Мързеливи красавици - 16

  • 35 514
  • 753
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ШЕСНАДЕСЕТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Глезим се и с маникюр и педикюр, дори сами вкъщи. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита, коетo го издигa вече на пиедестал.



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.



Нова Година - Нова Тема! Нека обещаем, че ще бъдем по-умерено мързеливи и много по-красиви (не само вътрешно). Нека обещаем, че ще положим усилия да задържим ентусиазмът за здравословно хранене, спорт и живот, обладал ни в зората на 2013, за максимално дълго време. Нека борбата започне сега!




Ето и предишните теми:

# 1
  • Мнения: 540
Tyra, както винаги перфектно изпълнение Heart Eyes

# 2
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Честит Рожден Ден на Бабъл и Илиянски!
Да сте живи и здрави, момичета, много щастливи, обичани, уважавани, успели и усмихнати!


# 3
  • Мнения: 337
Бабъл & Кис, желая ви много, много усмивки и слънчеви моменти!
Бъдете много влюбени и обичани, вдъхновени за нови начинания и успешни!



So^Amazing и аз отрязах косата вчера  Laughing Следващия месец мисля да започна да пия витаминки за коса + Омега 3 + вечерна иглика  Crazy Съчетани с домашни маски и подходящи продукти се надявам да стане една хубава буйна грива  Whistling

Миа, много се чудя на стандартния модел на Рей Бан и аз. Ще обикалям скоро по оптиките и ще избера в крайна сметка какво да е...  Thinking

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 768
ЧРД на Илияна и Бабъл!

# 5
  • Мнения: 1 464
Честит рожден ден, момичета!Да сте живи и здрави и много щастливи!

# 6
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
ЧРД на рожденничките   bouquet  bouquet  bouquet

И аз си подстригах косата. Но както беше писал някой в предната тема и моята коса не обича зимата. Става една такава суха и клечеста, наелектризирана, абе гадна.

Аз пък си правих маска за лице на Евелин от малките пакетчета - Magic of the youth и някаква хидратираща ... Много ми харесва ефекта върху лицето.

# 7
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 171
Kiss my*** и Bubble, честит рожден ден!
Бъдете усмихнати, здрави, щастливи и обичани!

Tyra, прекрасна тема!   bouquet

Моето предизвикателство за тази тема - редовно използване на нощен крем и по-редовно използване на боди лосион!!!!!

# 8
  • Мнения: 1 701
Илиянка, Bubble, честит празник момичета!   bouquet
Много здрави, щастливи, красиви и прилично мързеливи! Wink


Тайра,     bouquet


Цитат на: Естел
Какво става с Лора? 

Бях забравила!  Crazy
Слава богу, "Лора" е съвсем добре, някъде там в бъдещето, или където и когато и да е! Simple Smile

Купих си синята Нивеа! Намазана съм обилно и щастлива. Случвало ми се е да забравя да се намажа след баня и не ми е било проблем, но сега така си втълпих, че се съсухрям и счуфросвам, че направо се побърках.
Докато си избирах лосиона, си купих и един сух шампоан на Саяс за обем.
Скрит текст:
Ми той чуден! Simple Smile
Тъкмо го пробвах и косата ми стна една такава пухкава и въздушна. Липсва блясъка на току що измитата коса, но за спасяване на положението е просто перфектен. Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 1 033
Цоп-вам в новата тема, за да не ви изгубя.  Embarassed

Иначе досега се отчетох с маска на косата и сега ще раздавам малко работно  Mr. Green На работа съм и се надявам да си допиша курсовата за уни, пък дано станат плановете ми да си тръгна и по-рано  Praynig

# 10
  • Мнения: 1 701
И тук да попитам.  Embarassed
Имам задача да избера на майка ми маша. Иска класическа кръгла маша за букли. Косата и е доста дълга, но е тънка и мека, като моята. Трудно задържа прическа. Дори студеното къдерене преди годенини и беше пълен провал.
Трябва да избера хем щадяща, хем достатъчно гореща...
Направо не знам какво да търся.
Керамична може би, но марка, модел?
Може би нещо профи или полу?
Дайде някаква идея.  Praynig

# 11
  • Мнения: 595
Новата тема е чудесна Tyra  Hug

Момичета имам увреждане на междупрешленните дискове  Tired Звучи достра страшно, но ми предписаха само Дийп Релийф и свещички. Ако не помогне минавам на инжекции  Scream

При всички положения съм болнични до края на другата седмица, което пък означава много глезотии   Party

# 12
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 171

Момичета имам увреждане на междупрешленните дискове  Tired
При всички положения съм болнични до края на другата седмица, което пък означава много глезотии   Party
Lorilicious, бързо оздравяване. Пожелавам ти грижейки се за красотата си бързо и неусетно да се пребориш и с другия проблем.

# 13
  • Мнения: 540
Новата тема е чудесна Tyra  Hug

Момичета имам увреждане на междупрешленните дискове  Tired Звучи достра страшно, но ми предписаха само Дийп Релийф и свещички. Ако не помогне минавам на инжекции  Scream

При всички положения съм болнични до края на другата седмица, което пък означава много глезотии   Party

Lori, ако не мине по този начин, пробвай акопунктура. Помага при такива проблеми.  Hug и бързо оздравяване   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 525
Ако съм на първа страница дали ще съм по-красива или ще съм по-мързелива  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт