Къде в Бургас? (47)

  • 73 377
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 128

Предишните теми:

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Прехвърлям си питането вместо запис къде мога да погледна за хубави гранитни плотове за кухня.

# 2
  • Мнения: 1 423
Благодаря за темата  bouquet!

Прехвърлям си питането вместо запис къде мога да погледна за хубави гранитни плотове за кухня.
В старата тема някой пита за мрамори и гранити и там има две-три предложения.
Написвам моето - един склад за мрамор и гранит в Славейков, има пътче за сервиза на WV, след сервиза още 200 метра и в ляво. Има всякакви камъни - бг, китайски..... скъпи и евтини. Хубаво е да отидеш с точни мерки. Плот не съм правила, но са ми облицовали стена и няколко гранитни прага, доволна съм много и цената беше най-добра.

Шивачка за поправки съм с две ръце за тази на" Ивайло" 52 до градинката във Възраждане (от градинката посока пазара, преди "Сливница"). Само нея ползвам, цените и са от 1 до 4-5 лева.

Последна редакция: ср, 11 май 2016, 11:51 от MiraBu

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Благодаря за темата!  bouquet

За шивачка в центъра - има едно шивашко ателие на ул.Поп Георги - https://www.google.bg/maps/place/%D1%83%D0%BB.+%E2%80%9E%D0%9F%D … 4818!4d27.4749161

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Аз да благодаря на всички които ми препоръчаха невролог в предната тема, записах си вчера час при д-р Асеникова от Св.София, за 26 май и ОООООО чудо кръста не ме боли от вчера  Mr. Green сега се чудя да ходя ли или да отменя часа  Laughing

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 582
сега се чудя да ходя ли или да отменя часа  Laughing
отиди, профилактиката никога не е излишна...

# 6
  • Мнения: 5 128
сега се чудя да ходя ли или да отменя часа  Laughing
отиди, профилактиката никога не е излишна...
И аз това бих те посъветвала  Peace

# 7
  • Мнения: 958
За щорите Камакс, които коментирахте по-рано, знаете ли кой от представителите им в Бургас работи коректно и е с най-добри цени спрямо останалите? Или цените са фиксирано при всички дострибутори?

# 8
  • Burgas
  • Мнения: 503
Ние поръчахме техни щори във Вип пласт-доволна съм от обслужването и монтажа,но за цените не мога да ти отговоря дали са най -ниски  или са фиксирани за всички дистрибутори.На мен ми се сториха приемливи   Peace

# 9
  • Мнения: 24 341
един склад за мрамор и гранит в Славейков, има пътче за сервиза на WV, след сервиза още 200 метра и в ляво.
 но са ми облицовали стена и няколко гранитни прага, доволна съм много и цената беше най-добра.
Помниш ли цена на праг?

# 10
  • Мнения: 1 423
един склад за мрамор и гранит в Славейков, има пътче за сервиза на WV, след сервиза още 200 метра и в ляво.
 но са ми облицовали стена и няколко гранитни прага, доволна съм много и цената беше най-добра.
Помниш ли цена на праг?
Не, много съм зле с цифрите. Тогава проверявах на 100 места и там цената беше най-добра, но колко беше  newsm78...У дома имам фактури, но се иска ровене.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 4 067
някой може ли да препоръча жена за чистене на апартамент

# 12
  • Мнения: 853
това мнение за външни или вътрешни щори е - мен ме интересуват външни и то по скоро тяхната трайност

# 13
  • Мнения: 190
това мнение за външни или вътрешни щори е - мен ме интересуват външни и то по скоро тяхната трайност
Имаме външни на едната стая - сигурно преди повече от 15 години ги слагахме. Като цяло са ок, само понякога леко заяждат при пускане, но не бих сложила отново.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 890
За щорите Камакс, които коментирахте по-рано, знаете ли кой от представителите им в Бургас работи коректно и е с най-добри цени спрямо останалите? Или цените са фиксирано при всички дострибутори?

Аз съм използвала услугите на Еклипс, до Младежкия дом. Не знаех, че и на Вип Пласт щорите са на Камакс - там ми казаха различни цени и срок  newsm78

това мнение за външни или вътрешни щори е - мен ме интересуват външни и то по скоро тяхната трайност
Имаме външни на едната стая - сигурно преди повече от 15 години ги слагахме. Като цяло са ок, само понякога леко заяждат при пускане, но не бих сложила отново.
Имаме външни ролетни щори на всички прозорци и врати към терасите - също от преди повече от 15 години - за това време сменихме само на една от вратите въженцето за водене (беше обло и се протри и скъса), други проблеми не сме имали. Аз си ги обожавам и не бих се лишила от тях.

Аз лично съм много доволна от шивачката до спирката на Операта(те са няколко шивачки де).

Може ли име на шивачката  Peace


Общи условия

Активация на акаунт