Енгин Акюрек/в очакване на „Kara Para Yalan Aşk”, нови и стари проекти/Тема 234

  • 36 461
  • 729
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 049








ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 




Клипове направени от фенове в темата

       





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   










ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







   






ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 049

# 2
  • Мнения: 23 214


С благодарност за Новата тема - № 234

Това е виртуалното ни кътче, където споделяме всичко което ни вълнува за любимият актьор !

Старите и нови проекти, в очакване на нов сериал !

Мариянка - за неуморният ти труд, винаги да ни предлагаш място, където да се събираме на сладка приказка и раздумка

Момичета -

# 3
  • Мнения: 4 966
Добре заварили! Simple Smile



Пренасям и тук този великолепен колаж.

Яшар в АБО имаше батко си, който да се тревожи за интимните страхове на братчето и да се опитва да ги успокоява... Керим си нямаше никого...

# 4
  • Мнения: 1 951
Марица ,Нарин ни показа това ,което са искали да видят сценарист и режисьор .Няма да оспорвам избора им  на Мелиса в ролята на Нарин .Може да е най-великата актриса  с най-прекрасните очи ,но това което те виждат ,аз не го видях .
Съжалявам !

# 5
  • Мнения: 4 966
Марица ,Нарин ни показа това ,което са искали да видят сценарист и режисьор .Няма да оспорвам избора им  на Мелиса в ролята на Нарин .Може да е най-великата актриса  с най-прекрасните очи ,но това което те виждат ,аз не го видях .
Съжалявам !

 newsm10 Абсолютно съм съгласна. Може и да ми са притъпени сетивата, но Нарин си остана пълна мъгла за мен като образ. Не ми стана ясно какво я караше да постъпва така, както постъпваше в различните ситуациии. Докато Булут отначало ме ядасваше, но след това, без да продума и дума, ми каза какво чувства и защо прави това, което прави. Разбирайки го, аз започнах да търся основанията за действията му в техните традиции и манталитет. А за Нарин търсих основания в законите и традициите, за да я разбера, но така и не ги намерих.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 34 049


Красота - гифчета от дизифорума на Енгин.

# 7
  • Мнения: 1 097

О,момичета,вече сте се настанили удобно в уютното ни кътче.Мариана,като любезна домакиня отново се е погрижила да ни е приятно и топло. Нека си пожелаем тук да получим отдавна чаканите  от нас новини.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 34 049


"Ne??" - Какво??
....................
Спокойна вечер.

# 9
  • Мнения: 4 966


Един от малкото случаи, в който герой на Енгин позволява светлината в очите му да гасне... Булут губи своята надежда... с нея - и светлината на душата и очите си.

# 10
  • Мнения: 4 966


Хм... отдавна е време за постилане...  smile3531 smile3531 smile3531 Ни устисках на изкушението... постлах в розово... Страхотна снимка от вестник с интервю на Енгин... просто нямаше начин да не я пипна и нея. Simple Smile) Розови облаци ви пожелавам... за нощта и за деня. Simple Smile)

# 11
  • Мнения: 1 097

Момичета,Керим се кани да си ляга и аз ще последвам примера му.Лека нощ.

# 12
  • Мнения: 23 214


Добро утро и успешна нова седмица !

Аз съм оптимист и пожелавам тази седмица да имаме новини, а  защо не  и снимки !

Трябва да мислим за хубави, позитивни неща - тогава вероятността да се случат е много по-голяма.

Аз вярвам, че този сериал ще е нашият ! Ще го повтарям всяка сутрин - може пък и да позная накрая ...

# 13
  • Мнения: 3 217
Момичета,добро утро и успешна нова седмица!Дано тя бъде седмицата на новините и на истината.
Бъдете щастливи и дано имате много късмет! newsm51

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 405
Добро утро !
За новата тема ,Марианка  bouquet
С пожелание за успешна нова седмица, с много красиви моменти и   усмивки, в която всичките ни надежди, очаквания и желания да  се превърнат в щастлива реалност! HugАз като Марта съм оптимист ,усещам ,че наближава сериала ни Laughing
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт