За вашето семейство

  • 5 299
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 735
След почти 10год. брак и преди това 7год. гаджета не се оплаквам от семейния живот.Колкото повече време имаме да сме само двамата,толкова по-добре се чувстваме и забавляваме.Покрай детето обаче,имаме малко свободно време и предимно съботата е най-приятния,спокойния и  лежерния ни ден.

# 31
  • Vienna
  • Мнения: 519
... жената желае нежност и прегръдка, но заспива и мъжа си остава пак на сухо.... сексуално желание у жената почти липсва...

 Из личните ми наблюдения на приятели, колеги и комшии... все от моето 40-годишно поколение!!!! Peace


Амииии, хаиде направете нешо, 4е жената да придобие желание. Ама нещо дето на нея ще и хареса, а не на предимно на теб. Това " аиде, давай да се ......" вътре, вънка, вътре, вънка, е ето, а3 съм готов. Е, това на всяка жена и писва мнооого бър3о, и като има едно домакинство до небето да 4исти, мие, бърШе, готви, глади, да ходи на работа, па3арува и оше 100 др. неща. Е, как да ти е до секс, енергията все някога се и34ерпва.


А, ина4е по темата - понеделник ми е 3а мен, спа нещо, ко3метика, спорт, му3ей, каквото ми е кеф. Вторник е детето наред. сряда съм на шопинг (няма гола да ходя я), 4етвъртък е ден 3а любовника (е, трябва и а3 да имам малко ра3нообра3ие в тоя живот), петък съм с приятели на кафене, ресторант... събота па3аруваме 3а вкъщи, готвиме, 4истиме (както дойде), ако не е минала 4иста4ката. неделя е ден 3а мъжа ми, романтика, свещи, секс. Като не е ден 3а детето, просто го слагам пред телеви3ора, то само си се 3анимава....

# 32
  • Мнения: 7 947
Щом 13 години тоя график работи - супер  Joy
Иначе...не е до вътре, вънка, просто годините оказват влияние както на желанието психологически, така и физиологично.

# 33
  • Мнения: 135


Амииии, хаиде направете нешо, 4е жената да придобие желание. Ама нещо дето на нея ще и хареса, а не на предимно на теб. Това " аиде, давай да се ......" вътре, вънка, вътре, вънка, е ето, а3 съм готов. Е, това на всяка жена и писва мнооого бър3о, и като има едно домакинство до небето да 4исти, мие, бърШе, готви, глади, да ходи на работа, па3арува и оше 100 др. неща. Е, как да ти е до секс, енергията все някога се и34ерпва.
Това звучи изтъркано, навсякъде във форума само за това се говори... тъпите мъже като мен го разбраха!!!! newsm78

Цитат
А, ина4е по темата - понеделник ми е 3а мен, спа нещо, ко3метика, спорт, му3ей, каквото ми е кеф. Вторник е детето наред. сряда съм на шопинг (няма гола да ходя я), 4етвъртък е ден 3а любовника (е, трябва и а3 да имам малко ра3нообра3ие в тоя живот), петък съм с приятели на кафене, ресторант... събота па3аруваме 3а вкъщи, готвиме, 4истиме (както дойде), ако не е минала 4иста4ката. неделя е ден 3а мъжа ми, романтика, свещи, секс. Като не е ден 3а детето, просто го слагам пред телеви3ора, то само си се 3анимава....

Итересно че за мъжо остана само неделя.... другите шест дни кучета го яли.... или е при курви и любовници.... или ходи на фитнес, белким убие желанието за секс в себе си!!! newsm78

# 34
  • Vienna
  • Мнения: 519
Не интересно, а нaро4но. Да има тръпка, така де....

# 35
  • Мнения: 100



Пена се събудила сутринта, издоила кравата, извела я на паша, събудила децата, нахранила ги, наточила косата, отишла на полето, косила, жънала, насякла дърва, приготвила обяд, нахранила децата, прибрала кравата, след това косила до вечерта, върнала се, приготвила вечеря, нахранила децата, изкъпала ги, почистила, седнала и изяла един комат хляб и легнала да спи с чувство за изпълнен дълг... обаче изведнъж скочила ужасена:
- Божке, Вуте ненаебан!


 Peace Peace

# 36
  • Мнения: 117



Пена се събудила сутринта, издоила кравата, извела я на паша, събудила децата, нахранила ги, наточила косата, отишла на полето, косила, жънала, насякла дърва, приготвила обяд, нахранила децата, прибрала кравата, след това косила до вечерта, върнала се, приготвила вечеря, нахранила децата, изкъпала ги, почистила, седнала и изяла един комат хляб и легнала да спи с чувство за изпълнен дълг... обаче изведнъж скочила ужасена:
- Божке, Вуте ненаебан!


 Peace Peace

След колко години семеен живот?

Не разбрах какво общо има в случая този виц, но  го харесвам по принцип, един от любимите ми е.
Рецепти за успешен семеен живот няма - хората са различни и по различен начин възприемат брака. Аз лично, след 20 години брак се чувствам отлично дори само като си седим заедно на дивана и си гледаме филмчета, няма нужда от свещи и шампанско. Хубаво ни е да сме заедно...

# 37
  • Мнения: 7 947
Така е, само си седите на дивана...и си се обичате, свикнали сте, приятели сте, не можете един без друг, но не е същото като първите години от брака, когато летиш някак  Thinking

# 38
  • Мнения: 135
Така е, само си седите на дивана...и си се обичате, свикнали сте, приятели сте, не можете един без друг, но не е същото като първите години от брака, когато летиш някак  Thinking

Да Вилико... летиш.... летиш и стигаш желаната височина... следва отваряне на парашута и бавното спускане... ама вятъра може да си направи шега и да те отвее неизвестно накъде... още по лошо е ако парашута не се отвори!!!!!! newsm78 Laughing
Дано сте ме разбрали!!!! Mr. Green

# 39
  • Мнения: 7 947
Вярно, вместо на дивана с любимия...можеше да се приземим при съседа  Laughing

# 40
  • Мнения: 1 174
Соте, стига де, мъжа ми е на 36, аз на 31 и съвсем скоро ще станем на описаната от теб възраст около 40 години, и не искам да става така - той да гледа да избяга по - далеч през уикенда, и аз да съм доволна от това. Да няма какво да си кажем...
Не казвам, че съм сигурна, че няма да стане така и при нас, само казвам, че не искам да става така.
А пък ти като някакъв оракул: "Парашута се спуска, спуска, ама може и да не се отвори ..." и съвсем ми попари бляновете  Confused

# 41
  • Мнения: 7 947
10 години...еййййййй, знаеш ли колко вода изтича за тва време  Wink
То и аз не искам. Или пък искам? Ако няма какво да си кажем...

# 42
  • Мнения: 135
Соте, стига де, мъжа ми е на 36, аз на 31 и съвсем скоро ще станем на описаната от теб възраст около 40 години, и не искам да става така - той да гледа да избяга по - далеч през уикенда, и аз да съм доволна от това. Да няма какво да си кажем...
Не казвам, че съм сигурна, че няма да стане така и при нас, само казвам, че не искам да става така.
А пък ти като някакъв оракул: "Парашута се спуска, спуска, ама може и да не се отвори ..." и съвсем ми попари бляновете  Confused

Не се притеснявай rosy_bosy.... при всяко семейство различно се развиват отношенията.... само ще кажа, че ако в началото е имало търкания, смятай че след 20 години брак едва ли ще е идилия!!!
Моите 20 години изобщо не бяха лесни... но пък парен каша духа ...взели сме поука от грешките... дано не ги повтаряме само!!! Peace

# 43
  • Мнения: 117
Моите 20 години изобщо не бяха лесни... но пък парен каша духа ...взели сме поука от грешките... дано не ги повтаряме само!!! Peace



Много си прав, ние също за тези 20 години се научихме да не влизаме в конфликти, решаваме всичко тихо и мирно, поучихме се от грешките си и се стараем да не ги допускаме отново, всеки от нас се научи да прави компромиси в името на другия. Затова в къщи цари мир и спокойствие, няма скандали и караници и т.н.

В общи линии бракът след 15-20 години май е един голям компромис ??? Shocked

# 44
  • Мнения: X
Моите 20 години изобщо не бяха лесни... но пък парен каша духа ...взели сме поука от грешките... дано не ги повтаряме само!!! Peace


В общи линии бракът след 15-20 години май е един голям компромис ??? Shocked
Зависи как го приемаш.   Grinning
Аз не съм направила кой знае какви компромиси нито със себе си,нито с принципи,или разбирания...
Въпрос на усещане за нещата е.Когато ти е добре с другия, още се гледате със закачливи пламъчета в очите,обичате да правите нещата заедно,липсвате си,когато се налага да се разделите,това за мен не е компромис,а обич,любов...

Общи условия

Активация на акаунт