За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 46

  • 56 186
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 161
здравейте мамчета Simple Smile
моята бебка след 3 дни прави 1 месец.
Да питам за храненето.
Храня я през 3 часа,като пропускаме вече нощното хранене,тя сама си го изключи.
Та идват 6,9,12,15,18,21,00:00 .. 7 хранения
Има пъти,дето със зор я будя...Промлем ли е ,ако пропусне хранене?

# 736
  • Мнения: 610
Искам да попитам нещо . Бебчо стоеше на дупе и се пусна и падна назад на килима преди да успя да стиган до него и си удари главичката на килима. Плака малко, ама му мина и сега си играе. Такива удари водят ли се опасни, да се притеснявам ли? На някого случвало ли му се е?

# 737
  • Мнения: 1 817
Колко още удара ще има... Laughing Grinning Споко бе! Нали така се научават. Wink

# 738
  • София
  • Мнения: 3 789
здравейте мамчета Simple Smile
моята бебка след 3 дни прави 1 месец.
Да питам за храненето.
Храня я през 3 часа,като пропускаме вече нощното хранене,тя сама си го изключи.
Та идват 6,9,12,15,18,21,00:00 .. 7 хранения
Има пъти,дето със зор я будя...Промлем ли е ,ако пропусне хранене?

Никога не съм си будила детето за храна. Ако детето е адекватно, силно и без заболявания, изискващи засилено или под час хранене, директно го оставям само да си определи режима.

# 739
  • Мнения: 1 817
Ей мъка е с тия режими, бях се отказала, защото видях, че смисъл няма и о, чудо, той сам си го направи. Сега ляга в осем и половина и става към шест и нещо. Яде по пет пъти, сам си ги е изключвал, като сутрин така и не можех да го науча да яде, както през деня, много малко хапва сутринта. Стига се мъчихте с режими, децата сами си показват! Party

# 740
  • варна
  • Мнения: 1 228
Малкия напоследък започна да ака през ден ,сега даже 2 дни не беше акал ,по принцип не ме притеснява ,но като се изака има малко по оформени частици ,не е твърдо ами може би малко по гъстичко от паста за зъби.Коремчето му не е подуто ,не плаче като ака не се напъва много ,но предполагам не е нормално акото му да е такова .Не иска да пие вода ,само на кърма е .

# 741
  • Мнения: 604
Ще въвеждам глутенова каша, как се разбира, ако бебчо има непоносимост към глутена  и след колки време се проявява?

# 742
  • Мнения: 184
Стига се мъчихте с режими, децата сами си показват! Party
С времето се убедих, че е абсолютно вярно!

# 743
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 559
 Какво мислите по въпроса скарлатина без Т и малинов език ,само с обрив , възможно ли е ? В много странно положение сме .  Сина ми в сряда го взех от училище с адски червени бузи и обриви ,много странни, сякаш е претоплен или по-скоро нажулен от коприва. Не го сърбяха ,дежурния лекар каза ,че е алергия , защото гърлото е спокойно . Пие Ериус и вит Ц ,но никаква промяна , от тази сутрин  го сърбят .

# 744
  • Мнения: 86
Какво мислите по въпроса скарлатина без Т и малинов език ,само с обрив , възможно ли е ? В много странно положение сме .  Сина ми в сряда го взех от училище с адски червени бузи и обриви ,много странни, сякаш е претоплен или по-скоро нажулен от коприва. Не го сърбяха ,дежурния лекар каза ,че е алергия , защото гърлото е спокойно . Пие Ериус и вит Ц ,но никаква промяна , от тази сутрин  го сърбят .
Можете да пуснете една кръвна картина и ще разберете дали има инфекция или алергия.

# 745
  • София
  • Мнения: 44 223
Да е нещо хранително?

Според мен няма и едно нещо, което да прилича на скарлатина при детето ти.

# 746
  • Мнения: 200
Ще въвеждам глутенова каша, как се разбира, ако бебчо има непоносимост към глутена  и след колки време се проявява?

Симптомите за алеергия към глутена обикновено се наблюдават при бебета между 9 и 24 месеца и включват разстройство, загуба на тегло или бавно наддаване, анемия, недохранване, липса на апетит и коремни болки. Бебето е неспокойно и раздразнително.

НОВА ТЕМА

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 22:35 от anaby

# 747
  • Мнения: 1 523
обаче нещо линка към новата тема не работи или само на мен не ми се получава

# 748
  • Мнения: 200
Вече е оправен!

Общи условия

Активация на акаунт