Откраднат живот - ТЕМА 30 Наближаване до Критична точка

  • 37 491
  • 757
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 724
Откраднат живот

Новият сезон започва на 27 февруари в 20:00 ч.
„Критична точка е медицински термин – минутите, в които лекарите се борят за човешкия живот. В новия сезон зрителите ще проследят не само екстремни ситуации в лекарската професия, но и критични моменти в любовта и личния живот на героите“, Евтим Милошев.

Нови попълнения в лекарския екип на "Св. Кирил"
Велислав Павлов, който ще си партнира заедно с Димо Алексиев и Ернестина Шинова в Спешното отделение
Димитър Захариев, брат на Павлов

Наталия и Калин ще трябва да се справят с „критичната точка“ в съвместния си живот и да превъзмогнат повратен момент за семейството - Дария Симеонова

 
Актьорски състав:
 
Скрит текст:

 
Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
Дария Симеонова - Наталия Павлова(ПР на болницата)
Емил Марков - доц. Петър Захариев
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова (специализант АГ)
Моньо Монев – доц. Стефан Мазов
Десислава Бакърджиева - д-р Лора Хинова
Велислав Павлов - д-р
Димитър Захариев - д-р

Мария Каварджикова - Евгения Генадиева
                
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева
Милена Живкова-Гераскова - д-р Романова
Ернестина Шинова - д-р София Стаменова.
Никола Мутафов - д-р Пенев
Александър Димов - д-р Владов
Даниел Рашев - д-р Врабчев, анестезиолог
Наум Шопов-д-р Борис Тасев
Луиза Григорова - д-р Вяра Добрева
Диана Димитрова - д-р Зорница Огнянова, уролог

Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
Ангелина Славова - м.с. Ненева

Александър Алексиев - д-р Александър Василев.    
Радина Думанян - д-р Биляна Захариева

Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев  
Васил Банов - проф. Камбуров
Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева
 
Пламена Гетова - проф. Гочева, майка на доц. Мазов
Юлиан Вергов - доц. Виктор Банков, директор

ТЕМА 1  ТЕМА 2  ТЕМА 3  ТЕМА 4  ТЕМА 5  ТЕМА 6    ТЕМА 7   TEMA 8   ТЕМА 9  ТЕМА 10 ТЕМА 11  ТЕМА 12   ТЕМА 13
  ТЕМА 14 ТЕМА 15 ТЕМА 16 ТЕМА 17ТЕМА 18 ТЕМА 19 ТЕМА 20 ТЕМА 21 ТЕМА 22 ТЕМА 23 Тема 24 ТЕМА 25 ТЕМА 26 ТЕМА 27 Тема 28  ТЕМА 29


# 1
  • София
  • Мнения: 19 221
Охоо, то няма и месец дотогава.

# 2
  • Мнения: 3 818
Мириел, благодаря ти за новата тема!

Нека да си пожелаем сезон, който да ни е интересен и вълнуващ. И да се доверим на екипа, че знае какво прави Simple Smile

# 3
  • Кърджали
  • Мнения: 10 249
Тъй и тъй едва ви смогвам, поне да не ви загубя.

# 4
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема!  Да видим дали ще ни изкара до началото на сезона Grinning
Fairy, надеждата (за екипа) умира последна Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 818
Понеже така и така сме дали на сценаристите идеи за няколко сезона напред, мога да им предложа следващият да се казва Високо кръвно, щото ни го вдигат периодично Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 19 221
Нека да си пожелаем сезон, който да ни е интересен и вълнуващ. И да се доверим на екипа, че знае какво прави Simple Smile
А дано, ама надали... Joy
Поне ще има за какво да пишем

# 7
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 724
Благодаря за новата тема!  Да видим дали ще ни изкара до началото на сезона Grinning

Абсурд. Мисля, че около 2-3 ще имаме до началото на сезона.

# 8
  • Мнения: 6 833
Благодаря за новата тема! 🤗

Надявам се да ни изненадат приятно с новия сезон!

# 9
  • Мнения: 3 818
Благодаря за новата тема!  Да видим дали ще ни изкара до началото на сезона Grinning


Абсурд. Мисля, че около 2-3 ще имаме до началото на сезона.
На тази тема й давам най-много седмица. Като излезе промото, Мириел ще трябва да стои постоянно във форума, за да може да пуска нови теми през няколко часа Grinning

# 10
  • Wonderland
  • Мнения: 675
Четох, четох под прикритие, крайно време е да се запиша и аз в темата Grinning

С това мото "Критична точка" ми се струва, че драмата в новия сезон ще е х2 от който и да било от предишните Rolling Eyes Малко остана да видим какво са ни намислили!

Понеже така и така сме дали на сценаристите идеи за няколко сезона напред, мога да им предложа следващият да се казва Високо кръвно, щото ни го вдигат периодично Joy
Joy
Особено в последния сезон 

# 11
  • Мнения: 7 847
Не смогвам сега да ви чета, когато още не е започнало, но да се подсигуря, че тук винаги е по- интресно.
Благодаря за темата:ant:

# 12
  • Мнения: 3 818
Девил, добре дошла! Както виждаш, тук всякакви умни и безумни идеи са добре дошли Grinning

# 13
  • Мнения: X
Понеже така и така сме дали на сценаристите идеи за няколко сезона напред, мога да им предложа следващият да се казва Високо кръвно, щото ни го вдигат периодично Joy
ааааааааааааа, Fairy, цвиля от смях!!!!!! цвиля!!!!!

# 14
  • Мнения: 9 615
Благодаря за темата Flowers Hibiscus
Леле пак сте се развихрили докато съм на работа Joy , браво на вас, чак в нова тема пиша.
С това темпо, особено като пуснат промото и новите снимки ще избухне темата, Miriel, трябва да имаш тема на стенбай Sweat Smile

Мен също не ме кефят тези двамата и за разлика от вас смятам,че ще завъртят жена между тях-Зорито, дано не съм права, хич не би си отивала с никой от двамата, по-добре самичка.

Fairy, ние първо да изкретаме новия сезон, тогава ще мислим за име на следващия Joy

Общи условия

Активация на акаунт