За вашето семейство

  • 5 301
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 100
Може ли да продължим по темата? Обвиненията са безпочвени, не занм от какво са се породили, но търсите под вол теле.

# 16
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 242
Къде се изгуби лейдито с розите и глезената-гледаната? Тя също беше много продуктивна от към нови теми.

Моля те, замълчи. Таман  е мирясала.

# 17
  • Мнения: 230
...моето семейство си е мое Whistling......колкото и да е тайфунно-отливно ,гротеска не липсва и дислУУУкация на битийна същественост...Освен,че телом се разминаваме нейде из континентите....душепорядУка ни е в наличност... Mr. Green

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 17:29 от Мари я

# 18
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Та значи по темата: Заедно от 28 години както повече от пишещите и четящите тук знаят.
                                  Когато се случи така, че и двамата да сме свободни в едни и същи дни и наследникът ни също съответно ги използваме за да пътуваме някъде, да се разходим, да свършим някоя позабравена домашна работа или просто да помързелуваме...
                                   Романтиката...ИМА я още! Жива е! Справяме се.
Толкоз за сега... Hug

# 19
  • Мнения: 4 569
Понеделник ми е за Гошето от 17.30 до 20ч. Вторник вечер съм красива и се отдавам на страстни ласки с любимия. Срядата ми е заделена само за Митето - да си подготви домашните, изкъпан, нахранен. Четвъртък, като подготовка за петъка, е за семейно посещение на ресторант. Като ми дрънне римайндера на Вертуто, отварям Вайото и правя онлайн резервация за Къщата с часовника.
Петъците са ден на майстора и ако съм в настроение, водя Гошето и Митето в парка. Събота и неделя разпалвам пламъка на нашето семейно огнище и до понеделника гасим пожара на нашата любов. И така вече 15 години...
Ох  Joy

# 20
  • Мнения: 537
Всяко семейство си е само за себе си. И няма такова нещо да се поучим от грешките на другите в съвместния живот, щото не тия другите ще живеят с твоя мъж нали? Освен да ти кажа, че мъжете мразят да им мърморят за щяло и нещяло...
Ние си нямаме дни определени за нас, когато дойде тогава.
милинка ме уби с график, мога да пробвам да го приложа и аз, десета година караме вече, да разнообразим малко.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 563
Аз пък съм седнала да се чудя от известно време има ли я, няма ли я у нас романтиката. Хич не ни е зле задно, много добре си живеем, но като чуя романтика си мисля за цветя, бижута, шоколад с ягоди, изненади, въргаляне по полянки, секси бельо, рицар и принцеса, все неща, които ние нямаме и не искаме. Явно представата ми за романтика е промита от гледане на романтични комедии. Simple Smile

Най-романтичното, което мъжът ми прави за мен е да ми носи кафе сутрин (редуваме се), вечер като си легна да дойде да стопли леглото и да ми говори абсолютни лиготии докато заспя и да ми праща смешки по чата и мейла през деня.

Добре върви бракът ни, вече сме 6 години заедно.

# 22
  • Мнения: X
Хайде, дами споделете, как е семейния живот след 5-10-15 години? Имате ли си определен ден от седмицата само за вас двамата? Определена нощ за романтика, за ресторант...? Как поддържате още пламъка? Колко неща са се променили и в какъв аспект? Определени дни за занимание с децата, за всяко различен ден...? Как се развива семейството ви, като комплект...? И какво още се сетите от брака си, което искате да споделити, добро или лошо. Като цяло дайте оценка на брака си. Излейте си душата. Peace
След 22 години семейният живот е страхотен!
Всеки ден,който поискаме е за нас двамата...или всяка нощ,която ни действа романтично...    Mr. Green
Пламъка поддържаме,като ръчкаме огъня...да не загасва!    Laughing
Семейството ни ,слава богу,засега ,се развива перфектно.

# 23
  • Мнения: 46 520
Аз хич не съм романтична, мъжът ми и той, от момента на запознанството ни любимо ни беше да си останем сами вкъщи (живеехме бая народ в една квартира и затова беше толкова хубаво да сме сами Laughing), да си сложим хубава вечеря и да си говорим. Това ни е най-най-любимото и си го правим в 90% от дните. Детето не ни пречи, пък и ляга рано.

# 24
  • Мнения: 7 947
Ми...нямам дни определени за нещо си. Преди - работехме с еднакво раб.време - вечер заедно, домошарски истории, то като се прибереш в 7 - кое тепърва да подхванеш, та чак да планираш нещо различно, събота и неделя - гледаме да не сме вкъщи - нещо разходка, гости. Сега ни е различно работното време, малко се променя ежедневието. Но пък винаги излизаме тримата - при време, рядко само ние двамата. Това става по празници, гостита, клубчета - ама рядко, примерно два пъти месечно. Нямам особени планове, нито графици, все още не съм се старала целенасочено да паля нещо, просто от само себе си нещата вървят в правилна посока явно.

# 25
  • Мнения: 135
Ми...нямам дни определени за нещо си. Преди - работехме с еднакво раб.време - вечер заедно, домошарски истории, то като се прибереш в 7 - кое тепърва да подхванеш, та чак да планираш нещо различно, събота и неделя - гледаме да не сме вкъщи - нещо разходка, гости. Сега ни е различно работното време, малко се променя ежедневието. Но пък винаги излизаме тримата - при време, рядко само ние двамата. Това става по празници, гостита, клубчета - ама рядко, примерно два пъти месечно. Нямам особени планове, нито графици, все още не съм се старала целенасочено да паля нещо, просто от само себе си нещата вървят в правилна посока явно.
Обеща да пишеш след 20 години как ще бъде.... е аз отговарям.... жената желае нежност и прегръдка, но заспива и мъжа си остава пак на сухо.... сексуално желание у жената почти липсва... няма за какво да се говори всичко е казано и предъвкано....  децата вече порастнали те развеселяват с историите си..... работа, работа и пак работа.... срещи с комшиите от време на време... и дежурното бягство в празничните и почивни дни.... че а си останеш вкъщи а става мазало!!!! tooth

 Из личните ми наблюдения на приятели, колеги и комшии... все от моето 40-годишно поколение!!!! Peace

# 26
  • Мнения: 7 947
И помня  Mr. Green
Иначе напълно ти вярвам! Като направя сравнение, когато се опознавахме колко по-вълнуващо беше - сега какво - знам дори номера на гащите му, да не влизам и в по-големи детаили   Joy

# 27
  • Мнения: 135
И помня  Mr. Green
Иначе напълно ти вярвам! Като направя сравнение, когато се опознавахме колко по-вълнуващо беше - сега какво - знам дори номера на гащите му, да не влизам и в по-големи детаили   Joy
За да има повече вълнуващи моменти след толкоз години... раздялата за ден, два върши добра работа... поне ще има за какво да си говорим... аз го практикувам от години туй покрай реките и езерата... да знаеш че върши перфектна работа... е поне при мен!!! Laughing

# 28
  • Варна
  • Мнения: 957
Може ли да продължим по темата? Обвиненията са безпочвени, не занм от какво са се породили, но търсите под вол теле.

Язък! А мислех да те номинирам за "Мисията е възможна от 23-я път".
По темата: като комплект се развиваме чудесно, днес разграфих седмицата 29 ноември-5 декември, не ми достигна 1 ден, ама карай.

# 29
  • Мнения: 7 947
Ще наваксаш на високосна, споко  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт