Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 211

  • 52 674
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240



 

Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепеляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.
Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.
Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...
Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.
От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.
Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Започна на 31 август 2009 година, по НТВ
Завърши на 12 януари 2010 година, по НТВ
 

В главните роли:


 

 

 

 

 


 
епизодите с BG sub в Asi-BG.net




Темите:





                

 

Asi Bulgaria във Facebook
 
 

Българските страници на Туба и Мурат във Facebook
 

 

Официалните страници на Туба и Мурат във Facebook
 

 


 

Tuba Buyukustun & Murat Yildirim  
In Monte Carlo 51 Tv Festival 2011
 
Екипът на "Аси" в Монте Карло- юни 2011 година
 
Пожелаваме на Туба и Мурат щастие и нови успехи!


Приятни минути  в темата на "Аси"!  

# 1
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
ох каква ни е есенна, цветна, шаренка, хубавка  Hug

мерси Ринка   love001  love001  love001

аз ли първа се натъкамъних  Wink

и едно клип4е от фенка на Аси Бг фейса  Peace

# 2
  • Мнения: 10 240
Трейлър на Киримли    Peace

Warner Bros. Turkiye
'Kırımlı' 12 Aralık'ta Sinemalarda


https://www.facebook.com/video.php?v=516592641818581

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 18:06 от rina-rina

# 3
# 4
# 5
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Ринка  Hug

 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

страхотен Мурат, браво....супер е...страхотна игра  Peace
без звук гледах трея, сега ще си го пусна пак  Peace
ох така се развълнувах.....  newsm03

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 41 683
Ринка Hug благодаря за прекрасната есенна тема! newsm51



И каква приятна изненада,имаме трейлър на Киримли! newsm44 newsm68


 
Меги wavey и аз се развълнувах! newsm10

# 9
# 10
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
много хубави и Селма и Мурат , много емозии видях за тази минутка и нещо, а Мурат като 4е ли о4ите са му река  ooooh! Боже , колко има с него да ревем, не е истина  ooooh!

# 11
  • Мнения: 273
Здравейте и от мен  Hug

Нова тема и нов трейлър с Мурат - ама страхотен си е, толкова емоции излъчва, че ми напълни душата  Hug Hug Много силни моменти, права си, Меги, че голям рев ще падне  newsm45


# 12
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Здравейте и от мен  Hug

Нова тема и нов трейлър с Мурат - ама страхотен си е, толкова емоции излъчва, че ми напълни душата  Hug Hug Много силни моменти, права си, Меги, че голям рев ще падне  newsm45




Кате , ще глътнем някое и друго валерян4е  ooooh!
ще си направим кинове4ер с валерян, валидол и там всякакви други успокояващи, кутия със салфетки и много вода  Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 273
Здравейте и от мен  Hug

Нова тема и нов трейлър с Мурат - ама страхотен си е, толкова емоции излъчва, че ми напълни душата  Hug Hug Много силни моменти, права си, Меги, че голям рев ще падне  newsm45




Кате , ще глътнем някое и друго валерян4е  ooooh!
ще си направим кинове4ер с валерян, валидол и там всякакви други успокояващи, кутия със салфетки и много вода  Joy Joy Joy

Меги, всичко това ще си струва - Мурко си е Мурко, за мен е най-добрият  Hug Hug

# 14
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
 
Цитат
Мурко си е Мурко, за мен е най-добрият
  smile3521 smile3521 smile3521

така е  Peace

сега седя и се 4удя... след този филм, толкова силен и изпълнен с емоции, толкова добре изиграни, по4увствани от него... мисля 4е от тук натам ще си подбира още пове4е сериалите, ако изобщо у4аства в такива  ooooh!
те да видим този сериал дето го спрягат, ако изобщо се снима  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт