SUPERNATURAL: Brotherly bond

  • 38 704
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 388
People In Cars Don't Face Each Other


(с благодарност към Dana_Scully за споделянето на клипа)







(http://padaleckss.tumblr.com/post/74865863855/the-sam-winchester-meme-favorite)

Полезнo
DMCA-removal-from-Google: сезон 1 (2005-06), сезон 2 (2006-07), сезон 3 (2007-08), сезон 4 (2008-09),
сезон 5 (2009-10), сезон 6 (2010-11), сезон 7 (2011-12) и сезон 8 (2012-13)
CW online (от 04.00 ч. до 05.00 ч. българско време в сряда):
WilliamJTV, tvpc.com и още линкове (благодарение на Jennifer.)
Инфо и новини: imdb.com, supernaturalwiki.com, fargate.ru/supernatural (на руски),
spoilertv.com, winchesterbros.com и series.twifun-bg.com (на български)

Музика
OST по сезони (благодарение на bichito и Dana_Scully)
‘Supernatural’ Music Guide: сезон 1, сезон 2, сезон 3, сезон 4, сезон 5, сезон 6 и сезон 7

Забавнo
Клипчета: prissson (вкл. от конвенции с български субтитри) и ash4897
Screencaps: homeofthenutty.com (HQ) и supernaturalfansonline.com

welcome Прочети, за да не питаш (или ш’та изплющя newsm65 )
Въведение във форумския жаргон и Тест за оценка (принадлежност)

Форумско творчествo

Предишни теми
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

# 1
  • Мнения: 21 275
Ау ,благодаря за прекрасната тема !  Hug

Великолепна  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 624
Ето ви Сам с ябълка, ама по-добър кадър не намерих. Laughing


Пуснете сега и Дийн със заешка храна. Laughing

пп.Импалка, страхотна тема, както винаги!  bouquet

# 3
  • Мнения: 21 275
Само това намирам : ама не яде  Crossing Arms



Импалка ,страхотно клипче и гифчета и всичко  Crazy

# 4
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Импалко, благодаря  Hug

Някой питаше за гифчета, ето тук има подредени по сезони, но след 5-ти.

Лисе, дай следващата  newsm68

# 5
  • Мнения: 21 275
Гале  Hug

Краули и Сам Peace

# 6
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Impala благодаря за темичката!

# 7
  • Мнения: X
Хоп-троп  Hug
Благодаря за новата темичка  Heart Eyes Heart Eyes
Краули, аз питах за джифчета, благодаряяя  Hug

# 8
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358


и още нещо от папА


Дийн целува руса мадама  Wink

Докато се ровех в снимки и гифчета се замислих за поведението на Сам. Много е странно. В началото на 6-ти сезон също се държеше странно и ние много се чудехме на безсърдечието му, но в последсвие сценаристите дадоха добро обяснение. Дано и сега да са заложили нещо такова, не ми се иска това да е истинския Сам, така апатичен и уморен. Сигурно има нещо свръхестествено гнило  Laughing

Моля, моля  Hug

# 9
  • Мнения: 21 275
Дам,и аз се надявам да ни дадат добро обяснение за поведението на Moose  Mr. Green


Дийн си боготвори Импалата

# 10
  • Мнения: 6 388
Благодаря, момичета Hug ! Радвам се, че темата ви е харесала.

Въх! Задачка като за мен 4470 . Ето отговора - като е гарга, да е клипче Mr. Green :



Следваща: пиян Кас

# 11
  • Мнения: 21 275
О,брависимо Импала  Crazy

  Joy

Многооо секси Дийн , Сам или който си пожелаете

# 12
  • Мнения: 6 388
Докато се ровех в снимки и гифчета се замислих за поведението на Сам. Много е странно. В началото на 6-ти сезон също се държеше странно и ние много се чудехме на безсърдечието му, но в последсвие сценаристите дадоха добро обяснение. Дано и сега да са заложили нещо такова, не ми се иска това да е истинския Сам, така апатичен и уморен. Сигурно има нещо свръхестествено гнило  Laughing
Опасявам се, че си е от него, затова и аз съм склонна да искам причината да е нещо "свръхестествено гнило", т.е. външна Grinning . Обаче още от началото Сам иска нормален живот, да направи и друго в живота си, освен да ловува и да трепери за брат си. До скоро му се ядосвах заради това, че - както разбрахме в началото на осми сезон - не е опитал да потърси брат си, да го спаси Crossing Arms . Вече не, разбрах го Peace . Не казвам, че Сам иска брат му да го няма, в никакъв случай, но така или иначе липсата му му позволи да опита нормалния живот - работа, любов, дом, плахи планове за бъдещето, компенсиране на миналото. Ясно е, че нямаше как да се получи, защото "Supernatural" не е сериал за кроткия живот на младежа от поддръжката Mr. Green , а за ловец на гадини. На края на осми сезон, след като се беше измъчил до краен предел с изпитанията, Сам беше готов да се жертва, за да бъде затворен Ада, да няма повече демони, да не пострадват повече невинни хора. Типично по уинчестъровски. Както беше и типично по дийновски баткото да му попречи Laughing . Помислих над думите на Сам от финалната сцена на 9.13 'The Purge'. Еми прав е, макар истината да боли - Дийн е готов да се жертва... не знам как да го кажа... не точно "за да" не страда, по-скоро заради това, че наистина не може да си представи да е сам, без брат си, още повече щом е имало възможност да го спаси. При Сам явно не е съвсем същото. Плюс това, че е готов да умре, да се приключи веднъж завинаги всичко Confused .
Абе драма да има Laughing ! И най-важното - ще я има още поне един сезон. Мисля, че сценаристите трябва да измислят някаква супер мисия, която да обедини момчетата ни, да зарежат емо простотиите и цифките, да съ метнат в мен и да ходим да трепем наред на принципа "Kill 'em all, let God sort 'em out!" Mr. Green

Последна редакция: вт, 25 фев 2014, 15:11 от Impala

# 13
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Импалке благодаря за темата мила   bouquet
Прекрасна както винаги  Hug

Мисля, че сценаристите трябва да измислят някаква супер мисия, която да обедини момчетата ни, да зарежат емо простотиите и цифките, да съ метнат в мен и да ходим да трепем наред на принципа "Kill 'em all, let God sort 'em out!" Mr. Green


 smile3508 smile3521

# 14
  • Мнения: 21 275
Импалке благодаря за темата мила   bouquet
Прекрасна както винаги  Hug

Мисля, че сценаристите трябва да измислят някаква супер мисия, която да обедини момчетата ни, да зарежат емо простотиите и цифките, да съ метнат в мен и да ходим да трепем наред на принципа "Kill 'em all, let God sort 'em out!" Mr. Green


 smile3508 smile3521
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт