Мързеливи красавици - 15

  • 33 951
  • 747
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ПЕТНАДЕСЕТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Глезим се и с маникюр и педикюр, дори сами вкъщи. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита, коетo го издигa вече на пиедестал.



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.



Мързеливи момичета, ако все пак се слушкали през изминалите месеци, мили сте си редовно зъбите, мазали сте се с кремчета, лосиончета и други помади, гримирали сте се, носили сте си новите дрешки, не сте забравяли и косите си, нито пък маникюра и педикюра, значи е време за писмо до Дядо Коледа!  Party
Ваш ред е...





Ето и предишните теми:

# 1
  • Мнения: 540
Мерси за новата тема, Тайрич!  Hug

Не мога да повярвам, че съм първа  Crazy

Сега се връщам от България мол, много е тъп. Не си губете времето, ама изобщо  Crossing Arms
Няма магазинчета за обици-тенекета (сещате се кои имам предвид  Mr. Green), магазин за козметика също не видях, много магазини тепърва ще бъдат отворени, но май само Гес ще е интересен.
Има Liu Jo, ама е толкова постен, че в Скандал има повече неща дори. Никакво забавление за деца, няма нито 1 кафене, входът за паркинга става през една единствена бариера и задръстването е мани мани... с една дума - греда  Mr. Green

аа единственото хубаво е - Карфур!

# 2
  • Мнения: 4 569
втора  Party

Днес ще съм с тъмносин лак със сребърен от горе.

# 3
  • Мнения: 540
Мерси за отговорите в предната тема на питането ми за епилаторите  Hug

В крайна сметка точно между Филипс и Браун са ми колебанията, май са на едно ниво. В момента имам Ровента (не се лъжете никога с техен епилатор или преса за коса Crossing Arms).

Сикрет, сега прочетох за крака ти, оправяй се бързо, много гадно  Tired Hug

# 4
  • Мнения: 4 569
Купихте ли подаръци за мъжете си?  Laughing
Скрит текст:

# 5
  • Мнения: 213
Ммм имаме си нова темичка..та мислех да правя солариум днес, но май се оказа,че няма да излизаме и съм много разочарована.. smile3516

Още не съм се "накумила" да изчистя банята...ровя се из блогове, но времето си минава и май трябва да надевам ръкавиците..

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Записвам се с един успешно полят студентски празник и ужасно главоболие  Laughing
Вчера се боядисах с новата боя на Гарниер малко тъмна стана ,но не е лоша.Отивам да си давя мъката с количка  Twisted Evil

# 7
  • GYM
  • Мнения: 814
Тайра, благодаря за темата Hug
Миа, и аз тях сънувам, а покрай тях и цялата коледна колекция на Шанел. Embarassed Вече поръчах някои неща на колежка, и въпреки това нямам мира с тези метеорити... Ужас Rolling Eyes
Изиграх си гимнастиката, колегата ме вика на кафе, имал някакви планове, хич не ми се мърда в това време, да видим какви ще ги измъдря... Лакът още не съм го сменила Embarassed

# 8
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Лакирах се току-що в червено с брокат отгоре. Много ме влекат разни глитъри в момента и си мечтая за новите ГР, ама в дълбоката провинция ги няма още  Whistling Най-много да ги поръчам он-лайн.

# 9
  • USA
  • Мнения: 7 298
Миа,би ли споделила рецептата за сладкиша с ябълки,да не би да е този с бисквити,орехи,настъргани ябълки,канела и сметана?
За епилаторите - имам и на Филипс и на Браун.Ако трябва да купувам нов,бих избрала отново Браун.

# 10
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Аз съм най-мързеливата, усещам. Още нищо не съм свършила. Пак до сред нощите се оправям.

За сметка на това лежим по топличко одеалце и гледаме Том и Джери, а малкият се попикава от смях  Heart Eyes

Бюти, не е този. Моят е съвсем постен, тъй като карам Коледните пости в момента. Ето този е, нвероятно ми се получи, особено днес като е престоял един ден е..фантастик: http://www.mycookingbookblog.com/най-лесният-бърз-и-мързелив-ябълков-сл/ Само, че моят беше тънък, два пръста някъде.

http://www.mycookingbookblog.com/най-лесният-бърз-и-мързелив-ябълков-сл/

# 11
  • Мнения: 337
След чистенето на къщата се оказа, че лакът ми има нужда от смяна вече  Tired Ама няма да е днес, ще изкарам с леко белнати връхчета ден-два. Къщата ми мирише на чай и ароматни масла портокал и ванилия, много си обичам арома-лампата  Heart Eyes Скоро и на прясно изпечена торта  Heart Eyes Много уют ми създават определени аромати  Heart Eyes
Намазах си с масла косата тази сутрин, направих пилинг и маска на лицето, сложих почистваща лентичка на носа и след баня изправих старателно косата. С лек грим съм и чакам близки приятелки на гости  Heart Eyes
Миа, много добре ми звучи заниманието ти в момента и на твое място също не бих станала, за да се оправям  Blush  Heart Eyes
Мравче, благодаря  Heart Eyes Ако съм на работа следващата седмица може да пием кафенце или да обядваме

# 12
  • София
  • Мнения: 980
 благоря за темичката
и да не спамя ще ви покажа едни гримче, което спретнах днес за едно предизвикателство

# 13
  • София
  • Мнения: 5 474
Леле колко сте напреднали,чак нова тема!
 Искам да честитя със закъснение празника на всички настоящи и бивши студенти,на първите пожелавам леко следване и взимане на изпитите,а на вторите да запазят хубавите си спомени от следването и да прилагат знанията си Simple Smile

 Та сега,виждам че Илиянка ме е викала.
Илиянски,ако искаш да ползваш -10% избираш Керастаз като любима марка и ползваш на всичките продукти,аз предния път шампоаните така ги поръчах.Две отстъпки не можеш да ползваш,само една.
 Сега,първо аз да попитам пресата ли ти изгори косицата?
 За Форс Вектора,аз ползвам маската,която е доста слаба и е превантивна грижа,на вече пострадала коса не знам дали ще даде ефект,можеш за преди пресата да си вземеш на Керастаз
http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Resistance-Ciment-Thermique-125ml
И аз трябва да си го поръчвам че ми е на свършване и мисля да го комбинирам с шампоана от серията,пък серията за блясък напролет пак ще пробвам да си я поръчам и дано пристигне Twisted Evil
 На Милк шейк по-скоро можеш да си вземеш нещо.Аз ползвам млечната им маската,която е за суха коса и си я чувствам много добре след нея.
http://www.feelunique.com/p/milkshake-Active-Milk-Mask-200ml
 И йогурта,която се оказа че е по-слаба,но на мен млечната ми е ок,а косата ми е склонна да губи лесно обем и да се омазнява.
http://www.feelunique.com/p/milkshake-Active-Yoghurt-Mask-200ml
 Двуминутния не са го спрели,просто нещо го няма за известно време,ще го заредят.
Естел ,аз на моя му купих и мисля че много много ще се зарадва и изненада,ти да не уреди твоя с такива гащи?  Mr. Green
lepidopteria ,както винаги прекрасен грим,чудесно си се справила!
 По отношение на епилаторите,аз ползвам един на Филипс,съвсем обикновен,вече пета година и ми върши страхотна работа и докато има живот в него не мисля да го сменям.Има и бръснеща приставка,която ползвам само за ръцете.


Скрит текст:

 В новия мол още не съм ходила много ми е далече,днес бях в The Mall по работа,но след това влезнах в два-три магазина,голяма лудница беше,а мен такива тълпи много ме напрягат и набързо приключих с шопинга  Laughing Тия дни пак ще направя една врътка,но през седмицата,когато няма толкова хора и е по-спокойно.

# 14
  • Мнения: 4 569
Тцъ  Naughty , Бабъл, не съм ги купила, гледам само.  Laughing
Много ми е студеноооо.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт