в ШЕСТИ клас със замах!

  • 41 240
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 375
Добре, че надникнах в темата. В списъка липсват децата и от нашето училище.

РИО София град > състезания

# 721
  • Мнения: 148
Оооо, това ми звучи малко успокоително jd. Разговарях с госпожата по математика- естествено беше учудена и обеща в понеделник да звъни до инспектората.
Жасмин, и ние не сме решили всички задачи- останали са и три. Бяхме разпределени в друго училище, децата много шумно си разговаряли и пречели на останалите да работят- били нещо като смесена група от различни класове и госпожите не могли да се справят с тях, но... колкото толкова.

# 722
  • Мнения: 148
Да се похваля: нашият проблем се разреши- звънях до РИО и ми отговориха, че вече са информирани и детето е включено в списъка, просто от въпросното училище  не са си свършили работата като не са предоставили необходимата информация в електронен вид. newsm44

# 723
  • Варна
  • Мнения: 6 332
Как са шестокласниците ни? Grinning

При нас няма нещо супер интересно. На школата преразказите са все така високо оценени-последно 33 от 35 точки. По математика-в училище перфектни контролни, последния на школата-без грешка, но девойката призна, че на един въпрос е играла тото. Laughing
Днес-еуфория от постигнат норматив по физическо-скок височина.
Госпожата по СИП БЕЛ била хваната в подслушване-дошла в компанията в коридора и слушала. Joy
Такива ми ти работи.

# 724
  • Мнения: X
Да се похваля: нашият проблем се разреши- звънях до РИО и ми отговориха, че вече са информирани и детето е включено в списъка

Браво!  Simple Smile  И успех!


Как са шестокласниците ни? Grinning

Добре са, учат, правят тестове. Чакат ни няколко състезания - олимпиадата по мат. на 30 март, матем. турнир в Шумен и сингапурска мат. олимпиада. Моята се е изпопритеснила - за последните две състезания не са я питали, направо са я записали, защото ходи в школата по математика на училището. Решава снощи задачи до късно.

# 725
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 375
При нас интересното е олимпиадата на 30-ти - щастлив завършек и на нашата история, по информация от РИО, не от училище. Там се правят на ущипани госпожици, а ситуацията е същата, като при i-off .    Confused

Излезли са училищните резултати от Кенгуру-то, първи от шести клас, с голям аванс пред другите. И шест нерешени задачи, защото брат му бил готов и давал зор да излизат  Mr. Green Малкия е с трети резултат от второкласниците.

Еуфорията при нас е заради отсъствието на госпожата по БЕЛ - един от дните тази седмица ще имат само 4 часа, което не се е случвало от четвърти клас насам. Но пък след ваканцията ще ги изпитват на "Хайдути" - трябва да го знаят наизуст и да отговарят на въпроси по него.

П.П. Не ми харесва новия вид на цитатите ... а уж съм със страта визия. Май са решили тихомъком и на малки порции да променят темите. Без предупреждение, за да не се вдига шум. Все по-малко теми чета и пак ме болят очите от форума Confused

# 726
  • София
  • Мнения: 1 051
И при нас нищо интересно.

Бяха миналата седмица на зелено у-ще в Сандански. Върна се доволна и заредена с приятни емоции, че се беше сдухала от учене и курсове.

Вчера представиха проект по география и техния екип е изкарал най-висока оценка - 6-ца. Бяха разделени на групи, като идеята е да влязат в ролята на туристическа фирма и да представят 7 дневна екскурзия за в Северна Америка - с разпределение по дни - в кой град, какво ще видят, къде ще спят, как ще пътуват и обща калкулация. Минало страхотно. Учителката казала, че била горда с такива ученици.

На курсовете се справя без проблем - и преразказите и съчиненията и тестовете по МАТ и БЕЛ са почти без грешки.
 

# 727
  • Мнения: X
Излезли са училищните резултати от Кенгуру-то, първи от шести клас, с голям аванс пред другите. И шест нерешени задачи, защото брат му бил готов и давал зор да излизат  Mr. Green Малкия е с трети резултат от второкласниците.

Браво на децата!  Simple Smile


Вчера представиха проект по география и техния екип е изкарал най-висока оценка - 6-ца. Бяха разделени на групи, като идеята е да влязат в ролята на туристическа фирма и да представят 7 дневна екскурзия за в Северна Америка - с разпределение по дни - в кой град, какво ще видят, къде ще спят, как ще пътуват и обща калкулация. 

Страшно интересно и полезно, браво на децата за успеха, и на учителката, че им е дала такъв проект!
На мен неведнъж ми се е налагало да го правя, ние никога не ходим на организирани екскурзии. Ще тествам моята щерка някой път може ли да се справи с подобна задачка.  Simple Smile

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 9 733
А при нас блажено си мързелуват. Нещо понамалих наблюденията, обаче не виждам смисъл да се впрягам толкова тази година. В 7 клас ще са ми нужни доста нерви.
Няма курсове, няма много тестове ... живот.
нея я вълнуват репетициите, готвят турне в края на май. Дай й да стяга куфара на моята.

# 729
  • Мнения: 2 154
Дунди, къде ще бъде турнето ?
Може ли някъде да се види детето ? Радват ме тези занимания.
При нас - в очакване на ваканцията и доволен, че на теста по БЕЛ има отличен,
а по математика, ..." ще го мислим след ваканцията, мамо!".

# 730

Общи условия

Активация на акаунт