Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 238
  Честито бебче и от мен  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 951
zaiobaio, сискам палци за утре и ти пожелавам всичко да мине по вода и бързо да се възстановиш, за да се радваш пълноценно на бебетата  Hug

# 17
  • Мнения: 4
Честито на witch  да и е живо и здраво и много много щастие.
Честито и на рожденичката мисля че най голямото пожелание е скоро да гушкаш най- сладкото създание на света, бъдете живи и здрави и целувки от мен Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 79
Зайче, пожелавам ти много успех утре   bouquet. Всички ще стискаме палци и ще чакаме новината за появата на нашите талисманки  Heart Eyes

Аз имам едно въпросче  newsm78, някой дали е усещал когато бебето рита и някакво пукане. Чувам странно пукане от корема си вече няколко пъти, първо реших, че е компютъра, но днес както си лежах на тихо и спокойно чух същото пукане, точно когато бебка ритна  Crazy. Моля ви кажете нещо, че иначе със сигурност ще се обявя за луда  Crazy, а може и просто да си въобразявам, ама не съм сигурна  #Crazy

# 19
  • Мнения: 2
Зайче, стиснати палци и от мен. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Знам че всичко ще е наред. Ще чакаме новини.

# 20
  • Мнения: 4
Леле, пак нова тема и колко много бебовци са се народили вече ...  #Crazy
Да са ви живи и здрави малките бонбони. newsm63
Много да ни радват  Party
И аз вече така да искам да излизааа, дано да е по-раничко  Praynig . А татито не дава: "Да си стои и да едрее, докато му дойде термина!"
Аз съм на вълна покупки и май нещо не се справям мн добре ... не мога да се ориентирам по-летни или по-дебелички дрехи да взимам. Ето, горе-долу, до сега какво сме купили: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=334563&pid=11835765  и май май са все по-дебели нещата  Whistling

# 21
  • Мнения: 367
Ауууу честито на новото бебченце на WHITCH да е жив и здрав сладурко без колики . Да е късметлийче в живота Hug Hug Hug

Зайченцеее стана ли време мила и за твойте куклета  hug ? Разправят че страха бил голямо шубееее  Rolling Eyes ама споко дано всичко мине като по учебник и да си дойдете в къщи скоро скоро.
Ще стискаме палци здраво и ще чакаме новини . Но само хубавииии чу лииии  Hug Hug Hug
Много прегръдки за кураж и после да разказваш.
А за празното тумбаче една приятелка разказва, че било много кофти, като отидеш на контролен преглед след раждането и те гледат на ехографа и вътре празно - няма бебе   newsm78

Бебзз Честит Рожден Ден дано да си изкараш чудесно с любимия макар че няма да има алкохол и танци до среднощ.
Подаръка ти още се пече тази година но малко остава  Hug Hug Hug



Мадленка и на мен ми пука тумбака но не се притеснявай , прави си нещо детето , забавлява се. Няма какво да му стане или да се нарани.Пука и пръцка и хълца - всичко правят тез маймунчовци  smile3534 И с дъщеря ми беше така и аз все се чудех какво ли става и се тревожех  smile3503 пък ей я сега на 9 години нищо и няма newsm10

Maria-Chiara
точно са ти дрешките не се тревожи и са много красиви. Малкото бебе не може още да си регулира температурета така че дрешките трябва да са с дълго ръкавче в началото. newsm10
Бейлис суперска ти е количката . Аз не разбрах че вече сте си купили и си мислех че търсиш затова ти пуснах линка.  Hug

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 19:02 от Felina

# 22
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
a witch, честито синче!  smile3525 smile3504 Да расте здраво и щастливо с късмет и пари в живота  Heart Eyes!
Зайче, силно ти стискам палци утре и ще чакаме благи вести!  Laughing  newsm06 Дано да успееш да се наспиш тази нощ и утре бодра и спокойна да се видиш с малките!  Praynig
Мадлена, страхотна темичка, както винаги  Party  bouquet!

# 23
  • Мнения: 626
Честито бебче на а witch .
Честит рожден ден  на Bebzz  newsm59
Зайо стискаме палци да утре  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Айде няма ли днес нови бебчета  Crazy

# 24
  • Мнения: 37
Здравейте майски майчета
И да се извиня за спама  Embarassed
Да четитя на всички станали мами вече да са живи и здрави малките душици  Hug Hug
Преглеждах ви темата и ми стана толкова мило  Flutterминалата година по това време и аз тръпнех така в очакване GrinningИзкам да пожелая на всички леко и безпроблемно раждане и да си имате най най послушните и мили майски бебчета  много да ви радват да папкат и слушкат  newsm51 smile3525 newsm51

# 25
  • София
  • Мнения: 86
Честит бебок на a witch ! Да я радва много и да я слушка!
  ylinfant newsm51 smile3525 smile3521 newsm10 newsm53
Късмет на зайо, всичко да мине по мед и масло. Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 16
WITCH честит ти малък принц! Да сте здрави и мнооого да се радвате един на друг!

BEBZZ честит Рожден Ден! МНого щастие, късмет и здраве ти желая!

ZaioBaio - на теб леко раждане ти желая, прекрасни първи мигове с малките и мноооооого здраве!

Аз вече съм една щастлива мама. Simple Smile Малкия ми го дадоха днес и му се радвах много. Simple Smile 
За съжаление гърдите ми са много проблемни - много мляко, много твърди, имам температура...а малкия не може да суче, че имам плоски зърна, отгоре на всичко са размер К... Sad
Сега пийнах едно аналгинче и в 10 пак иде цедене..дано се пооправя, че ми писна от проблеми. Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 1 395
Благодаря ви на всички много за прекресните пожелания!  Hug Hug

Честито на новите мами! Катринка, малкият е такъв красавец! И то още от първи ден, не мога да повярвам!

Ние заформихме още тази нощ едно скромно парти - 10 човека играхме карти, играхме монополи, само музиката май е била силничка че и полицаи дойдоха  Mr. Green До след 4 сутринта сме седяли и днес се гушкаме с мъжа за почивка  Heart Eyes

Успех с коликите, успех на стискащите, успех срещу киселините и с каквото още се сетите, май не са ни малко болежките  Crazy

# 28
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да се отъркалям и аз тук.
Стискам всички палци, които имам за утре на Зайо и честитя от сърце бебчето на witch!   bouquet

# 29
  • Мнения: 194
Катринка, пробвай да си правиш компреси със гореща вода, вземи хавлиени кърпи от по-малките и ги мокри със вряла или гореща вода(колкото можеш да търпиш) и обвиваш гърдите, от топлото се отварят по-лесно каналите и лесно се отделя кърмата!
Мен това ме спаси (помогна ми бабата на съпруга ми, която е от старите акушерки Simple Smile
Стискам ти палци и успех, ако имаш въпроси или нужда да споделяш, насреща съм Hug
Лека вечер и целувки на малкия Рости Heart Eyes
Пращам ти тук съощението понеже ти е пълна пощенската кутия!

Общи условия

Активация на акаунт