Седмокласници 2020/2021 - Първа изпитна седмична тема - (14.06 - 20.06)

  • 89 953
  • 2 002
  •   3
Отговори
# 1 995
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Първите два профила се определят с държавния план-прием. Следващите 1 или 2 се избират от детето в 10-ти клас.
Ето това ми се е губело като информация.
Едно е да решаваш на 13 години, съвсем друго е на 16.

С уточнение за допълнителните ПП-училището ги предлага и може да няма като избор това,което ти трябва или пък да няма достатъчно желаещи и да не се сформира група.

# 1 996
  • София
  • Мнения: 1 847
Успех на художниците утре Kissing Heart

# 1 997
  • Някъде на край света
  • Мнения: 311
Успех на художниците утре! С лекота да изпълнят поставената задача!

# 1 998
  • София
  • Мнения: 17 591
Момичета, интересна насоченост са поели писанията, накараха ме да се замисля. Моята роля ще се сведе до разясняване и подкрепа при избора на сина ми. ...


А, аз само да уточня, че е ясно какви паралелки са желани - ама подреждането на това дали една много желана, ама с нежелан език да е над по-малко желана, ама с по-желан език, примерно... и така до много на брой паралелки... ми мързи си го. И за да не ги напраска както дойде просто за да се отърве и да прави нещо по-забавно... ясно кой е.

# 1 999
  • София
  • Мнения: 8 272
Дъждец, правилно мин. е 60% от Олито, като за Физиката, могат първите 18 да си ползват резултатите, но пък може и да не стигнат, струват ми се по-високи тези от състезанието (кати, това за теб)

При нас всичко е си влезе отново в релсите....пак ще се учи до 12 ч. Confused.  учи сериозно по История (не било за контролно), .... обещали са им и тази година ВО по История.
Предстоят оформяния...

beb4o_fb, дано всичко се размине на малчо.

Тъжно ми стана да прочета за злощастната съдба в нечии семейства, светли Hug и за теб и за детенце.

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 23:38 от Desem

# 2 000
  • София
  • Мнения: 17 591
Меги, и моята мома искаше само химия, но с немски.
Аз всъщност твърде смело приех, че може да ни стигне балът за сегашната химия и биология с немски, гледайки миналогодишния бал на паралелката с немски, но тотално изключих, че тази година има една паралелка по-малко. Така че нищо чудно да ни се реши дилемата.

Кати, доколкото знам, само от състезанието може да се ползват всякакви точки, независимо дали са ниски. От областния кръг на оли трябва да са 60% от максимума.
Моля някой да потвърди дали е така.


За тяхното, да. Има 57 т. за най-голям срам и ужасТ на всички - но... така се случи. "Най-добрия учител по физика", баща ми, почина ноември и... до там с добрата подготовка.
Знам, че шансовете са меко казани никакви, но... предпочитам пред химията (с химията ще е 3-о поколение, но пак по-добре физика).

# 2 001
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Успех и стиснати палци на художниците утре (вече днес всъщност)! Hug

# 2 002
  • София
  • Мнения: 4 895
Заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт