"София - Ден и Нощ" - 12

  • 74 306
  • 779
  •   1
Отговори
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Риалити сериал,излъчван от  вторник до петък по Нова ТВ от 22:00 ч.

Правилата на къщата  Mr. Green


# 1
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Благодаря за новата тема! bouquet

   Галя май тази вечер ще гони Рая от апартамента. newsm78

# 2
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Пак ли  hahaha


Относно Митаче и Мишиту, ами съгласна съм с Митко, има си закони, това, което прави тя, в очите на закона е отвличане, и разбира се, не е редно!

# 3
  • Мнения: 9 439

Дано изкарат Надя от сериала, че направо ми дразни слуха ooooh!
Рая и Дани ги позабравиха нещо. Дразнещото в този сериал е, че като се вкопчат в един момент и не дават други.

# 4
  • Мнения: 17 987
Отдавна ми писна сериала, но вас ще ви чета  Heart Eyes

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 15 553

   В анонса гледах, че Галя казва на Рая: "Знам какви си ги вършила с Дани. Събирай си нещата и изчезвай веднага от апартамента!". hahaha Този път май ще е завинаги. Но няма да мога да гледам довечера, заради четвъртфинала. Mr. Green

# 6
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ем то това сме го чували и преди  hahaha
Аз ако бях на Галя на мястото и двамата щях да ги изгоня с шутове, да давам подслон, на жена, която се натиска с гаджето ми, ъ-ъ, не е в моя стил, нито пък да търпя гадже, което се натиска със съквартирантката ми и двамата аут, това е. Галя заслужава повече и като мъж, и като приятелка

# 7
  • Мнения: 9 439
Аз също да съм дала начален удар на Рая и Дани, ама да не забравяме, че и Галя не е света вода ненапита.

# 8
  • Мнения: 46 518
Тя пък Галя ги гони все едно е собственик на апартамента  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 9 439
Тя пък Галя ги гони все едно е собственик на апартамента  Mr. Green

 Joy

В промото видях Дани да наднича зад ъгъла и вижда Галя и ливанеца. Какво ли ще измисли Галя в своя защита newsm78

# 10
  • София !
  • Мнения: 1 240
Тя пък Галя ги гони все едно е собственик на апартамента  Mr. Green

 Joy

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Айде да идва ливанеца да ги изгони всичките и да се свършва с тая мъка.

Рая да не се е гаврила сексуално с Дани докато той е бил в безсъзнание. . . . щото иначе и него трябва да изгони.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 163
Айде да идва ливанеца да ги изгони всичките и да се свършва с тая мъка.

Рая да не се е гаврила сексуално с Дани докато той е бил в безсъзнание. . . . щото иначе и него трябва да изгони.
Галя е сляпа жена ( или тъпа ) моли му се на Дани /както и Асен на Симона / за прошка за целувките си , а те зад гърбовете им какво ли не направиха...

# 13
  • Мнения: X
Райчето да не се навре при Боби пак...

# 14
  • Мнения: 1 745
Абе един като света няма от всичките.  Crazy Но всеки със самочувствие... Whistling
Аз сега се сетих за Боби и сервиза. Ако с мен се държи така шефката,ще ми види гърба още първия път,а пък и тя все -не може така,не може иначе,а си го държи Бобчо да си прави каквото иска.  Thinking
Асен много готино го беше измислил това в киното, но Симона не заслужава.   Crossing Arms
Митака наистина не страдаше много по МишетУ.   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт