ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 56

  • 31 391
  • 753
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 690










           












Заповядайте на сладка раздумка : )


























На български името й означава „последна роза". Родена на 17 февруари 1979 г. в град Диарбекир, Турция. Израства в Анкара, където баща й се мести още в ранното й̀ детство. Изучавала е театрално изкуство в Анкара, завършила е Турската театрална академия. През 1995 г завършва и курс по пеене в университета Hacettepe.Преди да се превърне в истинска звезда с участието си в ТВ сериала "Перла", тя играе на театралните сцени в Турция. Сонгюл е една от любимките на публиката, която я обича заради красотата ѝ  благия й̀ характер.
Актрисата започва да се снима в телевизионни сериали през 2001 г., когато участва в мини-сериала „Vasiyet“, а след това през 2002 г в „Havada bulut“. В „Перла“ играе главната роля на Инджи, където си партнира с Къванч Татлъту. Снимките продължават 2 години, сериалът се излъчва в десетки държави и става любим на милиони зрители по света, а в арабските държави е издигнат дори в култ.
Сонгюл е била женена за турския актьор Джанберк Учуджу, двамата се развеждат през 2008 г. Често като причина за развода им се изтъква ревността на Джанберк и предполагаемата връзка на Йоден с Къванч Татлъту по време и след снимките на „Перла“.
Към настоящия момент Сонгюл Йоден живее в Истанбул.





филмография


Vazgeç gönlüm (dizi)(2008)Ezra


Acı Aşk (Film)(2009) Ayşe


Mükemmel Çift (dizi)(2010) Ayça


72.Koğuş (film)(2010) Meryem
















Роден е на 27 октомври 1983 година в Адана - Южна Турция. Той е едно от петте деца в семейството. Учил е в частна гимназия, където се е изявявал като много добър баскетболист. След това семейството му заминава за Истанбул, защото баща му се нуждае от медицинско лечение. Там Къванч се записва в баскетболния клуб Ulkersport. Баща му искал той да стане актьор, но неговите планове били да прави кариера на спортист. Все пак мечтата на баща му се сбъднала. Къванч Татлъту започва кариерата си като фотомодел, след като майка му изпраща негови снимки в известна модна агенция. През октомври 2001 г. печели наградата "Най-добър модел" на световно модно ревю. Оттогава работи като професионален модел и актьор.
Къванч се превръща в звезда през 2005 г. с главната роля в сериала "Перла". С ролята на Мехмет става популярен в целия арабски свят. Следват роли в други сериали, превърнали се в хитове.




филмография


"Amerikalilar Karadeniz'de 2" (film)(2007) Muzaffer


"Menekşe ile Halil" (dizi)(2007/2008) Halil


"Aşk-ı Memnu" (dizi)(2008/2010) Behlül


"Grease" (musical)(2010)


"Ezel" (dizi)(2010) Sekiz

   









"ПЕРЛА" - магията, която ни събра : )

"Gümüş" (dizi)(2005–2007) Gümüş & Mehmet











   






Сайтове, където ще откриете епизодите - gledaiseriali.com, vbox7.com, lapache.info (до 38 епизод), lapache.info (от 39 епидод)





Ако искате да се поровите из старите теми... тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, тема 5, тема 6, тема 7, тема 8, тема 9, тема 10, тема 11, тема 12, тема 13, тема 14, тема 15, тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 22, тема 23, тема 24, тема 25, тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34, тема 35, тема 36, тема 37, тема 38, тема 39, тема 40, тема 41, тема 42, тема 43, тема 44, тема 45, тема 46, тема 47, тема 48, тема 49, тема 50, тема 51, тема52, тема53, тема54, тема55...


ЗАГЛАВИЕ И КОЛАЖИ:     




ЗА НАШАТА ОТЗИВЧИВА ПРЕВОДАЧКА : ,






































# 1
  • Perla
  • Мнения: 6 427
На ШОППИЧ и ВИКТОРИ- благодаря за новата тема smile3525 smile3525 И съм първа, защото съм радостна newsm68 И ще трябва да помисля с какво да почерпя, но това ще е утре, защото сега съм в невъзможност #Crazy

# 2
  • Perla
  • Мнения: 6 427
 А това е за "Лека нощ!"

# 3
  • Мнения: 5
shopич и vikktory newsm51 newsm51

iitina,toва е любимата ми снимка Hug  Моля те,нека я виждаме по-често,ако другите нямат нищо против newsm78

Не мога да разгадая захвата,но очите ми говорят много.Толкова са хубави,сякаш Бог ги събра за наша радост.

pkaneva,dore,колкото и да си казваме,че търпението ни се изчерпва,всички знаем,че ще чакаме с години.Можем да им се ядосваме,но си ги обичаме Hug

nety44 Laughing

mimolka Hug пукна пролет,чакаме те

# 4
  • Мнения: 5
ДОБРО  УТРО!



Една весела песничка за сутрешна гимнастика с пожелание да имаме верни приятели,които са готови винаги да ни помогнат Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 00:40 от 1957rumi

# 5
  • Мнения: 0
Добро утро

shopич и vikktory newsm51 newsm51 newsm10

един прекрасен ден като този видеоклип, възстановен на друга песен ....
Помолих го вчера, но е изразена за пръв blcar "авторските права "


Songül & Cansel



Може би, ако вие ще видите ще бъде ревнив и Къванч   newsm78 Hug txtloves

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 06:27 от Nety44

# 6
  • Perla
  • Мнения: 6 427
ДОБРО УТРО И ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ!

Руми Hug Права си, че въпреки всичко, което ни казва разумът, ние ще продължим да ярваме и да се надяваме, докато те самите С/К не заявят ясно и категорично, че повече никой не бива да очаква нищо. И сега ми дойде на ума, че всъщност, макар и да не говорят един за друг или за общ проект, нито един от тях кате горично не е отхвърлил такава възможност, нали? newsm78
Nety44,  smile3525 Много си готина!

 И тъй като обещах да почерпя за снощната победа, а при нашето общуване няма друга възможност- малко красота- за всички вас от сърце с пожелание за добро настроение:

# 7
  • Мнения: 205
ДОБРО УТРО, ПРЕКРАСНИ ДАМИ!!!

ВЕСЕЛ И УСМИХНАТ ДЕН!!!



shopич и vikktory



за новата тема


и аз да почерпя като Дорето за снощната победа



# 8
  • Мнения: 0
 Hug Имаме си нова тема   newsm74   
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ- shopич и vikktory  newsm18

  Heart Eyes

# 9
  • Perla
  • Мнения: 6 427
За любопитните  още едно откъсче от романа "ЗП"- поведението на Б/Р след изневярата на Б/Л и какво той чувства и мисли за нея след това:
" След първата изневяра, изглежда, всичко между тях бе приключило...Но една нощ младата жена сама се върна в гнездото на любовта. По всичко личеше, че бе дошла да потърси ...обяснение. А то стана толкова бързо и тя го възприе толкова лесно, че Б/Л направо остана слисан...Б/Р прояви всичко онова , което подронваше женското достойнство-престори се, че му вярва, остави се да бъде залъгвана, сама се залъгваше....Личното достйнство изобщо не й попречи да се държи като жена, готова да се отдаде на който и да е зажаднял за любов мъж....Тръпки побиха Б/Л...И той я приравни с другите. Започна да чезне от време на време, като при всяко завръщане я намираше още по-смирена, още по- жалка, още по-безлична- продължаваше да идва при него, за да бъде мамена.И той се ожесточи, по всевъзможни начини се опитваше да я унижи....В неговите ръце Б/Р постепенно се превръщаше в безлично същество, което можеш да тъпчеш, да унижаваш, да използваш за задоволяване на страстите си. В обичта им се промъкна пошлостта. И Б/Л ..се прости със стремежа да съхрани възвишеното в тяхната любов..."
 Това е авторовата истина за Б/Р , Б/Л  и тяхната "любов". А иначе сцената на сдобряването след първата изневяра предстои да видим може би още тази седмица.ize]

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 12:35 от dora_st

# 10
  • София
  • Мнения: 8
Привет мадами  Hug!!!

Мнооооого Благодаря за прекрасната тема  Hug
 Хади пиенето от мен  Heart Eyes а въздържателките могат да пият от Къванчовата оранжада
 Laughing

# 11
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Мили Дами Здравейте!

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Не знаете колко много ми липсвахте! txtloves txtloves txtloves

Благодаря за новата тема!Благодаря на всички за всичко!

 txtloves txtloves txtloves txtloves

# 12
  • "Перла"
  • Мнения: 1
и тъй като не съм хич в час имам два въпроса

как се прие филма на Сонгюлчето?

и каква връзка има Киво с оранжадата?
Да не би до там да падна,че да рекламира оранжада или там каквото и да е менте с боя и подсладител?

Благодаря предварително за отговорите Hug

За "Плода"няма да питам Mr. Green,там работата ясна,все някой ще го  отнесе Mr. Green

# 13
  • Мнения: 0
  love001 mimola ,дарлинг  welcome

Ако още малко се беше забавила,щях да се притесня,че ши забрайш българския.  tooth

Да се почерпим в твоя чест с шоколад  Mr. Green



и пак в твоя чест слагам двама сладури,общоизвестни и вече за убиване,които в скоро време са си харесали зеления цвят...
понеже търсим прилики.... Thinking

  Mr. Green

# 14
  • "Перла"
  • Мнения: 1
lol4e   newsm51

тен кююю...

само зеленото ли остана  общо между тях newsm78

Общи условия

Активация на акаунт