Тема Незабравима (Unutulmaz) 158

  • 24 110
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
UNUTULMAZ-"НЕЗАБРАВИМА"
ЛЮБОВТА СЕ ВЪЗРАЖДА ОТ ПЕПЕЛТА!







Частичен превод на 68 епизод

Еда на кея


Еда-отказах се да те обичам.Отказах се от любов,основана на лъжи.Не искам да ме докосваш с тези ръце,с които си докосвал друга жена.не мога да не кажа отказвам се.Отказвам се от любов,която ми донесе само болка.Тази жена те открадна от мен и годините на щастието,отказвам се.Но  болката да целуваш тази жена и да не ме обичаш не мога да разбера и за момент.Ти си се бил отказал от мен вече.Така че и аз се отказзвам от теб.

............
Ямур:Мамо..Защо си хвърли воала в морето?Мамо кажи де,защо си хвърли воала в морето ?Още не сте се оженили с татко,нали не може без воал...
Еда:Нали ти бяхме обещали да не те лъжем повече  ,спомни ли си?
Ямур:Да
Еда:Сега трябва да ти кажа нещо..Имаме проблеми с баща ти, за да не сме нещастни и двамата взехме решение..Ние с баща ти не можем да се оженим , едничката ми
Ямур:Защо?
Еда:Не можем да се разберем в някои неща ..
Ямур:Не се ли обичате?
Еда:Не е така..Разбира се , че се обичаме , и то много , но ако бъдем заедно всички ще бъдем нещастни .. Все ще се караме, аз не искам ти да си тъжна , бебчето ми
Ямур:Но няма да ме оставиш , нали?Мамичко не ме оставай!
Еда:Никога!Никой не може да те отнеме от мен ,ангелчето ми..Ние никога няма да се разделим..Хайде да тръгваме , едничката ми ..Студено е , ще настинеш
Ямур:Къде отиваме сега?
Еда:Да си направим сами една ваканция,какво ще кажеш?
Ямур:Татко не може ли да дойде на ваканцията?
Еда:Не
Ямур:Защо?
Еда:Нали ти разказах .. Да останем малко разделени ..
Ямур:Тогава да отидем в къщи и да си вземем нещата..Да кажем и ''Довиждане'' на татко..
Еда:Виж какво ще ти кажа..Да си вземем нови дрехи , какво ще кажеш?По пътя ще се обадим на татко ти и ти ще кажеш ''Довиждане''
Ямур:Добре..Може татко после да дойде при нас , нали ?
Еда:Хайде да видим..Майка и дъщеря да си направим една хубава ваканция

............
Нилюфер и Едже в къщата

Нилюфер:Всички си тръгнаха .. Ще е хубаво и вие да си тръгнете..
Едже: Кога трябва да си тръгвам , няма да научавам/разбирам от теб , Нилюфер!
Нилюфер:Нямаше нужда да идвате тук..Че за какво дойдохте?
Едже:На прислугата ли да се обяснявам?!Махай ми се от главата

Едже и Харун  в къщата

Харун:Добре Нилюфер..Върви !Тръгваме!
Едже:Къде?
Харун:Ще ми дадеш тази касета!!
Едже:Казах ти ще е открадната , Харун!
Харун:Не ме лъже повече!
Едже:Не те лъжа..Защо не искаш да ми повярваш? Ако е така , аз каква работа имам тук?Защо ще идвам тук да развалям щастието ви?Кажи де..
Харун:Виж Едже..Много съм ядосан, толкова съм ядосан , че мога да те убия!!Разбрали !?Вървии!Преберете тук .. Нищо не искам да виждам!


Еда-Ямур в ресторанта


Еда-знаеш ли,с баща ти тук празнувахме моя рожден ден
Ямур-ааааааа,идвали сте тук с баща ми?Ааа торти.И свещите са запалени
Еда-сега заедно с дъщеря ми ще отпразнуваме рождените й дни
Ямур-одобрявам
Еда-първо си пожелай нещо
Ямур-не едно,а пет желания ще си пожелая.Виж една,две,три,четири,пет свещи има
Еда-добре,да видим какви са петте ти желания


Желанията на Ямур

1-Родителите ми да се помирят
2-Да имам брат/сестра и името му да е Дениз
3-четиримата никога да не се разделяме
4-всички в едно(заедно) нещо за зъбките й(не разбрах точно)
5-не мога да намеря

Харун и Еда в болницата


Харун:Няма ли да говориш с мен?Нашия Дениз бил добре ..Чу нали?Ямур дори измислила име на братчето/сестричето си Smile Отвори очи , любов моя ..Моля те погледни ме ..Говори с мен.Отново същата ли грешка ще правим?
Еда:Прав си..Няма да правя отново същата геришка..Беше грешка да ти повярвам,но повече няма да стане..В живота ще са само децата ми , оттук нататък,теб вече те няма..
Харун:Мислиш ли , че ще позволя това?!
Еда:Аз не съм предишната Еда..Няма я вече влюбената в теб Еда..Жената , която можеше да умре за теб ,лудо влюбената в теб , я няма.. И ти приеми тази истина!Сега ме остави сама..Изморена съм , искам да спя

Благодарение на Рекси и Габи.



С участието на: Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Синем Йозтуфан, Буура Гюлсой,
Фикрет Хакан, Дениз Гьокчер, Алийе Узунтаан, Хакан Ванлъ, Гьозде Мукавелат  и др.
     
Музика: Kıraç , Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Güler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Ünsal, İhsan Aydın, Müjdan Kayserli
Продукция: ATV 2009



                 
Музикални теми:

Музикални теми с ПРЕВОД :
Kıraç - Turnalar  

Епизоди (АТВ) с български субтитри,
благодарение на: Росисан, Г-жа Броненосец, Ади, Деря Джамбазова и Т.Трайкова

54/1 54/2   54/3   54/4   54/5   54/6   54/7    
56/1   56/2   56/3   56/4   56/5   56/6   56/7
60/1 60/2,3 60/4,6 и 7
61/1,2 61/3,4,5 61/6,7

 




Назад към темите
тема1    тема2      тема3    тема4      тема5      тема6   тема7    тема8   тема9    тема10   тема11     тема12    тема13    тема14   тема15   тема16   тема17   тема18   тема19  тема20  тема21  тема22  тема23  тема24  тема25 тема26  тема27  тема28  тема29  тема30  тема31  тема32  тема33   тема34  тема35  тема36  тема37  тема38  тема39  тема40  тема41  тема42  тема43   тема44  тема45  тема46  тема47  тема48  тема49  тема50  тема51 тема52  тема53   тема55   тема56    тема57   тема58    тема59   тема60   тема61  тема62  тема63  тема64  тема65  тема66  тема67   тема68  тема69  тема70  тема71   тема72  тема73  тема74  тема75   тема76   тема77   тема78  тема79   тема80   тема81   тема82 тема83   тема84  тема85   тема86  тема87  тема88   тема89   тема90  тема91   тема92   тема93   тема94   тема95   тема96   тема97   тема98   тема99   тема100   тема101   тема102   тема103  тема104  тема105 тема106  тема107 тема108  тема109 тема110  тема111 тема112  тема113 тема114  тема115  тема116  тема117  тема118  тема119  тема120  тема121  тема122  тема123  тема124  тема125  тема126 тема127 тема128 тема129 тема130 тема131 тема132 тема133 тема134  тема135 тема136  тема137 тема138  тема139 тема140 тема141 тема142 тема143 тема144 тема145 тема146  тема147 тема148 тема149  тема150 тема151  тема152 тема153  тема154 тема155  тема156  тема157  





 











Последна редакция: чт, 27 яну 2011, 15:07 от moxito

# 1
  • Мнения: 11
moxito прекрасна както винаги и да си пожелаем тази тема да свърши с невероятни моменти на нашите сладури.


family6 family6 family6 family6 family6 family6 family6 family6

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 279


Мокси, благодаря ти за новата тема!  love001 txtloves  love001 txtloves

# 3
  • Мнения: 914
Здравейте пак

Аз понеже няма да гледам днес филма та исках само да споделя сега една новина която чух по БиТиВи-то казаха за Турция и един сериал Султан Великолепний как имало големи простести и че било недопустимода дават сараите и историите покрай харема на султана . Видях че са се надигнали доста на бунт и стачка. За турския СЕМ да не говорим.

Ей това е хем искат д аправят филми хем предизвикват бунт

# 4
  • Мнения: 33 427
Здравейте пак

Аз понеже няма да гледам днес филма та исках само да споделя сега една новина която чух по БиТиВи-то казаха за Турция и един сериал Султан Великолепний как имало големи простести и че било недопустимода дават сараите и историите покрай харема на султана . Видях че са се надигнали доста на бунт и стачка. За турския СЕМ да не говорим.

Ей това е хем искат д аправят филми хем предизвикват бунт
Аз съм гледала епизод и половина от този сериал и не виждам нищо нередно в него. Това е действителността, а те протестират, сякаш е нямало хареми. А филма е изграден на база исторически факти.  Ненормални хора  ooooh!
Моксито, вземи промени това "Любовта се възражда от пепелта" с "Любовта се превръща в пепел
" Joy Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 0
Мокси за новата тема

# 6
  • Мнения: 0
Мокси благодаря ти за новата тема
   

# 7
  • Мнения: 3 203
Мокси безкрайни благодарности за райското ни кътче  newsm51  love001 newsm51  love001 newsm51

# 8
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен дружина и приятно гледане на филма! Мокси прекрасна тема както винаги, Благодаря ти!!!

# 9
  • Мнения: 2
Мокси,благодаря за новата тема! Hug Hug Hug Hug

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 279
Здравейте пак

Аз понеже няма да гледам днес филма та исках само да споделя сега една новина която чух по БиТиВи-то казаха за Турция и един сериал Султан Великолепний как имало големи простести и че било недопустимода дават сараите и историите покрай харема на султана . Видях че са се надигнали доста на бунт и стачка. За турския СЕМ да не говорим.

Ей това е хем искат д аправят филми хем предизвикват бунт
Аз съм гледала епизод и половина от този сериал и не виждам нищо нередно в него. Това е действителността, а те протестират, сякаш е нямало хареми. А филма е изграден на база исторически факти.  Ненормални хора  ooooh!
Моксито, вземи промени това "Любовта се възражда от пепелта" с "Любовта се превръща в пепел
" Joy Joy Joy Joy

Божеееееееее, и ти си към новия сценарен екип, с Бганьо заедно!  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 11
  • Мнения: 0
Мокси, благодаря ти мила за прекрасната тема! Дано ако не със сцени от фирма, поне да можем с прекрасни снимки да я изпълним!
За теб!

# 12
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ето ме и мен в новата тема. Party
Моксито, Благодаря за темата. newsm51 newsm51 newsm51

Тъй като Росисан ме убеди да проследя филма до край, мисля по честичко да ви навестявам...разбира се ако нямате нищо против. Peace

Сега по същество... Thinking
Седя и си мисля...ако бебето е оцеляло при наръгването с нож, редно е да оцелее и след падането по стълбите. Защо?
Защото любимите ни сценаристи така са свикнали. Ще проследим още една бременност Ямурова със всички перипетии които ще последват. Накрая всичко ще е ток и жица! Peace
А има и нещо друго...ами ако това падане е нечии сън...? Колко пъти сме си мислили, че Еда пада, а тя взела, че сънувала. Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 832
Здравейте пак

Аз понеже няма да гледам днес филма та исках само да споделя сега една новина която чух по БиТиВи-то казаха за Турция и един сериал Султан Великолепний как имало големи простести и че било недопустимода дават сараите и историите покрай харема на султана . Видях че са се надигнали доста на бунт и стачка. За турския СЕМ да не говорим.

Ей това е хем искат д аправят филми хем предизвикват бунт
Това е защото не си познават историята и протестират срещу неща които са били напълно дейстивтелни.Не им харесвало че изкарвали султана женкар,ми той си е такъв има сто харема с ханъми,какъв е тогава  newsm78 newsm78 newsm78 А филмна е много стойностен и истински,но явно и при тях важи максимата-Когато някой тръгне да се издига,всички го дърпат надолу  ooooh! ooooh! ooooh!

# 14
  • Мнения: 9
Добър вечер момичета и момчета  Hug Гледам сте се подготвили за идване на г-н Яваш,мнооого хубаво  smile3508 Той е къде,къде по подходящ за такава роля от Къванч,ама айде...Приятно гледане ви пожелавам,въпреки че няма да има нищо приятно за гледане в този епизод  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт