Идва лято-слънце, плаж, море, а на есен, моето тумбаче ще реве!Септемврийки 2012

  • 27 853
  • 749
  •   1
Отговори

Анкета

Гласувайте за заглавие на следващата ни тема!

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 735
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен!
Качих снимки на днешните покупки.Взехме си антиколик шишета,биба,кутийка за съхранение на сухо мляко (супер удобна със четири малки контейнерчета),отцетник за шишета,гребенче,ножичка и нокторезачка за ноктенцата....А и четка за миене на шишета  Laughing
Тедиииииии Crazy Днес на кафето не ми спомена ,че ще хайманиш към Мола и аз се точех на там,ама ме домързя де  Crazy
Утре сме на преглед,знам,че всичко ще е на ред,ама стиснете по един палец Hug
Утре ще се отчета!
Хубава вечер

# 736
  • Мнения: 40

Crazy как да не завижаме  Mr. Green та това си е мъж мечта  Hug


Вярно си е! Страхотен си ми е той!  Blush

Аз четох изискванията за нашата ОБ, където смятам да раждам, а и темата за там следя. Никой нищо не споменава за термометър. Явно, си е изискване на конкретната болница.

# 737
  • Мнения: 8
в Окръжна в Бургас също пише в списъка на болницата: термометър...

Момичета, усетихте ли снощи земетресението????  Аз защото - да.. чак се хванах за дивана...  веднага започнах да гледам по сайтовете обаче никъде нищо не беше упоменато... аз си бях сама вкъщи... и чак накрая не си повярвах... викам си "еййй моето дете ма ти здраво ми клатиш корема бе"  Crazy Crazy мен и лампата ми не е такава че да се клати.... па и  у фейса  никой нищо не писа...
И сега преди малко си пускам новините и чувам за труса в Турция по същото време!! И се оцъклих!  Shocked Толкова земетресения през живота си не съм усещала, колкото откакто съм бременна... Обаче снощи сериозно си внуших, че беба яко ме разклати  hahahaтя и без тва ми мърда корема накъдето си иска... чак и земетресение и приписах.... hahaha

# 738
  • Мнения: 0
Aglaya и аз го усетих, а тъкмо се каних да заспивам. Така разтресе тук при нас, че до 3.30 няма спане пак.  Tired Аз си имам един сайт където си ги следя тези трусове и това ми беше първата работа снощи, да проверя: http://www.emsc-csem.org/Earthquake/
 
Бели, честит ти рожденик!   bouquet Жив и здрав да ти е, много да слушка!  newsm67

Аз утре ще водя децата на басейн, та усилено съм се разровила да търся бански, ръкавели, пояси. Доста се замислям дали и аз да се топна, ама ще реша в последствие или... още тази вечер, като се видя в бански - може и да не ставам за пред хора, макар да не съм от тези дето им пука много. Laughing

# 739
  • Мнения: 2 802
Канелче ... всичко е много хубаво ... честито  Hug
Палчета утре и за прегледа  Praynig Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 40
Антония, аз на твое място не бих рискувала за басейна...  Confused колкото и да хлорират водата... абе, развъдник си е.

# 741
  • Варна
  • Мнения: 64
Ха-ха Карина, не бях предвидила да ходя до мола, ама като се прибрах нещо ми дойде енергията и хукнах  Mr. Green
Агира в мол Варна е магазина.
Фейт аз живачен имам и в краен случай ще карам с него ама....

# 742
  • София
  • Мнения: 104
Антония, аз на твое място не бих рискувала за басейна...  Confused колкото и да хлорират водата... абе, развъдник си е.

И аз съм на тва мнение. Предразположените като мен си гъбясват от нищо, въпреки, че откакто бях 13 седмица, да чукна на дърво, няма такива същества. Но моята лекарка ми е казала: Къпане само в морето, там от солта измира всичко, а басейните са развъдници.

# 743
  • Мнения: 466
Момичета, от снощи чувствам една тежест под гърдите и най-вече на средата между тях. Не знам как да го опиша. Имате ли представа какво може да? Някоя има ли подобен проблем. Предполагам беба притиска някъде. Нямам представа какво да пийна, че да се почувствам по-добре.

# 744
  • София
  • Мнения: 104
Аз не съм усещала такава тежест, но вчера като пробвах сутиени в един магазин се втрещих.  Вените по гърдите ми се виждаха като паяжини, ма толкова сини....Те верно, че ми станаха доста големи и твърди, ама тия вени ме изумиха. Надявам се да не е нещо притеснително.

# 745
  • Мнения: 0
Да, да... определено няма да влизам в басейна. Видях се в бански костюм - трагедия. ooooh!  Ще оставя за догодина, тази да се наслаждават децата.

Искам да попитам, момичета: дали да се мацна с един от тези кремове за изкуствен тен? Краката ми са първо едни бели, второ шарени, шарени,... абе никакъв вид казано накратко.  newsm78 Имам едно такова мазило от миналата година, което си купих, но така и не ползвах. Гледам още си е годно, но... дайте мнение, моля. Praynig

# 746
  • Мнения: 184
Антония, според мен по-добре се намажи с някое слънцезащитно мляко и се опъвай на сянка. Все ще хванеш тенче. Аз така направих-изкарах плажа под чадъра, и сега като ги водя на басейн пак ще е така.  Sunglasses

# 747
  • Мнения: 201
el_sol и моите вени са така и то не само по гърдите, ами по цялото деколте. Направо цялата ми кръвоносна система може да се разгледа, нз на какво се дължи ooooh!

# 748
  • Мнения: 40
Аз си се пека на слънце с фактор 20, но отивам на плаж след 15:30. Стоя около 2 часа обикновено. Е, няма шанс да стана шоколадова, но поне да не съм чак толкова грозно бяла. Освен това, ползвам едно цапало на AVON за преди слънце - мирише на сладолед с бисквитки Simple Smile "Гладна кокошка - просо сънува" да си докарам някакъв тен, ма поне на аромат го докарвам.  Blush

# 749
  • Мнения: 2 802
Хайде дами  Hug време е за ... НОВА ТЕМА!!!

Общи условия

Активация на акаунт