Къде срещнахте половинката си?

  • 17 974
  • 203
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 329
Моят много добър приятел имаше много добър приятел в Испания,за когото много бях чувала.Оказа се,че ще се върне за малко до БГ.На един купон "цъфна" пиян като куче (нали се върнал в родината).Видях го за пръв път.В момента,в който влезна изпитах нещо.Компанията излизахме 1-2 пъти,но на мен в този момент не ми беше до мъже.На рождения ми ден дойде,но този път аз бях пила  Laughing и се събрахме.През половината време сме били разделени,защото той е там.Аз ту в България,ту в Испания.

Обаче скайпа си е голямо нещо  newsm03

# 151
  • България
  • Мнения: 181
И аз да се отчета - бяхме в един клас, той стоеше 6 години зад мен на чина и чак в 12 клас се престраши да ми признае, че ме харесва. После той отиде да следва във Варна, а аз в София, издържа точно един месец, отказа се, кандидатства наново приеха го в Сф-то и така вече 13 години сме неразделни. (пу-пу)

# 152
  • София
  • Мнения: 165
Запозна ни обща позната.Тя ме покани на кафе с идеята че ще присъства и нейн много добър приятел,който е свободен и много готин и така стана ,че си допаднахме с него,разменихме си телефони и днес вече сме семейсвто. Laughing

 Peace и ние така  Laughing

# 153
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз там в icq ,той ме намери Crazy

# 154
  • Мнения: 388
Реално - на стълбите на Софийския  Laughing месеци преди това ни беше запознала една позната и той ме учеше да играя билярд... После се оказа че сме учили в една гинмназия в съседни класове... но трябваше да дойдем в София за да се съберем... и така почти 6 години вече...  Heart Eyes

# 155
  • Мнения: 511
Една вечер бях излязла с моята приятелка на кафе.Докато се разхождахме и избирахме къде да седнем,срещнахме приятеля на моята приятелка,той беше с него.Ние седнахме на кафе и след малко те пристигнаха след нас.Тогава ни запознаха.

# 156
  • Мнения: 133
Хайде и аз да си кажа.Срещнахме се на моята работа.Тогава работех в магазин,а той беше доставчик.Там се намерихме  Simple Smile

# 157
  • Мнения: 76
На Димитровден, заведе ме бившия ми приятел, повечето гости бяха мъже, само Той гледаше нагло, с полуусмивчица, сдърпахме се почти веднага Laughing

# 158
  • Мнения: 133
В интернет Laughing

# 159
  • София
  • Мнения: 816
 newsm48Преди 14год. ни запозна бившият ми съпруг.

# 160
  • София
  • Мнения: 140
В една онлайн игра преди 3-4 години.Бяхме съюзници и се биткахме заедно Mr. GreenГолям смях беше.След известно време след общи приказки в скайпа и заговори за онлайн убийства ме покани на неангажираща торта/умирам за тортичка Crazy/, беше 21.01 неделя и часът бе точно -17:30 ч.Тя таз торта му изяде главата, та от неделя до сега билзо 2 г. ляга и се буди до мен kiss

# 161
  • Мнения: 368
newsm48Преди 14год. ни запозна бившият ми съпруг.

 smile3532 smile3532 виж ти какви неща се случват. Весело.

в интернет, бях доста резервина за този вид запознанства но сега никак не мисля така   bouquet

И ние така се запознахме. После се срещахме. Изобщо не съм си мислела, че ще се оженим като се видяхме. Амааааа....  така стават нещата понякога  newsm76 1dating

# 162
  • Мнения: 830
В училище Crazy и като пламна една любов...цял пожар Mr. Green

# 163
  • Мнения: 4 434
Запознахме се чрез братовчед ми  Grinning на моя бал  Peace

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 15:17 от Сисссс

# 164
  • Мнения: 3 294
В съседния блок  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт