Магията на изтока - 17

  • 55 243
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Bilbao España
  • Мнения: 2
Честита Нова година,дами!Много здраве,щастие,късмет и повече хубави моменти през новата година!  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 562
Посмях се с една китайска комедия- One Night in Supermarket, слушаше ми се мандарин.Филмът не е нещо супер смислено, но на мен ми хареса, забавлявах се много.Младите актьори в главните роли ми харесаха.Песничката - също, а изпълнението на песента е на е главния актьор - Qiao Renliang.
Скрит текст:

                                                           Qiao Renliang

 

# 17
  • Мнения: 6 105
За много години  Hug

2 в 1 , благодаря за новата тема,много добре оформена-празнично Simple Smile

Само ми е интересно как са се залюбили Kim Tae Hee and Rain при положение,че той е в казармата или пък е станало преди това.Е,няма значение,като се обичат младите да се вземат Simple Smile

Благодаря и за инфото за предстоящи сериали.

Аз все още се оглеждам и се чудя кой сериал да започна,сякаш не ми се гледа много драми,ама май нямам голям избор Simple Smile

Хубав ден Simple Smile

# 18
  • Мнения: 9 188
 Shocked Много шумно тук.Ще ми трябват тапи за уши.
Ако продължавате така ще ви разкажа за китайският си сериал. smile3534

# 19
  • MJF
  • Мнения: 8 584
Ти ни разкажи  Laughing. Аз мълча защото изгледах само епизод на  The King of Dramas Episode 17 и коментара ми е повторение на предишен пост-трябваше да го завършат в 2012. Напъните им от 2013 окапезиха доброто начало и среда. Нещо  си почивам от празниците  Mr. Green, та чак не мога да седна да гледам.

# 20
  • BG
  • Мнения: 4 456
A за Рейн не се ли пишеха разни истории за хомо наклонностти? Аз с такова убеждение съм останала. Нещо за него и Гън Сок имаше и разни снимки техни заедно се ширеха из форумите.

# 21
  • Мнения: 6 744
Шоши, настигнах те с The King of Dramas. Междувременно наваксах и с някои от текущите многосерийни. Продължавам с останалите.

Появи се информация, че Kang Ji Hwan все пак ще се завърне на малкия екран, след проблемите с агенцията му, в романтичната комедия Incarnation of Money, където партньорка ще му бъде Hwang Jung Eum. Екипът зад драмата е този от Giant и History of the Salaryman. Излъчването е предвидено за Февруари и ще заеме мястото на Alice in Cheongdam-dong.

Lee Seung Gi също се завръща във фантастичен исторически сериал за деветоопашата лисица, само че този път лисицата ще е от мъжки род Crazy. Партньорка ще му бъде доста обичаната идолка от Miss A Bae Suzy. Драмата е с работното заглавие Gu Family Book и ще започне през Март след приключването на Horse Doctor.


Yoo Seung Ho обяви, че след приключването на драмата I Miss You ще постъпи в армията. Искал да отслужи дълга си заедно с връстниците си и за разлика от повечето от колегите си няма да отлага влизането.


Още една двойка излезе наяве - Oh Yeon Seo и Lee Jang Woo, които участват заедно в дневната драма Oh Ja-Ryong is Coming. Мацката участва и в шоуто We Got Married където неин екранен съпруг е Lee Joon от MBLAQ.


нощен гост, не само за Рейн, а и за много други звезди периодично се появява информация, че са на "другия бряг" Wink. Обикновено са разни измишльотини и търсене на сензация, породени от някоя папарашка снимка или монтиран фен клип. Виждала съм какви ли не извадени от контеста снимки, концерти и участия, събрани на едно място, само и само да се докаже, че еди-кои-си имат по-особени взаимоотношения. Особено пък за момчетата от популярните бой банди. Такава информация едва ли би могла да се приеме на сериозно.

# 22
  • Мнения: 9 188
Шош,това беше заплаха. Mr. Green и май подейства.
Като го изгледам може и да напиша коментар,но са 40 епизода и с моето темпо в началото на лятото може да го финализирам Laughing

 smile3513 Не вярвам.Всичко е долна лъжа на корейските жълти,оранжеви,кафеви медии.
А дори и да има нещо вярно ми се струва малко вероятно някой да излезне и да си признае.Не и там.

 Praynig Търся песен,която възпява кимче-то.Само не ме питайте защо,моля.

# 23
  • Мнения: 6 105
Някой гледал ли е: If Tomorrow Comes Най-вече въпросът ми е към 2 в 1 тъй като сериала е с повече епизоди.  Simple Smile

Също така се чудя и се мая(все още) да загледам ли The Thousandth Man. Надявам се да няма голяма драма,тъй като не ми се гледа твърде драматични неща.  Peace

# 24
  • MJF
  • Мнения: 8 584
Аз поразгледах снимки /обзори от различните корейски тв награди. Видях и се посмях с облеклата на някои любимци а даже и един с оранжев цвят коса мярнах. Сега като прочетох 2в1 научих че Lee Jang Wooснима нещо ново в момента а ми е любопитен.  Blush нали го оплюх добре, особено в началото на I Do, I Do. Моята "приятелка" Bae Suzy дали пак ще я накачулят с най-невероятни, меко казано  Mr. Green, аксесоари по косата?!  Laughing Но щом е исторически сериал най-много шапка с гердан да и се падне.
The King of Dramas
Скрит текст:
В 17-и епизод направо ме цитираха  Mr. Green Laughing когато говореше шефа на Антъни пред неговия шеф и сие на срещата по повод рейтинги, допълнителни епизоди.... само дето това се случи и на самия сериал. Разми се сюжета и изпуснаха набраната инерция. Едно нищо се получава когато комедия-пародия остане без тези 2 неща. От превюто за последния епизод останах леко озадачена , но чак не вярвам да е написано това което си помислих че видях. Чакам. 

# 25
  • Мнения: 6 744
Lee Jang Woo снима, но драмата не се превежда. Тя е от тези, всекидневните, които се излъчват в по-ранните часове на вечерта. Погледнах един епизод, видях много познати лица, наблягат на комедията, но колкото и да е ежедневна и да се схваща за какво става на въпрос, без превод не е същото.

Шоши, тази драма с Канг Джи Хуан ми намирисва на нещо от сорта на пародиите, които ти допадат.

If Tomorrow Comes бях почнала да го свалям, но след като погледнах 1-2 епизода нещо не ме грабна и се отказах. Същото се получи и с Tasty Life.

romanti4ka, The Thousandth Man е симпатично сериалче. Коментирахме го с freedoms, когато се излъчваше, че и двете го гледахме текущо.  Няма драма в смисъла, който си мислиш. В повечето време ще се усмихваш.

# 26
  • София
  • Мнения: 562
romanti4ka, наистина е много приятно сериалчето, а и главния си заслужава. Нов поглед към мита "гумихо" Laughing.

Аз тези дни съм отдадена на филмите - прочиствам компютъра си, че нещо много съм ги насвалила.

Chilling Romance  - филм за призраци, в главната роля  Lee Min-Ki и Son Ye-Jin - много приятен филм, с хубава история, любов и щастлив край Two Hearts.

Другия филм, който изгледах е трилъра  White Night, отново с ъс  Son Ye-Jin /много я харесвам тази актриса/ и с Ko Soo.Гледала съм двете японски версии - сериал и филм и мога да кажа, че и трите са добре направени и въпреки, че историята е една и съща, съм ги изгледала с интерес и трите и без превъртане.

И още един корейски филм изгледах, но му забравих заглавието- разказва се за по-различните и отношението на корейското общество към тях.Гей се жени за лесбийка срещу заплащане, за да може тя да осинови детенце с жената, която обича, а той - за да изпълни желанието на родителите си да бъде женен. Имаше един таксиметров шофьор с много негативно и гадно отношение към обратните, вследствие на което се случи трагедия.Разбира се,  като във филм, краят беше щастлив.Лично аз съм толерантна към тези хора, дори гледайки как лошо се отнасят с тях, будят у мен съчувствие, че не могат да изживеят живота си така, както искат, а трябва да се съобразяват с мнението на хората. Все пак природата ги е създала такива, или по други причини са преминали от другата страна. Cry

Имам за разчистване още десетина филма и още толкова сериала.Така че,  продължавам маратона след голямата почивка, която си бях дала Wink Laughing

# 27
  • Мнения: 6 105
Благодаря за отговорите,тогава ще му обърна подобаващо внимание Wink

Като го изгледам ще кажа какво мисля Simple Smile

# 28
  • Мнения: 6 744
romanti4ka, ако ти се гледа многосерийна драма ти препоръчвам My Love, Madame Butterfly. До сега са излезли 23 епизода и viki ги превеждат веднага, така че ще можеш да си го следиш текущо от тук нататък. На мен ми харесва и до сега не съм се оттегчила нито за момент. Героите са по-зрели и въпреки, че и тук я има досадната втора, решена да съсипе ГГ на всяка цена заради въображаема грешка от миналото, са ни спестени характерните приоми на незрели тинейджъри. Общо взето като за корейска многосерийна дрема се движи доста добре за момента.

# 29
  • MJF
  • Мнения: 8 584
Пфу, още не съм си на машината и гледам само по нещо качено на един от сайтовете "ми". Като се добера до моя мишок знам от сега че ще гледам Beautiful Rain и по ред ще обикалям клоните  Laughing.
Днес само таз седмичните епизоди на  I Miss You не Tuon. Само критики има към снимачните екипи. В множествено число защото имам чувството че през няколко епизода се сменят. Няколко епизода сюжет, темп, насоки вървят еднакво, после  ooooh! ново 20. След още няколко пак същото.  Мнооголошо качество. Язък за актьорите. То ме изби на  Laughing Mr. Green да гледам небивалиците на екипа.  Tired
 Thinking такава дълга филмова почивка си спретнах, че чак ми е чудно. Но скоро ида на филмовия фронт и ще.......  newsm66 преводачите.
И още един корейски филм изгледах, но му забравих заглавието- разказва се за по-различните и отношението на корейското общество към тях.....
 Laughing и аз не помня загавието, нищо че скоро се напънах за да го догледам до края. Ще го нароча за причина за кинопаузата ми. Mr. Green Шегувам се.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт