Обсъждане на имотни обяви - 32

  • 44 603
  • 867
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
И аз се чудя, ladyzie агенция ли е Grinning Обявите й са все някакви твърде странни/крайни. Но в крайна сметка темата е за обяви, та не пречи да си чешем клавиатурите Joy

# 46
  • Мнения: 23
Здравейте,

Някой от вас дали си е закупил апартамент в South Project - близо до НБУ и дали имате някакво мнение за строителя / инвеститор, тъй като обмисляме покупка на жилище там.

# 47
  • Мнения: X
Ако искате, попитайте тук, може някой да знае: https://www.bg-mamma.com/?topic=1248083

# 48
  • Мнения: 2 408
Аз от любопитство цъкнах на един от рекламните линкове долу, и ето какво ми се показа - направо си представих как отглеждам децата си на 38 кв.м. насред кърищата и строежите:

По-скоро за да се посмеем го пускам. Макар че сигурно и там се набутват някои хорица, а после ще има 10 години да реват на общината защо нямало път, транспорт, училище, детска градина...
Цената е 1480/кв.м. - да беше в хубав квартал иди-дойди.

# 49
  • Мнения: 14 635
В хубава квартал няма как да е толкова евтино.Нека реват на общината,щом същата раздава разрешения за строежи.

# 50
  • Мнения: 222
Не съм брокер, мъжа ми инвестира в имоти и от време навреме пускам разни оферти, които ми харесват, преди да му ги предложа Simple Smile

Ето днес гледам тази нова сграда на морето понеже ще ходим към Созопол скоро.
https://m.imot.bg/details/1c167473463774714
Ако се обзаведе що годе луксозно ще му се взима поне 200лв за нощувка. При 60 нощувки за 12хил и да кажем 2хил разходи, би следвало печалбата на година да е около 10хил. Мисля че локацията точно срещу каваци е прилична, нищо че е в нищото. Какво мислите, греша ли?

# 51
  • Мнения: 9 876
Според мен, грешиш. Хем ще се дадат мнооого пари за довършване, хем ще ти е трудно да го управляваш дистанционно. Хем ако мислиш да ползваш фирма за управление на имоти, вероятно ще те прецакат нещо

# 52
  • Мнения: 6 293
Ами… пусккаш линк и изчезваш. Тука хората си коментират, на предишния ти линк беше същата работа. За мен това е леко грозно.
Ако мъжа ти инвестира в имоти, все трябва нещо да е научено. А ти пишеш най-лаишки за печалба от 10к.
Грешка има и тя е глобална. Печалба ще имаш едва когато сумата на вложението ще ти се е изплатила. А тя ще бъде доста над цената обявена в обявата.
При тоя кратък сезон и нежеланието на много хора да стъпват на бг морето, дори не би следвало да си мислиш за пълна заетост. Останалото е казано.
Съвесем отделен е риска това нещо да не се довърши-скелети по морето има, не е като да няма.

# 53
  • Мнения: 2 408
Ако не живееш там на място да го управляваш, забрави някой да ти даде 12,000 срещу само 2,000 разходи за управление. Че то почистване, смяна и пране на чаршафи и хавлии, ток и вода, инвентар като тоалетна хартия и шампоанчета, само това ще е сигурно повече при активно ползване.
За приходите - даваш им ключа и разчиташ на съвестта им да ти кажат колко нощувки е имало.
Аз съм спал няколко пъти по разни апартаментни комплекси на морето и на Банско - плащам там, ама собственикът взема ли парите, не взема ли, господ знае. Нищо чудно като дойде в края на сезона да си прибере печалбата да чуе "ми то нямаше много клиенти".

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 3 582
Освен това, 200 лв за нощувка е твърде оптимистично. На мен тази публикация ми прилича на съмнителна реклама. Сградата иска проверка, откога е решението за строеж, на какъв етап е, може и да не дочака акт 16...

# 55
  • Мнения: 9 791
Миналото лято на морето бях в апартамент в хотелски комплекс, но самият апартамент беше на частен собственик, не на комплекса. Комплексът управляваше и този апартамент. Да кажа така - не си даваха особено зор. Примерно терасата с масата на нея бяха ужасно мръсни, аз сама си ги избърсах, метох и мих. В останалата част беше чистено, но без особено усърдие.

# 56
  • Мнения: 4 673
На мен тази публикация ми прилича на съмнителна реклама.
още повече едни калпави обяви, едното беше последен етаж, протекъл и в нищото, другото беше нещо, което пак никой не би го взел.... какъв инвеститор с такива интереси Simple Smile

# 57
  • Мнения: 222
Аз не съм инвеститор, но се опитвам да помагам на съпруга ми с обяви, които са ми интересни Simple Smile Признавам си, че не разбирам особено и се уча.
Мисля че 200лв за голям 2ст си е добра цена, предвид, че хотелски стаи в района са по 100-150лв. Плюс това ще си го ползваме и ние понякога Simple Smile. Предполагам, че ако се сложат камери, плаща се по банков път и се наеме чистачка, няма да има проблем. 12 хил са на база 60 дни заетост, да кажем че целия сезон е 90 дни.

# 58
  • Мнения: 6 293
Камери???

# 59
  • Мнения: 18 503
Simple Smile Вие бихте ли наели апартамент с камери, ей така - да забавлявате собственика...

Този профил наистина е много странен, разгледах историята на постовете, не мисля, че има някакво отношение към НИ извън спаменето. Както доста други де.

Общи условия

Активация на акаунт