Мартенската ни дружина, вече на една година!!!

  • 26 362
  • 708
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 135






Това сме ние 71
и си имаме
34 и  37


Нашите месечинки:

ДЕКЕМВРИ
29.12
Биляна на TaniaR
ЯНУАРИ
03.01
София Летиция на 'Кафе с мед'
ФЕВРУАРИ
04.02
Биляна на BiliBili
09.02
Симона на slancetoo
10.02
Лора на Sia
13.02
Яна на Шу
16.02
Никола на SZA
18.02
Рая на Tony_st
20.02
София на *Nikita*
Петя на Zora*
Александър на Elwing
21.02
Борис на cvetka-koketka
24.02
Илияна на simeonka
Мария на oki4
Ивайло на GalinaG24
26.02
Радослав на Нинчето
Мария на shushi_13
Константин на dideto
27.02
Светлана на glafira
Борис на vasida
28.02
Любомира на veselina_s_p
Тия на Мечо Пуух
МАРТ
01.03
Симона на Gery Moore
03.03
Борис на poli+
05.03
Денис на Svetleto_
Ивон на red_girl
Алек на vily_st
06.03
Джан на azi84
Никола на ivelina
07.03
Алекс на АлЕкС-мама
08.03
Андреа на ansipl
Никол на asturiana
Адриана на БОДЛИВКА
09.03
Симона на dilein
10.03
Крис на kikoikris
Тобиас на Deziderata
11.03
Валери на simona_stoyanova
Ева на Дидокс
12.03
Рая на mimix1979
Тодор на jivotinche
Алекс на adenis
Димитър на mama_bebcho
Владимир на *Elle*
13.03
Дариян на Nagaina
Елия на Elg
Марта на Incognito
Александър на heli_heli
16.03
Ванина на zori_tv
Мартин на dobro_nastroenie
Стилиян на natsti
Теодор на baby_moni
18.03
Боян на kris77
Теодор на dyMa
Калина на tedsan
Александра на melinda
19.03
Михаела на margoto66
Лъчи на C_v_e_t_i
Габриел на an_iv
Радостина на vesi_petrovska
20.03
Виктория на kris4e
21.03
Ангела на kikoimery
Теодора на Есме Вихронрав
23.03
Калия на stasi8510
Теодор на veroniki
24.03
Станимир на 22
Илия на nani_v
25.03
Стела на rossykv
Рая на бебе_Рая
26.03
Димитър на ТаняТ
29.03
Константин на Айрис
АПРИЛ
04.04
Гиновева на dimginjan
05.04
Виктория на dessiss


Най - едър мъж - Aлекс на adenis(4300 гр.)
Най-едра мадама -Мартина на слънчоглед (4550 гр.)
Най - висок мъж - Радослав на Белла (55 см.)
Най - висока мадама -Магдалена на lanselota (55 см.)
Най - подранило бебе - Биляна на TaniaR( 75 дни преди термин)
Най - закъсняло бебе - Калия на stasi8510 (12 дни след термин)
Най-често срещано мъжко име - Борис, Теодор
Най-често срещано женско име - Мария, Симона, Дария, Адриана
Ден, с най-голям бебевалеж - 13 и 16 март
Най - много момичета са родени на дата-16.03 (6 момичета)
Най - много момчета са родени на дата- 5.03, 12.03,13.03 (по 4 момчета)
Най-точна мама(бебе, родено на термин)-Георги на Ronja77
Първо зъбче-Лора на sia-на 4 месеца и 3 седм.


Класация за най-късно пробило зъбче: Дариян на Nagaina,  Божидар на Веве, Тея на marty24



,
Нашите снимки
Снимки за колажа изпращайте на baby_moni@abv.bg


Мартенчето стана на една-ура,ура,ура.

Винаги ще бъдат обичани
fever - мама на ангелче  Flowers Rose Flowers Rose  maria_d - мама на ангелче Flowers Rose Flowers Rose 
Danielkka  – мама на ангелче
Flowers RoseFlowers Rose marussia - мама на ангелчеFlowers RoseFlowers Rose
Бъдете благословени и със свидни рожби пак дарени!!!

# 1
  • Мнения: 276
 Слънце, мерси за темата.
 Аз качих снимки в албумчето, защото всъщност не знаех, че е специално за колажа, а видях, че има всякакви снимки вътре (то нали и други мами са качавали).
Хайде лека вече от мен!

# 2
  • Мнения: 660
Айде и ние тук!
Слънце -   bouquet

# 3
  • Мнения: 170
Слънце, благодарим!   bouquet

Да си пусна аз въпроса от миналата..
ЕДИТ: ще дойдете ли ако се организира протест срещу непрозрачността при прием в детските градини/ясли и липсата на места в тях? Става дума за големите градове, където има такива проблеми.. Ще пусна после линк към темата. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=486571.0

Въпросът е сериозен!

# 4
  • София
  • Мнения: 49
Който има желание и възможност да присъства на Националната среща, нека ГЛАСУВА!

# 5
  • Мнения: 1 734
Аз да се разпиша и тук.
Вероники, ЧРД на си жива и здрава и майка ти също!!!  bouquet Да си изкарате весело на празника!

Стаси, страхотна фото сесия. А снимката със заешкото костюмче ми е просто любима.

# 6
  • София
  • Мнения: 673
пльос и от нас

Слънце, както винаги темата е страхотна  bouquet

# 7
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Вероники, честит рожден ден! Бъди здрава, много обичана и винаги щастлива!

За майчетата, които кърмят - продължавайте докато ви е приятно и на вас и на дечицата. Това усещане е незабравимо и много рядко се повтаря.  smile3503 Може би говоря и от гледна точка на това, че за мен то беше много кратко, особено втория път и страшно недостатъчно. А имам и позната, която кърми дъщеря си до 2 и 1/2 години.  
newsm51 за всички кърмещи майчета.

Вили, 22, много са ни сладки дечицата. Ама и моята мома как само гледа кавалерите... и колко сладко се усмихва на 22... те това се казва чаровна майка  smile3503 newsm62

Имам един малко тъп въпрос - защо като ползвам линка със снимките на Вили и като избера "всичко от мартенички" ми дава само два албума? А този, в който Вили е качила снимките го няма. И не знам къде се качват снимките за колажа.  newsm78

# 8
  • Мнения: 4
Вероники, честит рожден ден, от сърце ти пожелавам само усмихнати, весели, щастливи и обичащи те хора с теб и около теб - ти го заслужаваш  bouquet

Роси, страхотна е Стела, толкова е пораснала, а в този тоалет Heart EyesНе й се притеснявай за храненето, я я виж колко добре изглежда Hug
Слънце Hug

# 9
  • Мнения: 170
Margoto, благодаря за комплимента. То на снимките не се вижда много-много, но на живо наистина ме гледаше едно такова .. заинтересовано.  Mr. Green Много ти е сладка мишката. И като ги гледам другите, всички ми се струват тооолкова послушни, в сравнение с Миро, че направо не знам как щях да живея, ако беше кротък. В смисъл, че ми е едно странно такова. Да не ви ги урочасам.. Пу-пу-пу!  Hug Peace

Снимките за колажа са в папката със снимките от рожденните дни. А защо ти излизат само два албума не знам... 

Абе аз защо не виждам снимките на Стела?  newsm78 В кой албум са?

Ох, лягам си, че ме чака масаж. Ама не за мене, а за мъжо... (тук трябва да се чуе пукане на кокалчетата на ръцете..  Mr. Green )

Спокойна вечер на всички!

# 10
  • София
  • Мнения: 5 285
Росикв, ми то вашата работа като нашата (с не-яденето имам предвид). СПОКО, ЗНАЧИ  Hug Hug Hug Калин 2 месеца беше бунтар, почти не приемаще не-кърма и после имахме пробив в храненето. Прояде месото с плодове. Зеленчуци, жълтък, сирене отказваше. Прояде първо сирене, сега много го харесва. Яйце сега хапва когато реши. Останаха зеленчуците - супер променливи (не)успехи. Определено не купувам зеленчукови пюрета вече, само отварях и хвърлях. С ръка сам яде грахчета едно по едно с голям кеф  Mr. Green Иначе давам зеленчуци на пара или отсипано от нашата зеленчукова супа (готвя с малко сол и без запръжки) - за ядене с ръка и с прибори, а успоредно опитвам с лъжичката. По-често отказва, но днес реши да ме зарадва и хапна стотина грама (пасирани). С две думи, рецептата ми беше да пробвам всичко, освен пасирано в шише, което е за съвсем крайни случаи. Ядем заедно тримата когато можем, аз ям пред него с възгласи колко е вкусно, давам за ядене с ръка, предлагам по-често през деня, сменям комбинациите и не настоявам особено, ако отказва. Тогава давам каквото друго яде и толкоз. Но не съм спирала да предлагам!
Рибка хапва ли Стелето?


За кърменето
, да ви кажа, решила съм да оставя Калин сам да си реши този въпрос. Видя се, че има дни, в които суче само вечер и нощем, така че все пак това вече не ни е въпрос на живот и смърт, нито пък пречка за работа или нещо друго. Така че смятам да си спестя едно изпитание, стигат ми грижите с другото хранене, че да си причиняваме и това. Разбира се, решението е много лично и индивидуално и всеки си има правото сам да прецени.

# 11
  • София
  • Мнения: 263
22, къде ще се протестира, решено ли  е или още се организира? Моля дръж ни в течение на темата  bouquet
  bouquet и за Слънцето и за новата темичка!
Ние бяхме зачезнали от София и нямахме нет, но съм прочела всичко.
Отбихме се първо до морето, та се видяхме с Мечо Пух и очарователните й дечица. Да издокладвам, че Тия е супер сладурана, а баткото  е много грижовен, само си гушка и целува сестричето! Но и тя е толкова готина и бонбонеста, че наистина предразполага за целувки и мачкане! Супер се радвам за срещата!

За нас с Мария не ми се пише- здрави сме- това е важно!

В снимка бг албумчетата са с пароли, затова дава да се виждат само 2. Ако си логнат като мартенички дава всички албуми Peace

# 12
  • Мнения: 967
Да се запиша само, че нещо не ми се пише нищо друго! То няма и какво де, Марти нещо е много кисел последните дни и днес окончателно ми изпили нервите!
Честито на Вероники и майка й! Всичко най-прекрасно!
Болничките да оздравяват!
С тази епидемия от морбили не смея да отида на ДК да премерим юнака!  Confused Нали скоро беше болен от бронхит и после веднага го повтори - та сега доста внимавам къде го водя - и по моловете не ходим, абе никъде, където има много хора. Вманиачила съм се, ама искам хубаво да се възстанови!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 753
Да се разпиша и аз в темата  Simple Smile
Вероники, чрд и на майка ти!   bouquet
Стела е розов бонбон  Heart Eyes , а и тортите си ги бива  Peace
Всички болни да се оправят  Praynig (и ние сме сред тях  Tired , дано поне се появи зъб, да не е "напразно" всичко  Crazy ooooh! )
Аз нали много често качвам снимки, та пак съм забравила паролата  Embarassed Blush ooooh! Embarassed и не мога да видя другите.  Embarassed

# 14
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Благодаря за насоките, успях да се справя. Големи сладурковци са дечурлигата  Hug

Аз май ще пропусна колажа, че много трябва да обработвам наличната снимка.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт