Тема Незабравима (Unutulmaz) 122

  • 25 737
  • 750
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9


UNUTULMAZ- "НЕЗАБРАВИМА"
ЛЮБОВТА СЕ ВЪЗРАЖДА ОТ ПЕПЕЛТА!









С участието на: Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Синем Йозтуфан, Буура Гюлсой,
Фикрет Хакан, Дениз Гьокчер, Алийе Узунтаан, Хакан Ванлъ, Гьозде Мукавелат  и др.
     
Музика: Kıraç , Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Güler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Ünsal, İhsan Aydın, Müjdan Kayserli
Продукция: ATV 2009


 

Официален сайт на сериала
Сайт на сериала в портала на ATV
Епизодите наживо по ATV всяkа сряда-1
Епизодите наживо по ATV всяkа сряда-2
Епизодите наживо по ATV AVRUPA  всяkа сряда-3




                   


Музикални теми:
Kıraç - Turnalar     Kıraç - Acı çekmek özgürlükse    Kıraç - Unutulmaz     

Kıraç - Ayrılık    Halil Kurt - Ben seninle   
Halil Kurt - Senden Başka
               

Музикални теми с ПРЕВОД :
Kıraç - Turnalar  Kıraç - Unutulmaz  Halil Kurt- Ben Seninle  Halil Kurt - Senden Başka

Росисан   Ади






 Епизоди (АТВ) с български субтитри,
благодарение на: Росисан, Г-жа Броненосец, Деря Джамбазова и Т.Трайкова

54/1 54/2  54/3    54/4    54/5    54/6    54/7   
56/1    56/2    56/3    56/4    56/5    56/6    56/7













Назад към темите
тема1     тема2       тема 3    тема4      тема5       тема6   тема7     тема8   тема9     тема10   тема11     тема12     тема 13    тема 14   тема 15   тема 16   тема 17   тема18   тема19   тема20   тема21   тема22   тема23   тема24   тема25 тема26   тема27   тема28   тема29   тема30  тема31   тема32   тема33    тема34   тема35   тема36   тема37   тема38   тема39   тема40   тема41   тема42   тема43    тема44   тема45   тема46   тема47   тема48   тема49   тема50   тема51 тема52   тема53 тема55    тема56     тема57    тема58     тема59    тема60    тема61   тема62   тема63   тема64   тема65   тема66   тема67    тема68   тема69   тема70   тема71    тема72   тема73   тема74   тема75    тема76   тема77   тема78  тема79   тема80   тема81   тема82 тема83   тема84  тема85   тема86  тема87  тема88   тема89   тема90  тема91   тема92    тема93   тема94   тема95   тема96   тема97   тема98   тема99   тема100   тема101   тема102   тема103  тема104  тема105 тема106  тема107 тема108  тема109 тема110  тема111 тема112  тема113 тема114  тема115  тема116  тема117  тема118  тема119  тема120  тема121 


 
   


















# 1
  • Мнения: 80
И ето, пак имаме Нова тема на любимия ни филм,благодарение на МОКСИТО!


                 

# 2
  • Варна
  • Мнения: 329
Благодаря на Моксито за чудесно оформената тема и за това, че е оформила и сложила стихчето ми в началото! newsm51

Едно стихче от мен- за добре дошли в новата тема  Peace

         Среща

Кога дойде?!...
Не те чух да идваш?!...
Кой те пусна при мен?!...
Не съм искала да те виждам!...
А още по-малко в сърцето ми
да влизаш отново...
Да разрушаваш света ми...
Да получаваш любов наготово...
Това не е нещо ново...
Стоиш пак пред вратата...
Отново предизвикваш съдбата
и ми смущаваш душата...
Идваш...Обсебваш ме...
Тръгваш си...Оставяш ме...
Не мога отново да го преживея...
Всеки ден в несигурност да живея...
В ужасен страх...
Да не те изгубя пак...
И пак да ме заблуждаваш...
С красиви думи да ме омотаваш...
Да ме караш да се надявам,
а после си отиваш и аз страдам...
Не мога...Не те искам!...
Отивай си...Ще викам!...
Не ме карай повече да плача...
Нещастна с дни да се влача...
Объркана и съкрушена...
Съсипана и обезсърчена...
Искам да се смея...
Спокойно да живея...
Без болка, без сълзи...
Изпълнена с мечти...
Ти имаше вече своя шанс,
но истински обичах само аз...
Ти се провали...
Сърцето ми разби...
Не те искам вече!...
Стой от мен далече!...
Аз вече съм друга...
Искам да съм свободна!
Далеч от любовта трудна
и...невъзможна!...
Махай се! Заслужавам друга съдба!
С някой, който цени любовта!...

# 3
  • Мнения: 0
МОКСИ
БЛАГОДАРЯ
ЗА ХУБАВАТА  ТЕМА!


ДАНИ
ОТКРИВАШ ТЕМАТА
С МНОГО ЕМОЦИЯ И СТРАСТ
ВЪВ ТВОЯ СТИХ!


 newsm10 smile3501 newsm03 smile3521 smile3501

# 4
  • Мнения: 0
Добро утро и успешна седмица!

Мокси,благодаря за новата тема!

Дани,страхотно стихотворение!

# 5
  • Мнения: 0
Като се замисля отново за тази прословута целувка, ако е представа на някой от нашите любимци,то трябва да е след срещата,защото в представата и двамата са с дрехите с които са облечени в действителност.Няма как да си се представят с дрехите с които другия е облечен в същото време. Но защо някой от тях би си представял,че се целува с другия след като са се карали и са се заплашвали със съдилища. А по-принцип, аз не съм сигурна,но до сега не е имало такива представи,всичко което не е било реалност е било или сън. Не помня някой така да си е представял нещо. Та ми остават малки надежди  за тази целувка.Може би докато говорят в момент на слабост са се целунали, все пак са минали 4 години и двамата са жадували един за друг толкова време. В такъв момент човек не може да се контролира. Нищо,че е имало целувка на сценаристите пак няма да им пречи да им обтягат още отношенията.
Надеждата умира последна. Wink

# 6
  • Мнения: 46
Мокси,прекрасно райско кътче си създала за нас отново!!!
Дано си остане такова!
За теб

# 7
  • Мнения: 46
Като се замисля отново за тази прословута целувка, ако е представа на някой от нашите любимци,то трябва да е след срещата,защото в представата и двамата са с дрехите с които са облечени в действителност.Няма как да си се представят с дрехите с които другия е облечен в същото време. Но защо някой от тях би си представял,че се целува с другия след като са се карали и са се заплашвали със съдилища. А по-принцип, аз не съм сигурна,но до сега не е имало такива представи,всичко което не е било реалност е било или сън. Не помня някой така да си е представял нещо. Та ми остават малки надежди  за тази целувка.Може би докато говорят в момент на слабост са се целунали, все пак са минали 4 години и двамата са жадували един за друг толкова време. В такъв момент човек не може да се контролира. Нищо,че е имало целувка на сценаристите пак няма да им пречи да им обтягат още отношенията.
Надеждата умира последна. Wink

И аз с нетърпение очаквам да я видя тази дългоочаквана от всички целувка.Само да не се получи,както със сватбата,толкова надежди за нищо.Но и аз ще се  надявам да е истина Praynig

# 8
  • Мнения: 46
Добро утро и прекрасна нова седмица,компания незабравима!!!

 

# 9
  • Мнения: 0
Добро утро,гледах фрагментите отново и отново и все си мисля ,че ще има  целувка!!Успешна седмица! newsm51

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 232
Добро утро, приятели! Hug

Желая ви прекрасен ден и успешна нова седмица!

# 11
  • Русе
  • Мнения: 2 232


Моксито, за теб и Новата ни тема, с благодарност!

# 12
  • Мнения: 262
Добро утро мили момичета и Петко !!! Пожелавам ви Хубав ден !!!
Мокси, отново чудесна тема !!!


 

# 13
  • Мнения: 186
Добро утро !
Благодаря на Моксито за темата.
Много бързо изписваме темите, но и доста спам има покрай добро утро и лека нощ !
Но това му е и хубавото на форума на Незабравима, че е като чат тема, никога не спира, дори като няма фрагменти или серии за обсъждане.
Колкото до моето мнение за Еда, на някои може да им се струва крайно, но това е мнението ми за нея, не смятам да го променям, за да се харесам на някого. Но ако някой ме убеди, че греша, много бих се радвала. Моите хора в къщи не гледат Незабравима, заради нея. Писна им от лиглата и се отказаха още в началото. Естествено , за това са виновни сценаристите, но мисля си, че и други фенове е загубил филма заради нея.
Дано има малко повече разум в новите серии, сценаристите й го дължат, но аз вече се съмнявам.
Чакам си захаросания финал, пък дотогава каквото ще да става.


Хубав ден на всички ви !
Успешна нова седмица !


За феновете на Еда http://www.youtube.com/user/BurakCeren1#p/a/u/0/Bd2VjH82QLg

# 14
  • Русе
  • Мнения: 2 232
Дани, отново ни срещна с красивата си душа в "Среща"! Браво! smile3501 smile3501 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт