Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА-какво се случва реално? - 12-та тема

  • 41 214
  • 762
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Аха. Ами браво и честито на хората от квартала. В кварталите нататък наистина няма Били, незнайно защо - все в по-централните части са нацвъкани и в Левски.
Искам и във Владиславово една Била. Само такъв магазин няма там. Joy

# 61
  • Мнения: 424
Мони цената е сякаш леко над нормалната, обаче щом си го харесала вземай. Нямаш си на представа на какви безумни обяви попадам 4стаен апартамент със стся 4кв и да не пиша цени безумие. Цената не може ли лееееко да се договори?

# 62
  • Мнения: 681
А на мястото на бензиностанцията на Марешки(до Гранд Мола),също ще се строи Била.
Явно да поеме потока от хора от комплексите-Фемили Гардън,Лабиринт,Фамилия ,кв.Победа.

# 63
  • Мнения: 833
Тази сграда срещу ОМВ Левски наистина дълго я строиха и изглеждаше зле. Сега я лъснаха и има търговски вид. По-добре да се погледне нещо друго

# 64
  • Мнения: 247
В тази сграда съм ходила да гледам 4 апартамента на куп. Изпълнението ѝ не е от най-прекрасните, при все, че аз не съм я виждала във вид на строеж. Вратите са, евтини, изпълнението нищо особено, дограмата не изолира добре шума от кръстовището. Единия беше на последен етаж, даваха ми гаранция на покрива 20г.🙄. Другия с открита тераса 20кв, другите два с отстъпи над стаите. Не ми хареса, не се почувствах добре там. А вътрешния двор е ужасен, точно като в затвор, много подтискащо. Цените са високи за това което се предлага, но пък мястото е по-централно, та за това. Размерите на стаите бяха добри, не са някакви кутийки. И май това е.
А лелята, която развежда е бърррррр. Едно от най-неприятните същества, които съм срещала. Все едно е там да гони клиентите, а не да ги привлича.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Над Лидл Младост е оградено, визуализация на жилищна нискоетажна сграда, доколкото успях да видя. С рекламата на агенция Купивбг...

Аха, намерих на сайта им: комплекс С-max center (чудя се как ги измислят тези имена)

Последна редакция: вт, 03 авг 2021, 12:18 от Киса

# 66
  • Мнения: 11
По назад четох доста негативни мнения за западното изложение, което ме зачуди защо в моя апарамент, който е югозападен, със сигурност не става парник лятото, даже си пускам климатика 5 минути преди да се прибера и става приятно хладно.Най-обиковенни хартиени щори и пердета също успяват да спрат всичката светлина.
Не знам изолацията или дограмата дали имат значение, но сградата е строена 2007 и не мисля че са от най-качествените
Затова най-добре всеки да отиде на място в определен час и да си прецени Simple Smile

# 67
  • Варна
  • Мнения: 61
Над Лидл Младост е оградено, визуализация на жилищна нискоетажна сграда, доколкото успях да видя. С рекламата на агенция Купивбг...

Аха, намерих на сайта им: комплекс С-max center (чудя се как ги измислят тези имена)

950 Евро кв.м. Щяло да бъде луксозно строителство (незнам какво точно означава това). Първите 3 етажа - търговски площи, останалите 5 жилищни. Като последните 2 ще са само мезонети (явно не могат да отделят последния етаж като самостоятелен - там и тераси няма - само спални). Мисля, че есента ще го почнат.

# 68
  • Мнения: 1 997
Аха, намерих на сайта им: комплекс С-max center (чудя се как ги измислят тези имена)
а това ?!?!
Цитат
С детайла на последните два етажа, наподобяващи отворена книга, обогатяваме сградата със символика/вкарваме живот в сградата със символика. Книгата е цял свят, събран между две корици. Може да припознаете Вашия нов дом сред страниците!
Въображението ми не стига днес, за да видя тази отворена книга Rolling Eyes
По назад четох доста негативни мнения за западното изложение, което ме зачуди защо в моя апарамент, който е югозападен, със сигурност не става парник лятото, .....
Затова най-добре всеки да отиде на място в определен час и да си прецени Simple Smile
в последно време и аз установих последното
Гостувах в един апартамент със СИ и ЮЗ изложение , 2 етаж. Стопаните споделиха, че имат проблем сега в топлото време със СИ - пред сградата има празно пространство, а на това с ЮЗ вътрешен двор и сянка от дърветата там.
Две години съм обитавала жилище на последен етаж Запад-Север-Изток ( с прозорци на север и изток и външна стена за север ) - нямам оплаквания.

# 69
  • Мнения: 424
А аз да питам някой живял ли е в такъв хибрид, отдолу търговски център отгоре жилища. В смисъл явно има и плюсове всичко е до теб, но пък много хора, шум знам ли. По скоро ДА или по скоро НЕ?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 10 789
А аз да питам някой живял ли е в такъв хибрид, отдолу търговски център отгоре жилища. В смисъл явно има и плюсове всичко е до теб, но пък много хора, шум знам ли. По скоро ДА или по скоро НЕ?

За всеки влак си има пътници.
Аз обичам да ми е идеално тихо и вероятно в такава сграда бих се чувствала зле. Grinning

# 71
  • Мнения: 11
Баща ми живее над супермаркет.Шум 0. Даже по-добре според мен, защото вечерно време магазина като затвори и нямаш риск от шумни съседи отдолу Simple Smile
По-важното според мен е дали терасата ти се намира над такъв обект- тогава според шума ще е проблем.

ПП. Ходих на оглед на тази сграда в Трошево. Там нямаш тераса, а директно излизаш на покрива на супермаркета Grinning За някой може да е предимство

https://www.google.com/maps/@43.226457,27.8787153,3a,75y,22.93h, … e0!7i16384!8i8192

# 72
  • Мнения: 581
А аз да питам някой живял ли е в такъв хибрид, отдолу търговски център отгоре жилища. В смисъл явно има и плюсове всичко е до теб, но пък много хора, шум знам ли. По скоро ДА или по скоро НЕ?

Ако спалните са над магазина ще е голям проблем. Доставчиците идват рано сутрин, блъскат се врати, вика се и т.н.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 967
Лошо е над магазин. Новите сгради смесен тип имат вентилация, която минава през цялата сграда и шуми. Винаги има риск от хлебарки, а ако магазина извика да пръскат те се разбягават навсякъде, бусове, персонал, клиенти, шум... Плюсове нула.

# 74
  • Мнения: 424
Баща ми живее над супермаркет.Шум 0. Даже по-добре според мен, защото вечерно време магазина като затвори и нямаш риск от шумни съседи отдолу Simple Smile
По-важното според мен е дали терасата ти се намира над такъв обект- тогава според шума ще е проблем.

ПП. Ходих на оглед на тази сграда в Трошево. Там нямаш тераса, а директно излизаш на покрива на супермаркета Grinning За някой може да е предимство

https://www.google.com/maps/@43.226457,27.8787153,3a,75y,22.93h, … e0!7i16384!8i8192
Там е ресорант не е супермаркет, не е лоша сградата. В Cmax е по различно сякаш.

Общи условия

Активация на акаунт