Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 12 (26.11-2.12)

  • 40 986
  • 1 050
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594
Survivor залага на изпитанията върху предела на човешките физически и психически възможности, на състезанието, на конфликта между екипност и индивидуализъм, на отношенията между хора, поставени в екстремна среда на тежък климат, глад, тежки изпитания, или с други думи – на същинско оцеляване. Именно затова за участници в Survivor се подбират здрави, психически издръжливи българи, мотивирани да се изправят срещу трудностите и готови на всичко, за да спечелят.

Идеята за формата Survivor принадлежи на световноизвестния продуцент Марк Бърнет. bTV продуцира Survivor съвместно с лицензодателя - британската компаня Castaway, а техническата реализация се осъществява от американската Promofilm. За реализацията на формата bTV работи съвместно с най-добрите продуценти у нас.

Продуцент на Survivor е bTV, а изпълнителен продуцент – Dream Team Productions и Евтим Милошев.


Участници:

Обединено племе "Кхмер":

Йорданка Николова
Дамяна Матева
Крум Сираков
Емануил Найденов
Ваня Джаферович
Надежда Прокопиева
Диана Агонцева
Ива Пранджева
Светослав Бърканичков
Светлин Занев
Димитър Димитров
Станислав Илиев - Финдо
Антон Агонцев
Десислава Стефанова


Бившо племе "Нага":

Надежда Прокопиева
Мерлина Арнаудова
Йорданка Николова
Дамяна Матева
Десислава Стефанова
- отлъчена от "Нага", прехвърлена в "Гаруда"
Марчо Марков
Крум Сираков
Васил Петков
Емануил Найденов
Явор Зайн
Ваня Джаферович


Бившо племе "Гаруда":

Диана Агонцева
Ралица Кирилова
Ива Пранджева
Янита Янчева
Силвия Радулова
Силвия Димитрова
Светослав Бърканичков
Светлин Занев
- изгонен от "Гаруда", заточен на "Островът на прокудените"
Димитър Димитров
Станислав Илиев - Финдо
Антон Агонцев
Десислава Стефанова
- изгонена от племето "Нага"

Островът на прокудените:

Росен Вангелов

Водещи:

Владимир Карамазов



Христина Апостолова



Предаването се излъчва от понеделник до четвъртък от 21:30 по БТВ!

Студио Survivor - събота от 18 часа.


Победители в предишните сезони:

Победителят в първия сезон на Survivor (Survivor BG) е Нели Иванова, която спечели вота на съплеменниците си в конкуренция с Ахмед Шуганов. Специални извънредни награди получиха Ахмед Шуганов (25 000 лева) и класиралият се трети в надпреварата – Атанас Ганев (15 000).

Победителят във втория сезон на Survivor (Survivor Експедиция Робинзон) e Георги Костадинов, който при финалното гласуване надделя над Светла Димитрова. Светла Димитрова обаче спечели SMS гласуването за любимец на зрителите измежду 22-мата участници и получи чисто нов автомобил за награда, както и 25 000 лева. Тя изтегли и печелившия номер на зрителя на bTV, който също спечели нов автомобил. Третият "оцелял" – Георги Дренски – получи премия от 15 000 лева.

Победителят в третия сезон на риалити шоуто стана Николай Мартинов. Той стигна до финала заедно със Спас Стоянов и Силвия Димитрова. За първи път в гласуването на финала се включи и публиката, която с почти пълно единодушие (над 90%) даде одобрението си за Ники.

Победител в четвъртия сезон на Survivor (Survivor: Филипините) стана Георги Кехайов. Младежът от Добринище стана любимец и на зрителите с ненатрапчивото си поведение, мистериозната си личност и нежеланието си да участва в конфликти.


Официална страница

Facebook

Архив:


Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8, Тема 9, Тема 10, Тема 11

# 1
  • Мнения: 4 740
Бебе   bouquet

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Запис   bouquet и глас за Агонцев за следващ изгонен  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 644
Записвам се тука, за да ми излиза, че има нови неща. Благодаря.

В анкетата гласувах за оня дето щял да купува гласове срещу Занев ако го прецакал утре.

# 4
  • Мнения: 4 594
И аз за Агонцев гласувах, мисля че му дойде времето. А е отделен въпросът колко ми е противен. ooooh!

# 5
  • Мнения: X
Запис.

Много се колебая и няма да гласувам. Все си мисля, че няма да изгонят Агонцев.

  bouquet за темата

# 6
  • Мнения: 11 547
Бейби, благодаря за новата тема!   bouquet
И от мен глас за Агонцев.  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 27 188
запис

глас за док Емо! ще има ново предателство на принципна основа ми се струва...
Тонката ще полази още малко по нервичките ви  Twisted Evil Sunglasses

е, не сте ли съгласни, че ако идиотите от БТВ не показваха в анонсите си кои са победителите в игрите щеше да е къде, къде по-драматично и инфарктно. Еххххх  Close  Confused

# 8
  • Мнения: 780
А не сте ли съгласни, че ако не искате да научавате кои са изгонени и кои вземат игрите просто не гледате анонсите в края на епизода и тези в съботното студио.

# 9
  • Мнения: 644
И двамата сте прави, но... "сърце мъжко не трае"  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 27 188
Мен ме дразни Занев. Нямам фаворит този сезон, но и аз имам усещането, че го бутат напред. Като нищо освен, че задмина Ники по игри, да го задмине и по брой СМС-и.

Островът е изцяло безсмислен, след като няма грам интрига кой ще си замине и кой ще остане.

Напълно нормално. В момента всеки тийн има телефон, сървайвър се гледа от много повече хора, по-популярен е сред младите, а фейсбук е пуснал корени навсякъде.
Представи си ако имаше фейсбук и днешните технологии по времето на Марадона. Това зависи за всички сфери от живота. Но това е друга тема...

А относно рекорда, очаквах го и Занев заслужава да притежава този рекорд заради хъса и сърцето си, но пак е много неправилно да се съпоставят двамата по тази линия и ще ти кажа защо.
1) Занев е играл повече индивидуални игри от Ники. Двойно повече. Някои от победите му бяха лесни, да не казвам подарени. В случая количеството се оказва решаващо.
2) За да има реална оценка на това кой колко победи има, то нека се извади официална статистика на КПД-то или средия бал от общия брой индивидуални игри / брой победи. И тогава да сравняваме.
3) При Ники повечето игри, да не казвам всичките бяха решаващи и нямаше право на никаква грешка, защото разчиташе изцяло на себе си, т.е. чисто психологически беше по-натоварен, но се справяше под напрежение.

Някой ден ще се появи друг, който ще бие това постижение. Това е нормалната човешка еволюция. Рекордите винаги се подобряват, за това много по-важно и реално е да се акцентира върху броя победи/загуби, както е в тениса например. Има си общ брой победи, но водещия показател е средния бал/съотношение от брой игри и брой победи в тях.

 bowuu

# 11
  • София
  • Мнения: 27 188
И двамата сте прави, но... "сърце мъжко не трае"  Laughing

абсолютно. сега дай да изключа нета, телефона, да не комюникирам с никого заради некви пълни аматьори и тюфлеци.
пък и ми е готино да пише с други маниаци на формата. Да, можех да се опазя и да не знам нищо, както беше с първите три сезона, но избрах друго и не съжалявам, но няма да спра да попържвам екипа, защото си го заслужава.  bowuu

# 12
  • Мнения: 287
Diavolo, извън темата е, но понеже даваш пример с тениса, там основен акцент е ранглистата, която се формира  според спечелените точки 52 седмици назад, а не броя победи/загуби. В тениса всяка победа има различна тежест в точково измерение в зависимост от кръга и категорията на турнира. Така че примерът ти не е удачен, но разбрах основната ти идея.

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 03:12 от Mirela__

# 13
  • Мнения: 11 547
И двамата сте прави, но... "сърце мъжко не трае"  Laughing
То и женското сърце не трае.  Grinning Не мога да устоя на надписа: "Скрит текст" и очаквам с нетърпение анонсите след всеки епизод.

# 14
  • Мнения: 287
Тина, обясни дълбокомислената стратегия на Ваня да не се напряга и в тая игра! Знам, че го владееш това до съвършенство.
Може ли аз? Simple Smile

В конкретния случай се напъна и то доста. Просто се забави много с ключа и не успя. Ръцете определено не са му силната страна. Все пак е футболист Simple Smile Вече ако беше стигнал до финал на играта със Занев нямаше да се напъне 100%.

А-а-а, значи просто не го биваше, от некадърност е било. Аз пък реших, че е отново проява на неподражаемата му гениалност и величие. Как се обърках само!

Общи условия

Активация на акаунт