Обсъждане на имотни обяви-10

  • 32 461
  • 787
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 25 737
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c15378721577129 … k=4mbogc&f1=4,
барем да си бяха оправили креватите/ на видеото се вижда/ за 200 000 евро.
 


То да бяха само кревати, ами масата каква свинщина и бутилки по земята. Елхата на терасата не я коментирам. Mr. Green
Но щом е Лозенец явно всичко е точно.

Моля, моля, не е кой да е Лозенец, а ул. Цанко Церковски....утре ще го гледам, да видим дали са изчистили вече.
Да не забравиш калцуни.
За да не се изцапаш.  Joy Joy

# 346
  • Мнения: 19 482
На мен жилището ми харесва, добро разпределение, топ квартал, подсигурени тераси, защото е ниско, без да е клаустрофобично. Цената също не е висока за там. Мебелите и завесите няма да коментирам, всичко е аут, но има потенциал да стане много добро. Единствено се опасявам да не е тъмно - утре Томева ще каже дали е така. Но мисля наситените цветове на стените и на мебелите спомагат за това впечатление и е поправимо.
П.П. Ненавиждам черно в интериор

# 347
  • Мнения: 9 774
"Цанко Церковски" - Даааа!
Интериорът наистина е въпрос на вкус, разпределението май също. На този апартамент и в този район - баните са нисък клас. Може пък парите да не са стигнали за тях. Но това няма значение, защото ремонт и обзавеждане се правят - сега или по-късно, но местоположението и изложението не могат да се променят, а разпределението - много трудно, ако не и невъзможно.

И на мен разпределението ми харесва, но все пак ми липсва информация за размерите и изложението (тъмно/светло) - апартаментът гледа към 3 посоки.

Като се сетя за други обяви в Лозенец (в хубавата му част), тази цена (без малко 2000 евро квадрата чиста площ) ми се струва съвсем разумна Simple Smile Дано да няма някакъв юридически проблем със собствеността.

Между другото, досега не съм виждала дървена дограма на балкон с такива прозорчета.

# 348
  • Мнения: 18 497
Томева, разкажи утре как е апартамента на Ц. Церковски.
На мен ми харесва разпределението, а тази част на квартала ми е любима.

# 349
  • Мнения: 25 737
Аз не съм фен на решетките, но в Лозенец има и до 5 ет решетки на някои места. Локацията и квадратурата са ОК. Собствениците са малко мърляви, но не е болка за умиране. Grinning

# 350
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 709
Ще ви разкажа.
За моите клиенти етажът е компромис, защото искат на високи етажи, последни, но локацията е много приятна и за това ще го гледаме.
Като го видя ще разбера, колко е "козметичен" ремонта, че такива уж козметични ремонти за 50 000 евро, съм ги виждала.

Лъки, за решетките има сега много елегантни решения.

# 351
  • Мнения: X
Това на Цанко Церковски стои от много време, не знам какъв му е проблемът. На мен по разпределението ми изглежда като в блок от 1990-те, но там не помня да има такива, има на Добри Войников. А също и заради подземния гараж за 20 К. Коригирам се, това изглежда да е в блока на МВР от края на 80-те, етажът е първи над гаражи.
 https://www.google.bg/maps/@42.6813107,23.32915,3a,75y,292.75h,90.19t/data=!3m6!1e1!3m4!1sM7GUHVfZbg9xKFuhVL8_8g!2e0!7i13312!8i6656

А снимките са много зле, не знам защо трябва така да ги деформират, нали който се интересува, ще иде и ще види действителните размери.
Ще чакаме Томева да разкаже.

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 17:14 от Анонимен

# 352
  • Мнения: 19 482
Да, снимките така са разтеглени, че купата в кухнята прилича на гондола....

# 353
  • София, Bulgaria
  • Мнения: 2 709
Това на Цанко Церковски стои от много време, не знам какъв му е проблемът. На мен по разпределението ми изглежда като в блок от 1990-те, но там не помня да има такива, има на Добри Войников. А също и заради подземния гараж за 20 К.
А снимките са много зле, не знам защо трябва така да ги деформират, нали който се интересува, ще иде и ще види действителните размери.
Ще чакаме Томева да разкаже.

Да, отдавна е, тръгнали са от 235 000 евро, има нещо, не е само цената...сигурна съм. Ще видим какъв е поредният филм, че напоследък сериалите ряпа да ядат.

# 354
  • Мнения: X
Да, отдавна е, тръгнали са от 235 000 евро, има нещо, не е само цената...сигурна съм. Ще видим какъв е поредният филм, че напоследък сериалите ряпа да ядат.

Съдейки по снимките, това най-вероятно е блока на МВР, на ъгъла на Церковски и Янко Софийски, етажът е нисък, защото е 1-ви над гаражи от 5.
Ей тука, крайният апартамент, с три изложения, отзад се вижда новата сграда, отстрани -старата с климатика и решетките, а отпред е Церковски:
https://www.google.bg/maps/@42.6812916,23.3289176,3a,75y,25.42h,94.26t/data=!3m6!1e1!3m4!1sYFn_ixuS_8JmO7mjSmtyKQ!2e0!7i13312!8i6656
Иначе локацията е супер, вътре си иска хубав ремонт, ама това се подразбира.
И аз си мисля, че има нещо освен цената.



Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 17:29 от Анонимен

# 355
  • Мнения: 25 737
https://www.bulgarianproperties.bg/offer/72591?ch=12#utm_source= … Property%20alerts

Нося ви един таван да обсъдим докато чакаме кусурите на жилището в Лозенец.

# 356
  • Мнения: 1 195
https://www.bulgarianproperties.bg/offer/72591?ch=12#utm_source= … Property%20alerts

Нося ви един таван да обсъдим докато чакаме кусурите на жилището в Лозенец.

Някои от скосяванията грам не са артистични Thinking

# 357
  • Мнения: 18 497
Снимката с мивката и скосяването над нея е...
В тези 110 кв сигурно са включени и квадрати от улицата пред блока.

# 358
  • Мнения: X
"Цанко Церковски" - Даааа!
Интериорът наистина е въпрос на вкус, разпределението май също. На този апартамент и в този район - баните са нисък клас. Може пък парите да не са стигнали за тях. Но това няма значение, защото ремонт и обзавеждане се правят - сега или по-късно, но местоположението и изложението не могат да се променят, а разпределението - много трудно, ако не и невъзможно.

И на мен разпределението ми харесва, но все пак ми липсва информация за размерите и изложението (тъмно/светло) - апартаментът гледа към 3 посоки.

Като се сетя за други обяви в Лозенец (в хубавата му част), тази цена (без малко 2000 евро квадрата чиста площ) ми се струва съвсем разумна Simple Smile Дано да няма някакъв юридически проблем със собствеността.

Между другото, досега не съм виждала дървена дограма на балкон с такива прозорчета.
Ако е блокът, който по снимките си мисля, че е, изложението е юг за хола, изток за кухнята и едната спалня, и север за другата спалня. Предполагам, че сегашната северна спалня е била кухня. Размерите не са ясни, но предвид силното деформиране на снимките едва ли са много просторни помещенията, иначе нямаше да ги разтягат така. Но разпределението е хубаво и позволява три спални с компромис неголяма холокухня, но пък с два прозореца. Само етажът за мен е прекалено нисък, първи над гаражи.

# 359
  • Мнения: 30
https://www.bulgarianproperties.bg/offer/72591?ch=12#utm_source= … Property%20alerts

Нося ви един таван да обсъдим докато чакаме кусурите на жилището в Лозенец.
Може би, квадратурата е в ярдове? Скосовете са артистични, защото ги е правил артист. По този начин всичко е ОК.😉

Общи условия

Активация на акаунт