За вашето семейство

  • 5 297
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Хайде, дами споделете, как е семейния живот след 5-10-15 години? Имате ли си определен ден от седмицата само за вас двамата? Определена нощ за романтика, за ресторант...? Как поддържате още пламъка? Колко неща са се променили и в какъв аспект? Определени дни за занимание с децата, за всяко различен ден...? Как се развива семейството ви, като комплект...? И какво още се сетите от брака си, което искате да споделити, добро или лошо. Като цяло дайте оценка на брака си. Излейте си душата. Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 7 992
Понеделник ми е за Гошето от 17.30 до 20ч. Вторник вечер съм красива и се отдавам на страстни ласки с любимия. Срядата ми е заделена само за Митето - да си подготви домашните, изкъпан, нахранен. Четвъртък, като подготовка за петъка, е за семейно посещение на ресторант. Като ми дрънне римайндера на Вертуто, отварям Вайото и правя онлайн резервация за Къщата с часовника.
Петъците са ден на майстора и ако съм в настроение, водя Гошето и Митето в парка. Събота и неделя разпалвам пламъка на нашето семейно огнище и до понеделника гасим пожара на нашата любов. И така вече 15 години...

# 2
  • София
  • Мнения: 23 097
Нашето семейство е вече близо 10-годишно.
Детето ни е още малко, така че романтиката е на заден план. Рядко излизаме само двамата. Мъжът ми често обича да казва, че "много добре си живеем"  Grinning Ако имах повечко свободно време лично за себе си, може би и аз щях 100% да съм на същото мнение  Wink

# 3
  • Мнения: 9 990
 Rolling Eyes Joy
Понеделник-за едното дете, вторник-за другото...така ли ви се струва, че живеят хората с деца? Crazy
Развитието е много относително.Няма как да цитирам тук суми и професии, че в друга тема ще се превърне, но и това пряко се вписва в развитието на едно семейство.Защото децата не са вечно на 3 месеца, а стават и на 13 години. Laughing
За нас мога да кажа само, че сме независими, доколкото можем да бъдем в условията в БГ, а това се постига с дълги години труд.Минава се през пикове и спадове, през трудности и дни на благодат.Но никога не може да е-понеделник за едното, вторник -за другото дете, а петък-за посещение при фризьорката.
пп.Всъщност, тонке, , когато детето ти порасте с една идея още, няма да имаш повече време за себе си, напротив.Има една такава възраст, в която то не може само да се придвижва където и да е и си ангажиран с водене и прибиране от училище, тренировки, език или рожден ден на приятелче-е, тогава ти се ще да е отново бебе в количка, ама нямаааа...

# 4
  • София
  • Мнения: 7 992
палмира, таз твойта свекърва много дашна... По цял ден да заделя... кога й остава време за романтика?

# 5
  • Мнения: 2 161
Ами аз искам всъщност да излея какво притежавам,къде какво държа,изобщо искам да се излея цялата...Може ли тук или да изчакам темата Под коя изтривалка си държите резервните ключове?

# 6
  • София
  • Мнения: 23 097
Rolling Eyes Joy
пп.Всъщност, тонке, , когато детето ти порасте с една идея още, няма да имаш повече време за себе си, напротив.Има една такава възраст, в която то не може само да се придвижва където и да е и си ангажиран с водене и прибиране от училище, тренировки, език или рожден ден на приятелче-е, тогава ти се ще да е отново бебе в количка, ама нямаааа...
Jizz, аз отсега я водя на занимания и вече знам какво е  Wink Е, ще стискам зъби, няма начин!

Сега виждам и питането за аспекта, в който се е променило семейството. Освен в материален (към по-добро) в друг аспект май не е много мръднало  Mr. Green Но споменатият аспект винаги може да се промени и в обратна посока...

# 7
  • Мнения: 25 636
Под коя изтривалка си държите резервните ключове?

Тази тема вече съм я пускала, не ползваш търсачката.  Crossing Arms
Джокер: беше озаглавена "Къде държите ключа от квартирата?" или нещо подобно.   Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 457
Ох, авторката, ама и ти едни теми пускаш Rolling Eyes. Нямаше ли да се омъжваш тепърва, какво сега си се сетила да питаш за след 15 години брак ?Tired. Вие изкарайте до тогава, пък сама ще разбереш кой ден за какво е Laughing

# 9
  • Мнения: 100
Ох, авторката, ама и ти едни теми пускаш Rolling Eyes. Нямаше ли да се омъжваш тепърва, какво сега си се сетила да питаш за след 15 години брак ?Tired. Вие изкарайте до тогава, пък сама ще разбереш кой ден за какво е Laughing

А!! Не! По-добре да се поуча от грешките на другите!  Laughing Laughing Laughing

А и не виждам нищо лошо да сподели който иска. Интересно ми е как живее едно БГ семейство.

# 10
  • Мнения: 25 636
Ох, авторката, ама и ти едни теми пускаш Rolling Eyes. Нямаше ли да се омъжваш тепърва, какво сега си се сетила да питаш за след 15 години брак ?Tired. Вие изкарайте до тогава, пък сама ще разбереш кой ден за какво е Laughing

Авторката ако знае и тя коя е...  Whistling Mr. Green
Как не си обърква никовете и паролите, направо ѝ се чудя.  Confused

# 11
  • Мнения: 5 577
Точно в момента романтиката е под критичният минимум.

Събота, почивен ден . Нормално средностатистическо семейство.
мъжа ми изпи заедно с  един роднина едно шише водка.  Crossing Arms
ходихме преди малко да оставим децата у баба им, и през целият път го обвинявах в алкохолизъм, а той се опитваше да ме убеди, че не е едно шише, че шишето си в къщи наполовина празно  ooooh!, толкова ме изнерви, че го изгоних да си  допие на квартален бар с друг негов приятел.  #2gunfire
не му трябваше много време да мисли.

аз съм сама и готвя миш маш. и го чакам да разговаряме  newsm78, но се чудя как да подходя, понеже наистина се оказа, че шишето е почти наполовина пълно.  Outta Joint

поне децата се наиграха качествено, понеже имахме и детенце гостенче.

секс поради лекарска забрана не сме правили в любовният смисъл на думата, от точно 2 месеца. разбира се правим други игри, но те са много далеч от романтиката.  Mr. Green

 ooooh! по принцип не сме толкова зле винаги де, брака не е лоша идея, аз виждам единствено всекидневната консумация на концентрат като проблем. понеже аз алкохол пия три пъти в годината и за мен това е много.


Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 20:24 от Вергилия

# 12
  • Мнения: 100
Ох, авторката, ама и ти едни теми пускаш Rolling Eyes. Нямаше ли да се омъжваш тепърва, какво сега си се сетила да питаш за след 15 години брак ?Tired. Вие изкарайте до тогава, пък сама ще разбереш кой ден за какво е Laughing

Авторката ако знае и тя коя е...  Whistling Mr. Green
Как не си обърква никовете и паролите, направо ѝ се чудя.  Confused

Добре, писна ми вече!!! Хора разберете, че не съм друг потребитал!!!! Накарайте някой модератор да ми провери IP като толкова не вярвате и ще мирясате един път за винаги.

# 13
  • Мнения: 6 301
Къде се изгуби лейдито с розите и глезената-гледаната? Тя също беше много продуктивна от към нови теми.

# 14
  • София
  • Мнения: 9 517
Ох, авторката, ама и ти едни теми пускаш Rolling Eyes. Нямаше ли да се омъжваш тепърва, какво сега си се сетила да питаш за след 15 години брак ?Tired. Вие изкарайте до тогава, пък сама ще разбереш кой ден за какво е Laughing

Авторката ако знае и тя коя е...  Whistling Mr. Green
Как не си обърква никовете и паролите, направо ѝ се чудя.  Confused
Най-вероятно просто ползва една и съща парола  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт