Искам да кажа ... (40)_08.06-14.06

  • 52 374
  • 1 544
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хайде, банда, нали отбор по волей щяхме да правим.

 

# 1
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Добър съм в тоя спорт, но няма как да участвам в дамски състав. Може нещо спомагателно - методически указания да давам, тактики, да работя за мотивацията или пък да съм масажист.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 605
Лиле, припаднах направо от снимката. Така не съм се хилила и като ученичка. ММ чак стана да провери какво прави откачената му жена.
Благодаря за темата  Hug
Куркума, цаним те за масажист веднага.

# 3
  • Мнения: 9 571
Лиляна,благодаря за темата и си сложила супер снимка   bouquet Цвети,много знойни тези спортистки ,друг път може човек да се припознае в някоя ама сега трудно  Laughing

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Я и мен ме има на снимката  Joy В зелено  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 22 432
Подгряващата агитка може ли  да се нареди за масаж? Simple Smile

# 6
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Аууу, Лили, отборът е страхотен! Их, нали съм публика, сега не мога да се оприлича на никой играч  Grinning.

Цвети, питах моята дружка. Има прахосмукачка-робот Солак, много е доволна. Тя я взе най-вече заради сина си, защото имаше някакви здравословни проблеми и се налагаше ежедневна стриктна хигиена.

# 7
  • Мнения: X
Благодаря за темата !
 Аз съм нейде на скамейката дисквалифицирана  Grinning

# 8
  • Мнения: 9 475
Лил, поздравления за идеята  Joy

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Има тема във форума: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=830693.0
И аз се бях замислила по едно време. Засега обаче други неща има преди нея.

# 10
  • Мнения: 1 972
Искам да кажа, че ваканцията ми е след 3 седмици и не ме свърта вече Crazy Искам слънце, плажовете гръцки, ливадата и барбекюто на вилата , безцелното мотане по уличките в моят град.......

# 11
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Лили , bouquet за темата.
Супер лятна и свежа картинка.
Аз чакам да ми изсъхне лака и лягам, че утре не мога да стана. И детето не може да се наслади на късното ставане на ваканцията. Всяка сутрин я събуждам с мен, за да я оставя у баба й, не иска да спи там, мъчно й било за вкъши и така сутрин я водя, вечер си и я прибирам. Гадното е, че не си поспива сутрин, а много обича.

# 12
  • Мнения: 4 188
Наатрисам съ дириектно. ММеринджей, ако трябва, приемам оферти. Позитивно, супер е снимката.Ще асистирам на масажа.

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, още един мъж в темата.

# 14
  • Мнения: 9 475
О, още един мъж в темата.

Дано да е по-умен от ти-знаеш-кой   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт