Quiko ERA: Всичко, което трябва да знаете за безконтактните термометри

  • 21 419
  • 232
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 452
Най-голямото предизвикателство за нас е да стои мирна докато измерим температурата

# 16
  • Мнения: 556
Различни стойности показани в кратък интервал от време.

# 17
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
И за нас най-трудно е да задържим децата мирни докато се измери температурата.

# 18
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Най - трудно ми е да го задържа да не мърда, докато му измервам температурата.

# 19
  • Мнения: 10 686
С активен и енергичен тодлър на 2г 5м най-голямата трудност е невъзможността да го задържиш мирен на едно място за времето, нужно за измерването на температурата. 

# 20
  • Мнения: 4 593
Определено най-трудно е детето да стои спокойно и да не се движи. Отделно, че единственият термометър, в който съм сигурна, че ще измерва  вярно, е живачният, а той е опасен за деца.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 615
Затруднението е в мърдането на детето. Вдига много бързо температура, правила е и гърч от рязко вдигане и се налага понякога през 5 минути да меря. И за двете ни е неприятно, но няма как

# 22
  • Мнения: 13 544
Трудно е да накараш болно дете да стои мирно известно време, а още повече с термометър под ръка или в уста. За да съм сигурна понякога се налага да я меря два пъти.

# 23
  • Мнения: 442
В повечето случай, синът ми не иска да стои мирно, термометъра се размества и меря повторно.

# 24
  • софия
  • Мнения: 2 913
Затруднения имам с това детето да е спокойно и да позволи процедурата.

# 25
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Да сложа термометъра под ръката и да стои мирно, за да я измерим.

# 26
  • Мнения: 917
Много е трудно да измеря температурата на Влади,защото още като види термометъра започва да вика,не,не.С хиляди залъгвания го поставяме под мишницата или някъде там и проблема не свършва.Започва се едно дърпане да го извади. Меренето на температура на малко дете е кошмар.

# 27
  • Мнения: 668
Най затруднените ни моменти са,че не мога да ги държа докато отчете резултат термометъра.

# 28
  • Мнения: 1 406
Трудно ми е да му меря температурата понеже той постоянно шава и се опитвам докато спи да му е меря. Другия ми проблем е че термометъра показва различни стойности.

# 29
  • София
  • Мнения: 515
Много ми е трудно да меря температурата на сина ми, защото той не дава, не иска, дърпа се, бута, като му го сложа под мишничката го вади, плаче и доста пъти като боледува аз не зная колко температура има, което е много, много опасно.. Скоро си говорихме с мъжа ми, че трябва да инвестираме в един електронен термометър, за да не тормозим детето, а и да сме спокойни, че винаги ще имаме възможност да я премерим без драми и да сме наясно с температурата му

Общи условия

Активация на акаунт