Мнения за 32-ро СОУ

  • 151 515
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 136
http://www.school32.com/news_157_bg.html

Обявиха родителската среща  Hug

# 31
  • Мнения: 7 947
Здравейте, и ние сме първолаци в 32ро, връщам се да чета темата.  Peace

# 32
  • Мнения: 96
Здравейте, дъщеря ми също е приета в 32-ро, но за съжаление не при госпожата, за която имахме отзиви, че е добра. Дано все пак да има късмет. Някоя от вас чувала ли е отзиви за г-жа Спасова?

# 33
  • Мнения: 819
Здравейте, дъщеря ми също е приета в 32-ро, но за съжаление не при госпожата, за която имахме отзиви, че е добра. Дано все пак да има късмет. Някоя от вас чувала ли е отзиви за г-жа Спасова?

Не се сещам за такава госпожа, която да е водила 4-те класове...Да не е нова?

# 34
  • Мнения: 7 947
Здравейте, дъщеря ми също е приета в 32-ро, но за съжаление не при госпожата, за която имахме отзиви, че е добра. Дано все пак да има късмет. Някоя от вас чувала ли е отзиви за г-жа Спасова?

От къде разбра при коя класна сте - на мен казаха, че народителската ще разберем...

# 35
  • София
  • Мнения: 1 318

От къде разбра при коя класна сте - на мен казаха, че народителската ще разберем...
И на нас така ни казаха. Дори днес звънях да питам в 17ч. ли трябва да бъдем на входа /стори ми се, че 150 души родители биха направили голяма тарапана/, отговориха утвърдително, като казаха, че на място ще ни насочват към коя класна и паралелка сме Peace

# 36
  • Мнения: 7 947
Значи там ще се видим в 5, ще ме познаеш  Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 1 318
Значи там ще се видим в 5, ще ме познаеш  Joy
Ааа, с мъжа ми ще се видите и умната Sunglasses

# 38
  • Мнения: 7 947
Мина родителската. 1г клас сме, гжа Манчева Simple Smile    мъжа ти видял ли ме е? Grinning

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 35
Здравейте,
Ние сме I А клас при г-н Николов.Много се изненадах от това,че е мъж.Има ли мами на дечица от този клас,че не взех телефон на никой.Има ли някой отзиви за този учител?

# 40
  • Мнения: 96
Аз малко със закъснение отговарям, но разбрах от списъците, които бяха изнесени по обяд на таблото Simple Smile Иначе ние сме 1 ж Simple Smile

# 41
  • Мнения: 136
И ние сме ж клас  Heart Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 1 086
mariela_mimi, а на вас коя г-жа ви бяха препоръчали?
Ние сме във "В" клас, при г-жа Николова, останах с прекрасни първи впечатления! Simple Smile

# 43
  • Мнения: 819
Мина родителската. 1г клас сме, гжа Манчева Simple Smile    мъжа ти видял ли ме е? Grinning
Ние бяхме при Манчева...писала съм по-назад в темата, да не се повтарям, но аз лично не съм очарована от нея. Но на вас пък може да ви допадне.

За Николов също писах - децата много го обичат, добър е, но пък дисциплината малко му куца.

Николова е нова, тази година пое 4 в клас, на моята приятелка момченцето беше при нея, даже вчера я питах - доволни са от нея, вдъхва респект и дисциплината е на ниво.

# 44
  • софия
  • Мнения: 25 201
Ние сме в класа на г-жа Йончева. 1е  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт