Къде срещнахте половинката си?

  • 17 974
  • 203
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 571
В автобус!
Аз на път за училище,той за работа-пътувахме всеки ден заедно докато се престраши да дойде при мен/все пак имаме 12г разлика/и аз естествено му отказах..по-късно поправих грешката си Mr. Green
След 5г връзка/тайни срещи,раздели,изневери,проблеми/се оженихме и сега очаквам първото си дете

# 166
  • Мнения: 658
На тогавашното ни работно място и оттогава досега- вее 17 години не работим заедно Peace

# 167
  • Мнения: 1 259
В училище Crazy и като пламна една любов...цял пожар Mr. Green

Ми да... и ние така... а директора като разбрааааа, какво ли си е помислил човека... "ще ми открадне даскалчето"-както и стана Mr. Green

# 168
  • Мнения: 411
Ами в дискотека,когато бях на 20. Laughing
Сега съм на 25,той на 27,женени сме и си имаме бебче на почти 4 месеца. Party

# 169
Познавам го още от дете...и до преди 7г. не съм мислела,че ще съм с него някой ден.........лелеее
как стана тва незнам.............. Heart Eyesа вече си и  имаме едно малко ГоЛямо съкровище baby_neutral

# 170
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 611
В Университета по архитектура, строителство и геодезия, преди 18 години.

# 171
  • Мнения: 107
Ние имаме общо село и се познавахме само визуално,когато ми предлагаше срещи посред нощ!Аз се съгласявах и не отивах и така до 03.03.2001г в дискотеката започна всичко,а бях само на 15 той на 23 и така вече почти 8г продължава нашата любов!

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 337
на работа- беше ми шеф...после напуснахме и двамата и сега работим на разли4ни места Peace

# 173
  • Мнения: 183
на работа- беше ми шеф...после напуснахме и двамата и сега работим на разли4ни места Peace

Само дето ние и до ден днешен работим пак заедно.Вече 8г.

# 174
  • Мнения: X
newsm48Преди 14год. ни запозна бившият ми съпруг.

 smile3532 smile3532 виж ти какви неща се случват. Весело.

в интернет, бях доста резервина за този вид запознанства но сега никак не мисля така   bouquet


И аз в отбора..То даже чрез един сайт. Всеки се регистрирал на майтап. ТОй ме заговори първи, след няколко дни се срещнахме и така..Дай Боже всекиму ! Hug
И ние така се запознахме. После се срещахме. Изобщо не съм си мислела, че ще се оженим като се видяхме. Амааааа....  така стават нещата понякога  newsm76 1dating

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
В една дискотека , не ме видя и ме помете  Twisted Evil Close Mr. Green.И от тогава 12 и ...год. сме неразделни , чакаме и бебе.

# 176
  • Мнения: 48
в интернет преди 5 години и сега ще се омъжвам за него  Wink

# 177
  • Мнения: 690
Е как къде?! У КРЪЧМАТА  Mr. Green

# 178
  • Мнения: 97
Във кафето на ВУЗ-а. Запозна ни един общ приятел.

# 179
  • Мнения: 47
На кръчмето на 50метра от нас. А иначе живеехме през един вход но се познавахме само по физиономия.

Общи условия

Активация на акаунт