Окръжна болница - Варна -тема 5

  • 52 818
  • 848
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 747
ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА ЗА МБАЛ "СВ. Анна-Варна"

Актуален списък за родилното към 01.01.2012 г.
- Лична карта и химикал;
- Направление за хоспитализация;
- Обменна карта;
- Тоалетни принадлежности;
- Нощница, чехли, хавлия;
- Лигнин 1 кг;
- Левкопласт 5 см 1 ролка;
- Еднократни подложки (чаршафи) за легло 10 бр;
- Памперси;
- Мокри бебешки кърпички;
- Комплект пелени 2 бр;
- Олио и шампоан на Хипп;
- Бебешки дрешки (3 комплекта ританки, горна и долна камизолка, чорапки/терлички).
Това е според списъка, който закачен на 3я етаж в родилното отделение.

Цените за избор на екип за нормално раждане са 500 лева, за избор на лекар са 400 лева.
Цените за избор на екип за секцио цезарея са 550 лева, за избор на лекар са 400 лева. - към 01.01.2012 г.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 57
Записвам се да ви следя  Simple Smile

# 2
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
запис

# 3
  • Варна
  • Мнения: 25 276
Запис и от мен.

# 4
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 148
запис

# 5
# 6
  • Мнения: 318
 ThinkingСамо не ми е ясно защо точно олио и шампоан трябва да са на Хипп newsm78 newsm78 newsm78 , ако отидеш с Бочко например, предполагам няма да те върнат Joy Joy

# 7
  • Варна
  • Мнения: 25 276
Защото използват Хипп за всички бебета и няма как да следят всеки път кое е твоето дете, че да го къпят с Бочко. Ако всеки носи различна козметика ще настане хаос - кое бебе с какво да мият. А че 1 шише не отива за 3 дни е отделен въпрос Crazy Но на мен не ми взеха козметиката - явно са имали запаси.

# 8
# 9
  • Мнения: 11 747
Това за Хипп-а и аз си го помислих  Simple Smile

Момичета, а след като обикновените стаи, не Вип, си имат бани и тоалетни, то тогава за по колко човека са? По колко родилки настаняват заедно?

# 10
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Аз бях в стая в още едно момиче. Стаята беше само с 2 легла. Но има стаи и с по 3 легла.

# 11
  • Мнения: 11 747
Ясно, много добре!

# 12
  • Мнения: 8
На мен също не ми взеха козметиката. И аз бях в стая с още едно момиче. На нея й искаха козметиката, понеже я изписаха по-рано, но тя каза, че няма на Хип, а на Бочко и пак не я даде  Laughing

# 13
  • Варна
  • Мнения: 110
И на мен не ми искаха козметиката. А аз също носех и 2 комплекта пелени, явно от по-стар списък. И тях не ми искаха. В стаята бяхме две.

# 14
  • Мнения: 1
И моята козметика не я взеха, не ми искаха и пелените. В стаята бях с още едно момиче.

Общи условия

Активация на акаунт