Добрите квартали за живеене в София?

  • 57 059
  • 176
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 215
Няма такива.
Лозенец изглежда много по-зле от квартал със жилища за социално слаби в голям западноевропейски град.
Онзи ден се забихме около Симеоново, и буквално ми увисна ченето:
има някакви тузарски къщи разположени около нещо, което трудно би могло да бъде даже черен път.
Най-вече приличаше на тревно-пясъчен баир с камъни.
Припаднах.

# 16
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 624
Аз харесвам квартали с по-рехаво застрояване - примерно Хиподрума, Изток, Изгрев.
Свикнала съм и живея в южните квартали, но голяма част от тях са презастроени.

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 666
Южните и източните квартали са хубави.

# 18
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Мисля, че ще ти е трудно с тези финанси да намериш нещо прилично в добър квартал. За мен добър кавартал е Гео Милев, Редута, Иван Вазов, Стрелбище, Хиподрума. Аз в момента живея в Манастирски ливади и ми е много мъчно за стария квартал ( Гео Милев).

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 14:33 от ИраМира

# 19
  • София
  • Мнения: 1 176
Бели брези и Хиподрума са хубави квартали.
Лозенец и Иван Вазов обаче са ми фаворити.


# 20
  • Мнения: 34
Мисля, че ще ти е трудно с тези финанси да намериш нещо прилично в добър квартал. За мен добър кавартал е Гео Милев, Редута, Иван Вазов, Стрелбище, Хиподрума. Аз в момента живея в Манастирки ливади и ми е много мъчно за стария квартал ( Гео Милев).
Peace+Белите брези

# 21
  • Мнения: 212
Обожавам Изток...цялото ми детство е преминало там,самия квартал е спокоен и сравнително тих! Но пък е адски скъпо там! Иначе най-големи наблюдения имам над Дианабад и пак мога да кажа-това ми е един от най-неприятните квартали! Въпреки,че е хубав за живеене,е много прехвален и скъп,а не си заслужава парите!

# 22
Аз бих избрала Борово или Хаджи Димитър макар, че и Гео милев не е зле също бих предложил да се види ето тук http://www.sales.bcpea.org/?q=properties&field_court_value=4 … d_1=&tid[]=3&tid[]=2&tid[]=1&tid[]=4&tid[]=5&date_filter_1[value][date]=&date_filter[value][date]=2009-07-02&field_startprice_value[min]=&field_startprice_value[max]=&field_area_value[min]=&field_area_value[max]=&keys=
това е сайта на частните съдебни изпълнители като гледам ето това http://www.sales.bcpea.org/?q=node/412 изглежда много добре, в банкя като цяло е хубаво и е близо до софия а за тази цена близо 200 кв.м застроена площ изглежда много добре Simple Smile
аз бих препоръчала да си намериш нещо от http://www.sales.bcpea.org/?q=properties цените са много по-човешки не са толкова надути като при другите, мен лично много ме дразни че слагат 300% надценка на апартаментите и ужким има криза и поевтиняват, но не пипат цените а само се правят

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Най-вече приличаше на тревно-пясъчен баир с камъни.
Припаднах.
Че той целият град на това прилича, с изключение на идеалния център Rolling Eyes Ти къде живееш, че чак пък припадаш от подобни гледки?

# 24
  • София
  • Мнения: 7 215
Повсеместно издупчените улици а ла Бейрут са ясни.
Това, за което говоря, беше по-зле от отбивката към плажа за Силистар.
И по-стръмно.

Иначе живея горе-долу в идеалния център. Там дупки по малките улички има колкото щеш.

# 25
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
В София като цяло няма идеално място за живеене. Поне според мен Simple Smile. Защо не се ориентираш към близките градове?

# 26
  • Мнения: 32
За идеално че няма няма. Въпросът е прилично място на не много висока цена. Освен това се предлагат доста едностайни(стая + кухня) даже и за по-малко 40-45 000 до 50 000евро в посочените квартали.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 480
Яворов, Изток, Изгрев, Лозенец, Иван Вазов, Борово, Хоподрума, Бели Брези, Стрелбище, Медицинска академия, Гео Милев и разбира се част от центъра.
Сумата, която си споменала е малко скромна за добрите жилищни райони, но не е невъзможна, в никакъв случай.

# 28
  • Мнения: 206
Гоце Делчев( бившия Емил Марков), Стрелбище, Иван Вазов, Бели брези, с една дума - Южни райони

# 29
  • Мнения: 876
Света Троица  Peace Само дето май не спада към евтините...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт