Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 209

  • 44 771
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240



Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепеляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.
Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.
Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...
Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.
От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.
Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Започна на 31 август 2009 година, по НТВ
Завърши на 12 януари 2010 година, по НТВ

В главните роли:


 

 

 

 

 







Темите:




 

                

 

Asi Bulgaria във Facebook
 
 

Българските страници на Туба и Мурат във Facebook
 

   

Официалните страници на Туба и Мурат във Facebook
 

   


   

Tuba Buyukustun & Murat Yildirim  
In Monte Carlo 51 Tv Festival 2011
 
Екипът на "Аси" в Монте Карло- юни 2011 година
 
Пожелаваме на Туба и Мурат щастие и нови успехи!


Приятни минути  в темата на "Аси"!  

 

# 1
  • Мнения: 10 240

В деня на целувката

# 2
  • Мнения: 273
Ринка, много ни е слънчева темата, а и много страст в първия пост  Hug Hug

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Привет дами  Hug Лелеее, откога не съм писала на първа страница  Laughing Ринка, страхотна домакиня си, неуморна и грижовна   bouquet Благодаря за красивата жълта тема, да се надяваме, че освен жълтините най-вече около Мурат  Wink ще я изпълним и с много новини за нови проекти и със смях и закачки.


Тъй като вчера бях в балкана ти набрах тези красиви планински цветя- хем съм и актуална по темата  Laughing

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Привеееет Heart Eyes Heart Eyes!

Ех да се уредя и аз на първа страница,че отдавна не съм била Joy Joy Joy.

Ринка Hug,благодаря за новата слънчево-слънчогледова тема newsm51.Страхотна е newsm10!И от мен жълти цветя  с нашите Аси и Демир Grinning


Тази година ми е тръгнало от Нова год.да честитя със закъснение,но какво да направя така се получава-реала ме погълна тия дни и пропуснах вчера рожд.ден на Туба Embarassed.Да ни е жива и здрава,мн.щастлива,обичана и обичаща и да ни радва  все така от екрана с ролите си Heart Eyes Grinning!



Мн.хубави неща сте напускали на посл.стр.на предната тема Grinning.Всичко изчетох и видях и ви поздравявам Hug Hug !

# 5
  • Мнения: 10 240


Слънчогледите така са нацъфтели, че нивите са като жълто море.
Особено от Бургас до Пловдив.
Тъкмо време за слънчогледова тема.  Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 41 682
Ринка Hug, благодаря за прекрасната нова тема! newsm51
 


# 7
  • Мнения: 10 240

Нур е пуснала своя снимка

# 8
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте  Hug

Ринка за новата теми4ка, много   love001  love001  love001

Боре, ама ти добре 4е сега не ни 4еститиш Новата Година  Joy Joy Joy

Май4е, аз не разбрах как се гласува  newsm78

абе нали мерджан се спряга за сериала на Нюргюл...тия защо пускат такива снимки и постове от сорта "ние идваме"  newsm78
или те не са наясно или пресата не е наясно все още  Crossing Arms ама няма да е лошо да се изяснат  Joy Joy Joy Joy

хади в деня на целувката много целувки и за вас  Hug

# 9
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 10
  • Мнения: 260
А къде без мен? може късничко ама ето ме на и мен, тук на първата страница !Ринка и аз благодаря за новата ни къщичка а ти Меги си ми учителката любима ,ти мило мое пиленце а и още други като теб виртуални дружки ме научихте на това онова .Радвам се ,че са ви харесали розите за нашата принцеса а и знам ,че реалистично е получила много такива нашето момиче,дано си е изкарала чудесно със своите близки и приятели .Боровинчице златна алена не се притеснявай за закъснението ,ти си учи а и малките кукли гледай а когато успееш йо е ясно ние всички сме в АСИ най хубавия сериал,най ама най

# 11
  • Мнения: 1 109
за новата слънчева тема


# 12
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
много мило от страна на вси4ки моми4ета не пишещи редовно тук, но пък отбили се по повод рождения ден на Туба с прекрасни пожелания и колажи  Hug Hug Hug няма да ви изброявам, вие се занете  Joy Joy Joy
посещавайте ни и без поводи  Wink

Мурат си се снима с фенове и си пита ушите.....много му е зор, какви ги пишат по пресите  Joy Joy Joy
уж трябваше да уажаваме решението им ама жълтурковците май не са на това мнение и продължават не само да ровят, ами и виновника за развода естественно е Мурат  Joy Joy Joy
аз поемам вината с него  Peace

# 13
  • Мнения: 100
Привет мили момичета  Hug Hug

Ринка  Heart Eyes за прекрасната слънчева тема  

В деня на целувката Simple Smile много   love001  love001  love001 за всички вас  newsm51





Успешна и изпълнена със слънчеви усмивки нова седмица!


Меги  Wink  "аз поемам вината с него" -  ако ти трябва помощ при поемане на вината  Joy веднага се притичам на помощ  hahaha  и без това в момента съм си в къщи ..... Whistling

Последна редакция: пн, 07 юли 2014, 00:44 от mama_dafy

# 14
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
 Joy Joy Joy Дафи, демек имаш свободно време за поемане на вини  Joy Joy Joy
ха така джанъм, ако се изморя да знам , 4е ще можеш да ме смениш за малко  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт