3508Тя ще ни показва най-горещите снимки и компромати. smile3521
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Супер забавна статия: "С какво Истинска Кръв печели пред Здрач" 1-ва част, 2-ра част
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Официален сайт:
http://www.trueblood.hbo.bg/
http://www.hbo.com/trueblood/

Трейлър на 1-ви сезон:
http://www.youtube.com/watch?v=Ci2QHf-Vwko

Трейлър на 2-ри сезон:
http://www.youtube.com/watch?v=vxytZSAHkWs

Трейлър на 3-ти сезон:
http://www.youtube.com/watch?v=CVRCaa0Fc7g

Книгите на английски:
http://true-blood.forumh.net/forum-f3/topic-t15.htm

Книгите на руски

Саундтрак на 1 сезон
Саундтрак на 2 сезон
Песните от 3 сезон


1-ви,2-ри и 3-ти сезон на сериала: http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=True+blood … =0&incldead=1

Групата ни във Фейсбук:
Четвъртъчните новини на Командира
Комиксите на mamakaty
Песнопойката на zisska
Резюмета на книгите,направени от grauchy
Можете да си поръчате първите 3 книги от поредицата тук
Линк за теглене на книгите на български: "Мъртви преди мрак", "Мъртви в Далас"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Предишни теми:
Тема 1,Тема 2,Тема 3,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10,Тема 11,Тема 12,Тема 13,Тема 14,Тема 15,Тема 16,Тема 17,Тема 18,Тема 19,Тема 20,Тема 21,
Тема 22,Тема 23,Тема 24,Тема 25,Тема 26, Тема 27 Тема 28,Тема 29,Тема 30,Тема 31,Тема 32,Тема 33,Тема 34,Тема 35, Тема 36

# 1
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
ха първа  Sunglasses  bouquet

ти си лудаааа  Joy Joy Joy  ох не мога ше й лъскат пироните

Цеци
не знаех,че не долюбваш животни  Rolling Eyes щях да се напъня да сънувам,че тичаш по пистата примерно (верно много се вживявам в мачове  Blush)

момичето аз ще зачезна за един неопределен период от време,днес тати  провежда операция "Убий Прасчо  Rolling Eyes" та  заминавам на село, ще се пробвам преди празниците да си намеря нет да ви пожелая весело изкарване  Hug

# 2
  • Мнения: 78
Втооорааа  
Пуцко,   bouquet Hug Heart Eyes

Дю - весели празници да ти кажа и аз отсега  Hug (ще се виждаме по сънищата  Crazy), че в понеделник, живот и здраве и аз забягвам за седмица

# 3
  • Мнения: 3 736
Ееех, Дю, тъкмо се завърна в гугуткиното ложе и пак изчезваш  Hug Весели празници, ако не намериш нет и... мир на кокалите на Прасчо, да го хапнете с уважение.

# 4
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ха петнайста... Mr. Green
Дю,весели празници и да не ни забравиш. Hug
Пуцеbouquet.

# 5
  • Мнения: 1 558
Пу поредна по ред  Mr. Green Пуци,мерси мила Hug

# 6
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ооо Мадам Трайкива,изгубихте се като...сините сливи би. Laughing

# 7
  • Мнения: 3 736
А, ма моля ти се, Танчик, предположих, че ще ти е достатъчно напрегнато, та да бързаш за пускане на тема.  Grinning

# 8
  • Мнения: 1 558
Ооо Мадам Трайкива,изгубихте се като...сините сливи би. Laughing

Да,защото си контактувам с мистър Борисов...... Whistling Flutter

Абе,нещо съм се разболяла май Tired

# 9
  • Мнения: 920
Пу на първа страница Party
Дю, да си хапнеш малко прасешко и за мен. Весело изкарване.Ама съня ти кърти, едната журирала кучета на стадион, другата 45 алуминиеви тави,тц,тц, Crazy

# 10
  • Мнения: 3 736
Танчик, сега си стой на топличко уикенда, то как да не настине човек в тоя студ. Аз съм под домашен арест откак е заваляло  Tired Разхожда ми се, ама не смея сама, щото много лед, а аз с два леви крака.

# 11
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
айде и аз в кюпа  Mr. Green

# 12
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
ООООООООООО Пуци нова темичка,Трайчето се преработи викаш Mr. Green нищо малко да я отмениш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Зиса щом е 15ста аз съм 50 някъде Thinking Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Дю айде весело изкарване от сега и мир на праха на прасчо Mr. Green

# 13
  • Мнения: 324
Фррррррррррррррр, последна

Ко прайкате, би, любими мои. Аз така съм се заринала в работа, че гоним срокове и се скъсваме да плащаме на болници и аптеки. Само за нас се стиска касичката. По едно време ни се чинише, че Дедо Коледа ще дойде и при нас, ама ни се размина

Пуци, би, мчи хареса ми батко, ма не смея да си кажа  Blush

# 14
  • Мнения: 3 736
Кате, отде го намери тоя лешояд, бе!  hahaha Айде, наработвайсе, запразнявай, че то тва не е човешко.

Мчи къ няма ти ареса, а? Днес го мернах в униформа. Военна. Божке.  smile3544

Общи условия

Активация на акаунт