С последния триместър вече се фукаме, а Октомври месец с бебче ще си гукаме!

  • 11 113
  • 269
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 919
а неможе ли "КЛУБ :Октомврийски ДЕБЕЛИ мами"-като родят ще станат секси МААДАМИ! newsm78

 Joy Joy Joy  bouquet  bouquet  bouquet
Страхотно е!!!!!

[/quote]

ми тъй де и другото заглавие е готино ама сега с тез +12 кила, целулитено дупе, накъдрената ми коса /с голям зор я изправям/ не ме хваща боята кат се боядисвам...мога още да изброявам хич не се чувствам СЕКСИ..ма кат родим всичкчи живот и здраве ще станем джидани мадамки !

# 211
  • Мнения: 24
Няма проблеми срещата да е след 18.00часа . Там съм. Аз и без това съм на работа , та да не ставам нагла с моите " спешни , неотложни срещи" в работно време. smile3521

# 212
  • Мнения: 1 919
МАМА МИА разбра ли утре за срещата идваш ли?
На козирката 10 часа  абе от 10 часа е срещата много съм тъпа що написах 11...ПОСЛЕДНО 10 часа Blush Mr. Green
за сега сме
КОКИ
МЕГИ
Галентинасс

# 213
  • Мнения: 1 593
Суперско ще е да си бутаме заедно количките ама трябва да пуснат специален превоз за нас! Представяте ли си автобус със бройка майки и колички   

Няма бе, мятаме се на колата (нали си ми съкварталка  Laughing) и отиваме в парка. И Мегич и тя ще "обере" някоя безмоторна мама, и Ивонка и там, който още кара и айде.. на среща. Какво искате да кажете, че като родим няма да се видим ли, я  Naughty

Заглавието е супер!!!!   bouquet

# 214
  • Мнения: 276
Jenna ааааааа как няма да се видим.......тогава даже трябва да се виждаме по-често!  Grinning

# 215
  • Мнения: 157
galentinass , има сделка Wink

Аз да си призная какви глупости изпонамислих днес... Значи сутринта се събуждам и за да не будя мъжа си (че нали е отпускар, нека си поспи човека) хващам една от книгите, дето пише какво се случва в 7-ми месец с бременната... И да взема да прочета за тъпата листериоза... #Crazy  #Crazy  #Crazy И като се сетих как преди 2 седмици бях с температура, а те симптомите са такива... Олелеееееееееее, направо не ме питайте каква паника ме обзе - чак апетита си изгубих... После мъжлето ми ме успокои, че то това се получава от сурово месо, а аз с месото съм почти скарана...
Одеве бях на преглед и той ме наклевети и пред докторката какви съм си ги измислила и как щял "да ме бие с книгата по главата".... Жената се спука от смях с нас  hahaha

Иначе Бебчо е добре, отговаря на 28-ма седмица и 3 дни, т.е. - малко е дребничко, ама рита и бута като за световно! Малко, а пък силно!!!  newsm78 В тази връзка, мъж ми пак ме насоли, че съм качила само 10 кг, а то си е нормално, нали?

Ако правилно съм разбрала - главичката му е с диаметър 7 см, а плацентата майче е задна - това пък какво значи?

# 216
  • Мнения: 18
Ох, дойде ред да се разпиша и аз, че тези дни нещо не успявах да стигна до вас, та чак ми домъчня!!!  Hug  Hug Hug
Как сте, мами! Виждам, че има добри новини и при Светлето! Дано бебото да си стои и расте още дълго.  Peace Не съм спряла и аз да я мисля и дано дружно с нас да устиска.  Praynig Praynig Praynig fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Ивонка, абе тя твоята беба много бърза нещо, а!  Thinking Вие двете да не откриете сезона? Само се моля да сте добре и когато реши да излиза буболечката, да е пораснала, че по-рано и аз не давам да се показва.  Naughty
Карина, май почивка ти трябва. Като чета как си се ошашкала  ooooh! и направо настъхнах.  smile3556 Но важното е, че сте добре и че бебата расте и хубавее.  newsm10 Стискам палци да нямате повече такива тревоги.  Praynig
Меги, от известно време все се каня да ви питам за бенките и ти ме изпревари, щото един акъл за кое по-напред да мисли.  newsm78 Та и аз си имам вече и даже са ми в повечко. Хем слънце не ме е видяло това лято и пак са се появили досадите, не е честно.  Crossing Arms Но явно, че всичко е до кожа. Сега като се замисля що поражения има да оправям ....  ooooh! smile3518 То не беше целулит, бенки, а и килата къде ги забравих.  smile3555
По този повод днес бях на преглед при моя си доки, за да видим дали сме ги отрепали гадните гъби. Много си ми е готин той и още от самото начало ме предупреждаваше за килограмите, че в един момент ще започнат да ме тровят с трупането си, ама аз все не вярвах. И днес направо ме ковна, че вече си личали и че "грешката е в моя телевизор", че си ги виждам само на корема.  hahaha Жалко, че не мога да ви пресъздам точно ситуацията, но ме уби от смях този човек.  rotfImbo Ама как да му се сърдя, като не го прави да те обиди  Naughty, дори като се сетя ме разсмива цял ден. Иначе не се разминах с ехо-то. Както каза - от спортна страст да видим какво става в корема. Ами новините за щастие са добри. Това с прословутата ми плацента си стои така, за щастие не се влошава, но и бебата си расте, нещо което и Балев ми каза в понеделник. Джуджата е вече към 1780 гр. и от към тонове ни определи като отличници. Хубавото е че стойката й е таман, като за нормално раждане е застанала перфектно и дано да няма врътки, дето да ни пречат на това. За мое успокоение ни похвалиха и така. Сега стискам палци само микробилогията да излезе чиста или поне в рамките на нормалното, че вече ми писна да се занимавам с разни микроорганизми дето се чудят на чий хълм да поникнат...  #Cussing out #Cussing out  #Cussing out
Но стига с мен, че изписах пак цял ферман.
Да поздравя с добре дошли и новите ни мами! Чудесно е, че ставаме все повече и повече.  Hug  bouquet Дано ви е весело с нас!
galentinass, пишете ме и мен за срещата утре, но може по-рано да ви изоставя, че имам работа с баща ми после. Но съм там в 11, този път под козирката.  Party
Alyona, цяло геройство си е че си успяла да се свържеш с клиниката и още повече да си запишеш час. Аз съм и за срещичка в сряда, така че свиркайте и съм на линия.  smile3519 
Ani*Di, извини ме, че чак сега ти отговарям, дано не бъркам, че ти ме беше питала дали са объркали пола на бебето. Ми не са. Още при първата ФМ ми казаха, че е момиче, после моят доки си потвърди, но беше само 90% убеден, докато този понеделник вече окончателно ни разкриха и дори ни снимаха джаджата. Ей, днес щях да я показвам на майка ми тази снимки и забравих.  smile3555 Голям съм заплес!
маграт, леле с толкова рода на главата не е лесно. Няма ли поне накрая да ви оставят малко на мира с бебата?  Rage
Jenna, браво! Ей на това му се вика шефове! А целият комплект изглежда страхотно. А, и честито за комонавта.  newsm10 Знаех си, че няма да ти убегне и рано или късно ще е твой. Аз вече се замислям от къде тук, във Варна ще си намеря нещо хубаво като за баш зимата. То аз от сега като гледам какви бози има и се отчайвам. Но има време, няма да го мисля още.
Съжалявам, ако съм пропуснала някого, не е умишлено.  Praynig 
Сега ви оставям, че нещо на глад отива работата. Пък трябва да се грижа за кръшната фигура!  Mr. Green
Лелеееее, колко съм изписала.  ooooh! Спирам преди да сте ми набили!!!  Mr. Green boo
   

# 217
  • Мнения: 1 919
в 10 часа е срещата не в 11 бе МАМА МИА

# 218
  • Мнения: 1 593
Виодиди,

някои шматки и по-далеч стигнаха в страха си от листериоза  Laughing (визирам най-вече себе си) - споко щом бебо е активен, друго нищо няма значение.

Мами, искате ли да залагаме коя от нас ще се похвали с първото нормално родено бебче (щото със секциото е ясно, че изненада няма). Аз изключвам близнашките ни мами от класацията (ясно, че те ще са 2-3 седмички по-ранко), както и Светлето (ясно е, че няма да я мъчат на болнично легло до 40та седмица я), и залагам наааааааа.... newsm78

М-не, отказвам се, да не зема сега да предизвикам съдбата.  Confused

# 219
  • Мнения: 157
Jenna, нали знаеш, че друго си е някой да те успокои, че всичко е наред!  Hug Длъжна бях да си кажа, та да ме убедите, че всичко ще е наред!  Ама какво щях да правя без вас  newsm78   bouquet   bouquet   bouquet

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 20:00 от viodidi

# 220
  • Мнения: 4 555
Здравейте, момичета Simple Smile

Моето кървене се оказа съвсем безобидно, било от маточната лигавица, предизвикано от едни глобули, дето ме накараха да си слагам, защото имам много левкоцити и бактерии в урината  Confused Та сега с тях ще се борим  Close


mishonka95 и аз съм като теб. Още не мога да си свикна с габаритите на корема (който рязко порасна много изведнъж) и постоянно се блъскам някъде!  ooooh!
Абе да ви кажа много съм зле  ooooh! Тръгвам да минавам през една врата и виждам, че е тясно за да мога да мина направо и по навик се завъртам настрани  ooooh! И разбира се си цапардосвам корема  ooooh!
Още се мисля за тънка мома  hahaha, а като си видя отражението някъде от където минавам и правя ей такава физиономия #Crazy Въобще не мога да осмисля какъв хипопотам съм към днешна дата...

viodidi, а какво пише за листериозата в книгата ти?

# 221
  • Мнения: 1 572
лелееееее  ooooh! девойки, то да не излезе човек за някой час навън и вие сте изписали няколко странички!
Светлето е нашият герой! Нека стиска бебо още някоя и друга седмичка. Тя от неделя влиза в 30та г.с. - никак не е зле (с еднакъв термин сме двете   Grinning затова знам точно).
Маграт, леле тая рода акъл нямат ли! Как ще те дърпат от всички страни! Ти свой живот и право да дишаш нямаш ли! Я да ги отсвириш по азбучен ред пък, ако щат да се цупят.
Меги, за бенки .... уф и аз имам една като висулка баш на зърното .... гадост. Появи ми се първите месеци на бременността, мисля някъде към 12 г.с. още. Моят доки я гледа и каза, че не е страшна. После друг гинеколог ми каза, че тези били на вирусна основа и се горели, но единствено кожен лекар може да прецени. Често се появявали по време на бременност поради срива в имунната система в началото. Днес сутринта си взех направление от GP-то за кожния диспансер и ще ходя там в понеделник. Искам да се оттърва от гадината, защото ми се струва, че ще пречи на кърменето - ами ще е постоянно в устата на детето и или ще го зарази с нещо или ще я откъсне при засмукването и пак страшно  Thinking
Джена, вас в щатско ви признавам за герои! Това да се бачка до последния ден си е чиста проба садизъм. Ами то добре, че е този интернет да си напазарувате виртуално, че инъче ще е голям зор да търчите по МОЛ-овете.
Ох исках и на други да отговоря, но мозъка ми не побира толкова инфо за повече от 30 секунди .... Blush
За срещата в Понеделник - аз вечер не мога щото с мъжо търчим по магазини за ремонти и обзавеждане (но ако се съберете - дерзайте без мен) . Все още тая надежда, че ще се нанесем преди да дойде бебка  Whistling Още не сме избрали спалня и гардероб към нея .... а това май е доста важно ако искам да не спя с огромно шкембе на пода  Joy

# 222
  • Мнения: 157
Карина, ами пише, че това е болест, която за майката се проявява в седмия месец под формата на висока температура - 38 - 39 градуса, понякога със стомашно разстройство и затруднено уриниране (такова нямах!!!). Предизвиква се от по-сурови меса или разни видове млечни продукти от рода на синьото сирене (такова не съмяла,а за месото вече се отчетох - скарани сме!). В крайна сметка застрашено е бебчето - може да се предизвика преждевременно раждане до 2 седмици, ама то те майче минаха вече.  Embarassed  Rolling Eyes 

# 223
  • София
  • Мнения: 1 555
Здравейте  Hug

Днес на нас за 4 път тази седмица Софийска вода ни спря водата, вече и бележки не оставят. И уж от 9 до 19ч. но сега ми казаха в 21 часа. И в понеделник пак. А бе тея хора нормални ли са.....само в България това го има:2gunfire: #Cussing out #2gunfire Много ме ядосаха от сутринта, въпреки че с малко бебешки пазар нещата се оправиха.  Mr. Green

Говорите за бутането на бебетата - и при мен, хем ритка, хем понякога над и около пъпа и като тръгне да ме бута все едно от там иска да изскочи и си боли.  #Crazy Но на шушките сигурно им е тясно.  Heart Eyes

dobra - за срещата в понеделни ме пишете и мен.  Peace Само моля някой да напомни, че знаете, че съм голям заплес и като нищо ще забравя.  Все пак на предишната среща с 2 часа закъснение се появих.  hahaha Joy hahaha

Mexx - Добре дошла!  Hug

polly1234 - Ако не се запишеш за лекциите пак ще те пуснат, спокойно. Просто ще те добавят на ръка.  Peace Чакаме те във вторник.

pra - хич не се притеснявай за плацентата, 0-1 си е перфектно.  Peace По принцип чак средата-края на 8 месец става 2 и после към средата-края на 9 става 3 и се ражда.  Mr. Green Пък ти си вървиш нормално.  Hug Мен ме предупредиха просто, защото още съм в началото на 8 и вече ми е 2-3 степен. Хич да не се шашкате, в малко случаи плацентата остарява по-рано, пък и наистина доколкото четох пак може и по-дълго да се изкара с остаряла плацента.

Надя 73 - и аз много отдавна му се каня на това рисуване по коремите, във вторник ще си спретнем забавление.  newsm44 newsm44 newsm44

mishonka95 - аз всъщност не съм много изплашена, знам, че бебка вече е достатъчно голяма и при всички положения ще я оправят, само да да стигне 2500гр. и да мине другата седмица, когато ще завърши оформянето на дробчетата. Вярвам и на мойта лекарката, пък и тя не каза, че точно на момента ще тръгна да раждам, просто да съм подготвена, че има опасност да е по-рано. Но и тя не изглеждаше притеснена, даже следващия ми час за ЖК е за след 2 седмици, тъй че... и от това се успокоявам.  Wink Най-много ме тревожат покупките, оправянето на апартамента, легълцето и количката в края на август ще дойдат....ама искам Дева така че бебка да си стой вътре, за да порасне голяма и да е всичко подготвено. Party

Лелее....маграт тези хора защо така те тормозят.  Naughty Мисля, че е крайно време да си починеш малко....Simple Smile Пък другите да поемат малко останалите задължения.  Rolling Eyes На мен майка ми  примерно много ми се кара, че само скиторя, лекции, училища, магазини....и все ми се обажда през деня, аз някъде навън и тя само ми повтаря да лежа и да си вдигам краката. Ама това си е скучнооо....и обяснявам аз, че нито ми се подуват краката, нито отичат...ама кой да чуе.  Crazy

Jenna - абе тея американци може и да са луди, ама я да ти дава този доктор отпуска, че.... #2gunfire Пък помпата е супер готина и електрическа, поне от това полза има... Peace Няма и как да не си остане за теб, на нас ни казаха да не изпозлваме чужди помпи, защото било все едно да използваш четката за зъби на друг, все билогични течности минавали.

viodidi - тея октомврийски мами, освен че са секси са и много поетични. Супер заглавие.. Mr. Green А за листериозата взимай пример от Карина и Джена...те само нервите си скъсаха. Няма какво да се плашим....Simple Smile А за задната плацента - напълно нормално е.  Peace

Jenna, Наде - аз само да кажа, че и аз ще съм ви съкварталка, но чак като се пренесем. Новия ни апартамент  е в старата част, а майка ми и баща ми живеят във Овча Купел 2 та и аз колко години там съм живяла.  Mr. Green Като наминавам към тях и на вас ще се обаждаам.... Hug

mamma mia - браво на малката "голяма" госпожица да сте все така отличници. Hug А за гадинките, нали знаеш -  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Jenna - може ли след прегледа след две седмици да кажа.... hahaha Иначе то ясно, че ще е някоя от нас с началните термини...ама знае ли човек. За себе си все си мисля, че както се поготвям психически и току виж станало края на спетември, а аз още ще съм си бременна и вече полудяла от чакане. И ще съм забравила и дишане, и напъване и чудо....  hahaha Абе то хем сърби, хем боли.....

Карина - радвам се, че кървенето не е поради нищо сериозно.  Hug Бързо ги изтребвайте останалите гадини.  #2gunfire

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 20:23 от Ивон

# 224
  • София
  • Мнения: 1 555
Уф, момичета. Да ви кажа и последните новини около кученцето Сара.

В началото на седмицата ми писа една жена, която се заинтересува от нея, но каза, че иска малко куче и се разбрахме да докараме Сара до София, за да може тя да я види и евентуално да реши. Обаче сега и се обадих и се оказа, че тя вече се отказва.  Sad

Писаха ми и от Свищов, някакво момче или момиче не разбрах, казаха, че били сигурни, че ще я вземат, но до там трябва да я закараме. А то е тооолкова далече.... Sad Пък първо от Благоевград, после до Свищов, после до София  ooooh!....на всичкото отгоре нали лекарката ми забрани да пътувам вече и мъжът ми сам ще трябва да се справя с кученцето в колата. Пък и не знам колко са сигурни онези хора там.....като дете ми звучеше момичето/момчето, с което си писах и просто много съмнително.  Thinking Разбира се, ако тръгнем да пътуваме ще искам да се чуем по телефона. Но както закъсняваме с ремонта, мъжът ми и до майка си трябва да отиде, че и там нали оправя някои неща по къщата....въобще не виждам как ще стане.

Дано някак си се наредят нещата!  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт