На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 36

  • 71 974
  • 760
  •   1
Отговори
# 555
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Турците вече и филм правят за пазаруващите българи.
  https://fb.watch/a2tWe0kmFp/

# 556
  • Мнения: 688
Здравейте, влизам с въпрос: какъв адрес пишете при регистрация на хес кода, четох назад, да пише адреса на мола, но не ми го приема, писах и адресите на няколко хотела, пак не ми ги приема, научих голяма част от улиците в Одрин Joy

Аз писах адреса на хотела, в който спахме. Отначало не ми го прие, но видях, че не съм отбелязала на едното падащо меню района май беше. Огледайте си всичко ли попълвате✌

# 557
  • Мнения: 1 776
Задала съм го това, даже телефона си писах, пробвах и без него, пробвах с адреси на различни хотели, на мол Ераста пробвах адреса и не ми дава пак.

# 558
  • Мнения: 5 097
Задала съм го това, даже телефона си писах, пробвах и без него, пробвах с адреси на различни хотели, на мол Ераста пробвах адреса и не ми дава пак.

А кога е датата, която си задала, че ще влизаш в страната? Мисля, че трябваха 72 часа максимум преди датата, на която ще влизаш в Турция. Тоест ако пътуваш на 26ти декември, най-рано на 23ти можеш да си изкараш. Поправете ме, ако греша.

# 559
  • Мнения: 1 145
И аз си спомням, че имах някакъв проблем с въвеждането на адреса при Хес кода, нещо бях пропуснала и после прие същия адрес. Така че и моят съвет е да пробвате отново.
Що се отнася до San Siro, поскъпването наистина е много голямо. Аз купих 50 мл. за 55 лири в края на ноември.

# 560
  • Бургас
  • Мнения: 561
Здравейте Simple Smile
И ние бяхме вчера, но до Люлебургаз. За центъра не ни остана време. Ядки взехме от улицата на МОЛа- там също има много магазини.
[/video]
Здравейте! Кое е магазинчето за ядки, как са цените на това което взехте от него. На същата улица има магазин за млечни продукти пазарили сте от него? Аз се стягам за четвъртък да пътувам за люлето отново.

Снощи проверих - печения микс е бил 130л., шам фъстък - 140л.

# 561
  • Русе
  • Мнения: 7 076
Може ли да ми кажете има ли паркинг в близост до главния вход на Али паша чаршия? Някъде по улицата с банките? Thinking Били сме на хотел там, но хотелът имаше паркинг и въобще не съм обърнала внимание за обществен такъв.

Снощи си отварях мобилното приложение на ОББ. Реших от любопитство да видя курса на лирата. Останах втрещена. Безкасовият курс беше с 3 ст. по-висок от касовият. Никога до сега не е било така. Отделно, че беше 18 ст. И каква стана тя? По-изгодно е да плащаш в кеш. ММ ще ме убие, щото искаше оня ден да купим малко лири, а аз бях против. Тъй като в Русе са скъпи, мислех да купим от границата. Worried

# 562
  • Мнения: 3 282
viki има паркинг успредно на главната се пада, но не мога да обясня точно. Бяхме с приятели и го използвах за първи път. Минава се в улицата до автогарата.. Има някакъв мотел до него.

# 563
  • Мнения: 2 889
Вчера и аз се разходих за първи път до Одрин и въобще Турция. Разходката ми беше с чисто опзнавателна цел.

Честно казано, ми се видя доста хаотичен града, може би заради навалицата. Джамиите ми се видяха в повечко за сравнение с бройката на църквите в нашите градове. Беше трудно да се оправя на английски.
Разбирам че разходката Ви е била с опознавателна цел, но какво лошо от това, че хората там най-вероятно са по-вярващи от други. Мисля, че е само от ползва !
Относно английския - не им е задължителен, нали се сещате, но пък за сметка на това, доста добре вече говорят и смятат на Бг Simple Smile
Освен това темата е за ПАЗАР ...

# 564
  • Русе
  • Мнения: 7 076
viki има паркинг успредно на главната се пада, но не мога да обясня точно. Бяхме с приятели и го използвах за първи път. Минава се в улицата до автогарата.. Има някакъв мотел до него.
Олее, все едно нищо не ми каза Joy А къде е автогарата? Relaxed

Сега се сещам, че някъде срещу хотел Султан в улицата надолу има паркинг. Оттам като се тръгне и се излиза на Бим до Рибната борса. Някой ползвал ли го е този паркинг, тъй като съм минавала от там вечер късно, а после в ден неделя? Съответно тогава нямаше коли.

Камък ми падна Joy Днес безкасовият курс продава на ОББ вече е 15,8 ст. и е по-нисък от касовия.

Последна редакция: ср, 22 дек 2021, 10:53 от viki_1974

# 565
  • Димитровград
  • Мнения: 810
Относно паркирането - ползвам паркингите източно от пешеходната зона в центъра:
1
2
3
4
5
Има и други на същата улица.

# 566
  • Мнения: 3 282
Относно паркирането - ползвам паркингите източно от пешеходната зона в центъра:
1
2
3
4
5
Има и други на същата улица.
Точно този 2 имах в предвид в обяснението на viki. Благодаря за помощта. Поне вече знае къде е автогарата Joy

# 567
  • Димитровград
  • Мнения: 810
2 е на юг от Кервансарай до LTB, да не се сещаш за този, на запад от пешеходната: 6

# 568
  • Мнения: 3 282
2 е. В улицата покрай хотела излизаш на главната. Нали така?!

# 569
  • Димитровград
  • Мнения: 810
Да, само не знам кое е автогарата. Simple Smile
И паркингите са вече 10 лири на час.

Последна редакция: ср, 22 дек 2021, 12:39 от papaone

Общи условия

Активация на акаунт