Жената Лъв - 50-та тема!

  • 16 634
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 156
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:


Жу
geripetrowa

gudzy

Кипра Маца


Джуличка
M_Nik
ReaNora



stefka.k



hayasy

tediko




Синеоч

wee.jess
sladko frape



benighted




Kamence
Гергина

polin_a
Cheburashka

Бенджи 2710


mozila

Чили

Вени***

Anni
страхотна
sweet_monii
спондж боб



 
С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


ЗА ДА СМЕ ЗДРАВИ

Старите ни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 , 33 , 34, 35, 36,37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49

Полезни връзки:


ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Two Hearts smile3525Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, newsm51  Two Hearts
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката

Последна редакция: вт, 29 мар 2011, 17:17 от tediko

# 1
  • Мнения: 11 338
Пу, първа  Flutter

Тедко, благодаря за новата тема.  Hug  


  bouquet

# 2
  • Мнения: 699
Тединко,  Hug Hug Hug   bouquet   bouquet   bouquet

Ей, ама не ми харесва така, появяваш се рядко и пуснеш нова тема, пък нямаш време да пишеш.

Цял следобед се опитваме да изкопчим от един сервиз какво двигателно масло слагат на едни наши камиони. Баси тайната. Ко си мислят, че няма да разбера ли, досега бяха гаранционни, карахме им ги в сервиза, вече не са, е, няма да им ги карам пък  Crossing Arms

ПП: лелееееееееее 50 та тема  ooooh! Юбилей направо!

# 3
  • Мнения: 156
Знам кога да дойда, беееее Laughing
А сЯ отивам да четаааааа Crazy
ТединкоHug Hug Hug   bouquet   bouquet   bouquet

Ей, ама не ми харесва така, появяваш се рядко и пуснеш нова тема, пък нямаш време да пишеш.

Ми, Хаяско, какво да направя Rolling Eyes Време не ми остава за нищо... сега седнах на компа, по някаква случайност мужО не е на него, и гледам Рейски пита за нова тема Laughing Иначе ми липсвате много, много, много Hug Нали все тичам нанякъде... не, че някой го отразява и отчита... така ми е загорчало на душицата, че чак не ми се говори...
Отивам да влизам в часссссс Whistling

Последна редакция: вт, 29 мар 2011, 15:01 от tediko

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 740
Цоп и аз новата тема

Тедиии Hug
ама си е баш юбилей , да го полеем
 


ко правите хубавици , то ще трябва и аз да ходя да ви чета назад , че  от понеделник не съм
 излезнала от тръстиката. Хаясче  superuu и съм хеви метъл !

# 5
  • Мнения: 2 274
Теди   bouquet!
Джуджиииииии, хелп! Имам нужда от помощ за новата пералня. Хващат ме дяволите докато настроя температурата на тая пущина. По принцип цветно нормално замърсено /програма 3/ се пере според програматора максимално на 60 градуса и 1000 оборота. Е, да, ама аз като цъкна 3-та програма и тва ми дава макс 30 градуса и 800 оборота и не ще повече - пищи кат съдрана! И се започва едно въртене на програматора докат откине и ми даде максималните 60 градуса за програмата. Аз не че пера цветното на 60, но то не дава и на 40 да го сложа. Същата работа е и като пера бяло пране - не ще да даде повече от 30 градуса. Вече си мисля, че тая джаджа за градусите е скапана  Tired.

# 6
  • Мнения: 6 274
Шляп!
Мерси за темата и честит юбилей!  Hug  bouquet
После шъ пиша, че нещо ми е скапано...
  Tired

# 7
  • Мнения: 11 338
Честит юбилий!!! Heart Eyes

После шъ пиша, че нещо ми е скапано...[/b]  Tired
Оф и на мен, но вече 4-та седмица ме държи  Tired

# 8
  • Мнения: 6 274
После шъ пиша, че нещо ми е скапано...[/b]  Tired
Оф и на мен, но вече 4-та седмица ме държи  Tired

Освен да сЪ нагушкаме и т'ва е.   Laughing Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 1 701
Всичко пера на 40 градуса. НА 60 или на 90 имам чувството, че варя дрехите и че ги развалям. Бялото ми се засича, тъмното ми избелява... Хич ме няма в прането. Simple Smile

След малко отивам да си подновявам личната карта и шоф. книжка и да си извадя паспорт. Стискайте палци да се размина с мин. глоба, че така съм ги оплескала сроковете!  Crazy


====
псссст, "скапаните" идете си купете по едни обувки, мори! Wink

# 10
  • Мнения: 3 898
  animal037

Докат' да вЪ настигна... Тединко, ко праваиш ти бе? Нова тема, пишеш, бришеш... Откога не съм те мяркала. Hug

Ренка, сега като те прочетох и се присетих навремето като си вземах пералнята защо всички ме съветваха да е с по-малко електроника. Много са красиви ама сложничко бе... Пък като се развали.... майсторите не са им свикнали още на тия перални с "чипове" дет' се вика.

Уиш, да му се не види. За два месеца си взех 5 чифта сандалЕ и па нищо нИ стАА.

# 11
# 12
  • Мнения: 3 898
Снежи, ще се повторя ама пак да ти каже, че много ми харесва как вятърът подухва клепарките на лъвчето от новия ти аватар. Таман да го напиша и загледах новия ти подпис  bouquet

# 13
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Честита юбилейна тема  bouquet Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 510
Тук вали вече цял ден!
Аз пера на една програма и само сменям градусите.

Общи условия

Активация на акаунт